da li vjerujete u vampirizam kao vrstu ili kao zlo

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Kao " Vrstu ".......NE....ali negde sam video i cuo ( naj verovatnije TV ) da su nesto slicno tome radila neka drevna plemena u Juznoj Americi ida za to postoje arheoloski dokazi.....

Kao " Zlo ".........DA..... a posto je zlo uvek bilo interesantnije od dobra....otud i gomila " Horor " filmova o vampirima, vukodlacima i slicnim nemanima.....
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
Ja vjerujem da možda postoji Božija kreacija neke opasne vrste, a što se tiče zla znam da ga ljudi ne mogu lako ostvariti tj ljudi se ne mogu tek tako naučiti vještinama vampira koje se recimo prikazuju po filmovima ,brzini snazi itd.Kako to dođe?Pa i kad bi ljudi imali neke opasne vještine opet ne bi mogli sisati krv,pa i kad bi mogli ta krv im ne bi ničemu služila.
Rekao sam već dosta puta da ja vjerujem da je zlo sve veće i veće učenje nečega.Ne znam zašto ali to me često intrigira ne vampirizam nego zlo.Valjda zato što pišem pjesme i slikam pa nekad poželim ostati u svemu tome.Jednostavno poželim ne izaći iz pjesama i slika.
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Ne verujem ni u jedno ni u drugo u tom pogledu ali verujem u oba na mnogo drugih nacina.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
Znaš kako vrsta je vsta Božija tvorevina dakle nikakav virus nego vampiri koji su bili vampiri.Stim što ne kažem da je Bog stvarao vampire kakve prikazuju u filmovima.A ako je zlo sve veće i veće učenje nečega onda se i moguće naučiti nečemu recimo budnosti.Šta ti misliš o tome.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Šta sam te htio pitati legacy u šta to vjeruješ?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Znaš kako vrsta je vsta Božija tvorevina dakle nikakav virus nego vampiri koji su bili vampiri.Stim što ne kažem da je Bog stvarao vampire kakve prikazuju u filmovima.A ako je zlo sve veće i veće učenje nečega onda se i moguće naučiti nečemu recimo budnosti.Šta ti misliš o tome.

Mislim da je zlo onoliko kolikim ga sam kreiras.
Takodje mislim da vampirizam kao vrsta ne postoji i da je sve bolest "mozgova" zapadne produkcije da jos vise takvim stavom izdegenerisu naciju koja je vec dobrim delom takva kakva je.

Ne verujem ni u jedno ni u drugo na nacin na koji ti pitas. Ali na mnogo drugih nacina, verujem u oba.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
To što kažeš u vezi te nacije jeste tako.Nego ja se ne oslanjam na to.Jednostavno razmišljam o tome da nismo jedina vrsta.A što se tiče zla ako je ono učenje ne vrjedno je kreirati maštu o veličini zla.To jest ako ja maštam ili umišljam da je moje zlo veliko to nije nikakvo učenje.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
Ja kažem da mašta ostaje mašta i što je od mašte mašti je.Kažem da ako se ne uzmeš učiti nečemu da onda nećeš niti naučiti ,džaba mašta.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
U svakom slučaju nisam htio pisati o lošemu nego o vrsti i zlu.
 
Natrag
Top