Da li više volite Ruse ili Amerikance ?

Učlanjen(a)
23.03.2014
Poruka
3
Всем привет! Здравствуйте!
Хоть я и не знаю сербского, но интуитивно понял , какие ответы пишутся в этом разделе.
У каждого есть право выбора, кто то кому то нравится, кто то не нравится....
Я не могу говорить за всю Россию, но многие мои друзья и знакомые очень переживают за Сербию. У нас в России сегодня весь день, по всем телеканалам вспоминают 1999 год.
Моя жена в тот год рвалась ехать к вам на помощь....
Мы надеемся, что когда нибудь Косово вернется к вам.
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
242
Всем привет! Здравствуйте!
Хоть я и не знаю сербского, но интуитивно понял , какие ответы пишутся в этом разделе.
У каждого есть право выбора, кто то кому то нравится, кто то не нравится....
Я не могу говорить за всю Россию, но многие мои друзья и знакомые очень переживают за Сербию. У нас в России сегодня весь день, по всем телеканалам вспоминают 1999 год.
Моя жена в тот год рвалась ехать к вам на помощь....
Мы надеемся, что когда нибудь Косово вернется к вам.

Спасибо Александар.

Я поздравляю всех россиян с восстановлением справедливости, возвращением вашего флага на законное место в Крыму.:give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
12.06.2010
Poruka
38
Postujem i jedne i druge. Ne dopada mi se sto je sve više poslova i odluka u sve manjem broju ruku.
Dugoročno: neće na dobro da izadje.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Oboje ali na distanci.
Istorija govori da su nas obe strane izigrale.
Uzdati se u Boga i svoju snagu.Uzalud hrabrost i sila kad politika sve sruši. Što se vojno uzme to se olovkom izgubi.
Treba nam samo pametan predsedik a tu smo u teškom deficitu.
 
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
238
Jа сам Рус. И велики део Руса воли Срба. Але ако они знали би шта о њима мисле Срби, они били би разочарани. Више пута Руси су помагали многим народима, и многи народи одговарали непријатељством. И сада против Русије иде рат, информациони рат. Многим медије говоре да Руси су глупи, агресивни и пијани, але ако будете посетите Русију, угледаћете да ово није правда. У многим земљама у школама на часовима историје говоре да Русија је окупирала их државу, ратовала са њима више пута. И ово такође информациони рат.
Погледајте на себе, Срби. Ускоро ви ћете да изгледате као Немци, Енглези, Французи, Американци и тако даље. Западна култура уништи културу сваког народа. Постаћете европљанима. Але нећете да имате паре, па остале (Американци, Енглези и т. д.) ће имају. Са детињства ТВ вам говори да европска култура потрошње је најбоља, да ово је цивилизација. И зато деца, која буде постала одрасла, волеће европску културу потрошње више, него своју, неће знати алтернативе.
Ми, Руси, већином не желим такву културу. Због тога имамо још један узрок за конфликте са западом. Але већ имамо издајнике, које желе да Русија постане део запада.
Можете да говорите да је Русија користила Србију. Све државе користе друге државе. Ово је политика.
Када последњи пријатељи Русије буде је издали, када Русије и Руса буде нестали, тада и ћете разумети шта је била Русија и ко су били Руси.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Jа сам Рус. И велики део Руса воли Срба. Але ако они знали би шта о њима мисле Срби, они били би разочарани. Више пута Руси су помагали многим народима, и многи народи одговарали непријатељством. И сада против Русије иде рат, информациони рат. Многим медије говоре да Руси су глупи, агресивни и пијани, але ако будете посетите Русију, угледаћете да ово није правда. У многим земљама у школама на часовима историје говоре да Русија је окупирала их државу, ратовала са њима више пута. И ово такође информациони рат.
Погледајте на себе, Срби. Ускоро ви ћете да изгледате као Немци, Енглези, Французи, Американци и тако даље. Западна култура уништи културу сваког народа. Постаћете европљанима. Але нећете да имате паре, па остале (Американци, Енглези и т. д.) ће имају. Са детињства ТВ вам говори да европска култура потрошње је најбоља, да ово је цивилизација. И зато деца, која буде постала одрасла, волеће европску културу потрошње више, него своју, неће знати алтернативе.
Ми, Руси, већином не желим такву културу. Због тога имамо још један узрок за конфликте са западом. Але већ имамо издајнике, које желе да Русија постане део запада.
Можете да говорите да је Русија користила Србију. Све државе користе друге државе. Ово је политика.
Када последњи пријатељи Русије буде је издали, када Русије и Руса буде нестали, тада и ћете разумети шта је била Русија и ко су били Руси.

Руса неће нестати већ каубоја и њихових полтрона.
Замерка Русима што нису дали С-300 1998 кад су знали да ће Србија бити бомбардована а ми смо знали да је то тест јер после нас ће напасти Русију.
Да смо се ми тад одбранили од бомбардовања неби ви имали оно што ће тек уследити а то је дуги рат.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
66.907
I nas prikazuju kao agresivne ljude, zemlja treceg sveta.......a kada bi ste se vi prosetali po Srbiji videli bi da je slika potpuno drugacija....normalni i srdacni ljudi.....daleko od slike koja nas prati zadnjih 15 god....... .....a sto se tice informacionog rata......taj rat smo mi odavno izgubili i niko nista nije rekao u nasu odbranu.....ali vreme cini svoje.......
i istina o svima ce kad tad isplivati na povrsinu.... i samo cu reci karma cini svoje....kad tad

...kada neko zazmuri na agresiju za otpis od 4 milijarde duga (zar bratski narod samo toliko vredi? sto bar niste trazili otpis celog duga da bar znate zasto izdajete one uz koje ste do tada stajali) i na taj nacin da znak odobravanja za napad na zemlju koja nicim to nije zasluzila....ja to ne zaboravljam.....kao ni ko je sve ucestvovao u tome.....zasto sad nesto ne urade po pitanju ISIS grupe ? Takvu agresiju i nasilje nad nekim narodom nikad nije bilo filmski zapisano od drugog svetskog rata...eto im dokaza crno na belo ...i niko nista ne cini...... pa sto se sad ne zalazu za zastitu ljudskih prava...... svi oni koji su kroz istoriju porobljavali,tretirali ljude kao robove i vrsili genocid nad nevinim narodom u poslednjih 500 god.......

a indexovci su najbolje to odradili.....:)

JA SAM JA

MI SMO MI

ONI SU ONI
 
Natrag
Top