Da li su muskarci vece tracare?

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Generalno, žene više tračare, to im je smisao života, a i dobro je za ten. Ali efekat njihovog tračarenja, nema takav odjek kao jedan muški trač!
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Imam tri koleginice na poslu, svaku podjednako gotivim jer je svaka posebna na svoj način, ali svaka od njih ogovara ovu drugu kod mene... :/ Svaki Božiji dan. Kad smo svi zajedno, svi se slažu... Mogu misliti šta meni pričaju iza leđa... :mrgreen: A stvar je u tome što su to tako trivijalne stvari da je to smešno...
Kod muškaraca nisam to primetila. Mislim da ih to smara.

Ali nikad nisi bila u okruzenju gde su sami muskarci... cega sam se ja sve u vojsci naslusao, kakvih komentara iza ledja na tudj racun... e, to ni jedna zena ne moze da smisli...
A, opet dok sam radio na brodu, gde sam konstantno bio u zatvorenom prostoru i osudjen na gomilu istih ljudi oba pola (a u takvim uslovima svi tracare i ogovaraju, jer im je to jedina zabava) nisam primetio da zene tracare ista vise od muskaraca...

Ako se vec insistira na toj generalizaciju po osnovi pola, jedina razlika izmedju muskih i zenskih tracara je ta sto zene to rade temeljnije, sa sto vise pikantnih detalja, dok muskarci prenose traceve kao da su clanci iz novina... sazeto i konkretno....

Ja to tako vidim... ali svako ima pravo na svoje misljenje.... :yea:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Pa šta ćeš više od dokaza da žene, kao nežnija bića imaju razvijeniji senzibilitet, a uz razvijeniji senzibilitet ili deo za emocije, nazovi ga kako hoćeš, ide i bujica prikupljenih utisaka koji se nekako moraju srediti... A sad opet, pošto je naučno dokazano da žene imaju razvijeniji deo mozga zadužen za komunikaciju, kako drugačije da "srede utiske" (da se tako nežno izrazim), nego raznim tračarenjima

Moguće je da je sve tako kako ti kažeš, ali ovoga puta, izdala te je nauka ....

zenski-mozak.gif
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ali nikad nisi bila u okruzenju gde su sami muskarci... cega sam se ja sve u vojsci naslusao, kakvih komentara iza ledja na tudj racun... e, to ni jedna zena ne moze da smisli...
A, opet dok sam radio na brodu, gde sam konstantno bio u zatvorenom prostoru i osudjen na gomilu istih ljudi oba pola (a u takvim uslovima svi tracare i ogovaraju, jer im je to jedina zabava) nisam primetio da zene tracare ista vise od muskaraca...

Ako se vec insistira na toj generalizaciju po osnovi pola, jedina razlika izmedju muskih i zenskih tracara je ta sto zene to rade temeljnije, sa sto vise pikantnih detalja, dok muskarci prenose traceve kao da su clanci iz novina... sazeto i konkretno....

Ja to tako vidim... ali svako ima pravo na svoje misljenje.... :yea:

Ima istine u tome što kažeš, nije da nema, ali ipak su žene veće tračare.

@black wizard :mrgreen:....
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
naravno da jesu...msm za nas se zna....ali oni što znaju mahalisati i tračati,malo koja žena zna...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Hahahaha dobar smajli. Ali tekst nije istinit...Ja za takve ne znam (ima izuzetaka,ne kažem...)
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
Hahahaha dobar smajli. Ali tekst nije istinit...Ja za takve ne znam (ima izuzetaka,ne kažem...)

takst je čak bolji od smajlija...e o tome ti ja govorim,što vi "pokrivate" jedni druge...i kad se sve sabere fkt niko ne zna ni za jednog koji voli da trača...a mi sve kažemo...ova je 'vaka,'naka,bla,bla...i odma' smo mi veće tračare...vi to radite onako više hinjski i tajno...:D
 
Natrag
Top