Da li verujete u SMS nagradne igre?

Da li verujete u SMS nagradne igre?


  • Total voters
    52
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Ne vjerujem, ja osobno nisam ništa dobila, ali moja prijateljica je nekoliko puta poslala i svaki put je dobila tako da vjerovatno to ovisi kakve si sreće, ona nema sreće u ljubavi a na nagradnoj igri uvijek nešto dobije, kod mene je obrnuto, možda to stvarno ima veze s onom poslovicom, ko zna.....

ma kakva crna sreća, ja obično čujem da je neko dobio neke bezveze nagrade samo da bi narod potrčao da kupi srećku ili da licitira, gde su oni što su dobili premije...ma ja to ne igram i mislim da su to obične gluposti...
a za punta je tek navlakuša "naš auto našem gledaocu" jedna žena dobila i nisu joj dali zato što nije plaćala pretplatu, a da je neko dobio i uzeo nisam čula :fool:

i ja sam čula te priče da daju 500-600e samo da te snime, kakva crna nagrada
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Kad god je kriza u drustvu-pojave se "razne"nagradne igre...tako i sms igrice...naravno ne verujem i ne igram iste.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
U zivotu nikad nisam igrao takve neke gluposti,tako da ne verujem u bilo sta slicno.Ali zato ih ima toliko,jer ima dosta takvih koji veruju,sto bi se reklo dok ima ovaca bice i sisanja.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
cista lagarija. kad bi te pare drzava ulagala u nesto drugo umesto sto otvaraju te fondove i bacaju vreme na te gluposti, e onda bismo mogli pricati o ekonomskoj stabilizaciji
 
Natrag
Top