Da li verujete u SMS nagradne igre?

Da li verujete u SMS nagradne igre?


  • Total voters
    52
Član
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
2
Ne vjerujem, ja osobno nisam ništa dobila, ali moja prijateljica je nekoliko puta poslala i svaki put je dobila tako da vjerovatno to ovisi kakve si sreće, ona nema sreće u ljubavi a na nagradnoj igri uvijek nešto dobije, kod mene je obrnuto, možda to stvarno ima veze s onom poslovicom, ko zna.....
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Nema tu nikakve prevare, cista matematika! Podele jednog punta, a od poruka zarade za 4, namire porez, operatere, i Mancester Siti, i ovce na broju! I tako svakog dana...
 

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Nema tu nikakve prevare, cista matematika! Podele jednog punta, a od poruka zarade za 4, namire porez, operatere, i Mancester Siti, i ovce na broju! I tako svakog dana...

Mislim da je brate i prevara i matematika! yes3
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ne verujem. I nikad ih nisam igrao niti imam nameru to da činim.
 
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
969
Hm..Ako se racunaju one dopune kao nagrade DA ..dobila sam :D
..inače ne verujem igrama na srecu kao loto i dr..
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Mislim da je brate i prevara i matematika! yes3
Ne znam, mislim da nemaju potrebe da vacare, kad im ljudi sami guraju lovu u dzep! Nema veze sa ovom temom, ali pogledaj primer kladionica! Ok, namesti se po koji mec, ali tu radi matematika! Npr, verovatnoca da jedan tim pobedi je 30% ( ne bitno). Odigraj 5 parova (vezanih, na jednom tiketu) sa istom verovatnocom. Treba sve da pogodis. Koje su ti sanse (da ne racunamo)??? E sad, kod ostalih "oblika" igara na srecu, mislim da je cista prevara...
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Ne verujem ali se zna nekad desiti da posaljem neku glupu poruku i bzvz mi skine kredit, a ja kao nisam znao sta ce biti, tako je kako je :)
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
2
I kod nas se organizuju takve nagradne igre ali nijesam čuo za nekog kog bilo ko poznaje.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Naravno da sve što se radi putem SMS je teška prevara...

Inače istina da oni od SMS glasanja u kome "daju" kao što ste napisali jednog novog Punta zarade 4-5 takvih novih. Ali čovek je proklet i izvaćariće i ono zadnje, tako da što oni nebi namestili jednog lika, daju mu 500-600€ da se pojavi na TV-u kao srećan ovo ono dobio punta bla bla bla i tako u krug.

Iskreno koliko nas ima ovde!? Iskreno da li ste ikada videli ili poznavali nekoga ko je dobio na takvim igrama na srecu!? Eto vidite da je prevara...

Po nekim pričama koje kruže kod mene na faksu (megatrend) Pink je od onog licitiranja za stan na novom beogradu, dobio skoro milion € profita... za uzvrat dao je stan koji ne vredi više od 60.000 €

Sve je to show biznis i igra manipulacije širokim narodnim masama i uspešan da ne kažem odličan profitabilan marketing... učim baš sve to oko marketinga ovih dana na faksu...
 
Natrag
Top