da li vjerujete u vampirizam kao vrstu ili kao zlo

Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
nisam baš siguran ali koliko ja znam kada se govori o vrsti tada je upitanju vrsta tjelesnosti ako bi postojala neka vrsta duha onda bi se radilo o vrsti obličja duha.Dalje kad je u pitanju zlo radi se o učenju jer zlo jeste učenje, i kao takvo može značiti i učenje o vampirizmu.Ja vjerujem da je moguć vampirizam ali ne kažem i da postoji.Već sam pisao na jednom forumu da razmišljanje o vrsti nikad ne bi svrstao u glupost a kada razmišljam o zlu dosta toga ode u glupost jer zlo nije tek tako moguće.šta vi mislite o tome da li možda postoji neka opasna vrsta ili neko opasno zlo koje je zapravo vampirizam?
 
Član
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
434
Ja mislim da ti mnogo gledas americke filmove.... Salim se.

Vampirizam ne, moje misljenje je da ne postoji. Nekako mi je ta prica o njima trula.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
nasmijao si me. ma ova je tema jedna od najglupljih tema ali eto dosadjujem se.Znaš mi smo ljudi ovakva vrsta kakva jesmo,a znam da biblija spominje neke druge vrste spominje i vrstu sa oštrim zubima.Tako da je moguće da je postojala neka opasna vrsta.Možda postoji i sad.A što se tiče zla ja znam da zlo predstavlja učenje ne obično učenje nego recimo neku vrstu učenja o smrti ili demonizovanog učenja i kao takvo ne odgovara našim tjelima našim mogućnostima.Znaš da u suštini ne možeš sresti zla čovjeka ali možeš sresti čovjeka koji bi to htio.Razmišljanje o zlu vodi u ne uspjele pokušaje ili u glupost,toliko bar ja znam.Ne znam tema jeste nekakva bez veze ali eto zanimaju me vaša mišljenja.
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Pošteno govoriš, Slavne. Vampiri ne postoje, nego samo neki psihički bolesnici koji ponekad uobraze da ne mogu bez krvi, da moraju da je piju, što smo sretali kod nekih serijskih ubica i tako to.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
upravu si lapidus ima loših koji lažu da su zlo.Ja lično ne znam nijedan primjer zla koji čovjek može sprovesti u djelo_Ovo je tako glupo ali da navedem jedan primjer recimo budan sanjati,koliko ja znam sve ode u maštu.Tako nam je i sve na forumu sve ode u bez veze izuzev one materijalne koristi,gašenja dosade i malog procenta zezanja.
Ali postoji vještina materijalnog i tehnologije ali treba znati da komp nije tehnologija nego obična mašina.Samo da ne uvedemo japance i njihove crteže u taj dio o tehnlogiji.
jaaoooo meni teme.
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Kad si već pomenuo računaljke, ja samo mislim da bi bilo glupo da počnemo da se ljutimo na njih i da ih tučemo i udaramo. Eto štete.
P.S.: Kviz pitanje: Koliko puta sam upotrebio rečcu da u ovoj rečenici?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.01.2010
Poruka
603
jojslavnteskotejecitatkadanekoristisinterpunkcijutomudodjekaodanepravisrazmakizmedjuslova
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
jao meni moja ptica nema krila. Nije isto.jedina razlika je sto ti nisi klonula pa ti smeta a ja sam klonuo pa mi ne smeta.Evo sad ću koristiti znake.
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2010
Poruka
603
Hajde, ziv mi bio, junace!
Dakle, da se vratimo na temu:vampirizam?
1. Dusevna bolest u rangu psihopatije i kanibalizma
2. Sadisticka potreba
3. Demonska objava
Zakljucak:postoji.
 
Natrag
Top