Da li verujete u SMS nagradne igre?

Da li verujete u SMS nagradne igre?


  • Total voters
    52

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Da li verijete u SMS nagradne igre?
1. Da
2. Ne
Ja ne verujem, a ima jedan sajt sličan ovoj temi Prevara - Home :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ne........po meni je to čista navlakuša,tu naivni plaćaju svoj dodatni porez (porez na glupost).yes3
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Naravno da je navlakuša između mobilnog operatera i kuće koja organizuje nagradnu igru. Možda nešto i "podele", ali se unapred zna kome će to otići. Radila sam skoro 5 godina za jednu medijsku kuću pa znam kako to obično ide. Sitne nagrade se još i podele "običnim smrtnicima", krupnije - retko.
 

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Naravno da je navlakuša između mobilnog operatera i kuće koja organizuje nagradnu igru. Možda nešto i "podele", ali se unapred zna kome će to otići. Radila sam skoro 5 godina za jednu medijsku kuću pa znam kako to obično ide. Sitne nagrade se još i podele "običnim smrtnicima", krupnije - retko.

U potpunosti se slažem sa tobom. Reci mi sta misliš o igrama na sreću da li je i tu princip isti, a ostalo nijanse?yes3
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Ne neverujem,ali moraju i telekom i vip i telenor nekako izvlačiti još novca pa tako je i ovo jedan od načina,pa ko voli nek izvoli:);)
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
72
a LOTO, kakva je to tek državna navlakuša i nameštaljka
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
2.938
Sve je to prevara.
To bi država trebala da spriječi, ali... Tu i država ima svoj interes. Znači, to bi se moglo nazvati prevara na državnom nivou. :)
 

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Ma naravno, sve je to isto.

U potpunosti se slažem sa tobom ! Ali još uvek ima naivnih ... ;)

Ne neverujem,ali moraju i telekom i vip i telenor nekako izvlačiti još novca pa tako je i ovo jedan od načina,pa ko voli nek izvoli:);)

I ne samo oni nego i još mnogi drugi koji organizuju takve nagradne igre. ;)

Sve je to prevara.
To bi država trebala da spriječi, ali... Tu i država ima svoj interes. Znači, to bi se moglo nazvati prevara na državnom nivou. :)

U potpunosti se slažem sa tobom !!! :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Ne zašto bi vjerovao u sms nagradne igre kad nema Deda Mraza(i ovo sam iskucao da poruka ne bi bila prekratka za slanje)
 
Natrag
Top