Da li su muskarci vece tracare?

Član
Učlanjen(a)
30.07.2010
Poruka
6
hm...podjednako...sigurno da nece da ogovaraju pred zenskama(mada ima i takvih)...ali samim tim sto komentarisu sve zenske,oni su tracare ^^ a i vole da cuju dobar trac...doduse, ne svi...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Volim i ja vas
SLOBA.GIF

SLOBA_HITLER.JPG

Sloba.jpg
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Smatram da muškarci jesu veće tračare,ali zbog toga što su u stanju duže vreme da cool-iraju nešto (neku temu za trač) i kad "pukne film" - onda nam niko nije ravan!
Žene imaju stalnu potrebu da tračare,pa je zbog toga ta osobina više "lepljiva" za njih nego za nas...

Dodao bih još i da postoji velika razlika izmedju muškog i ženskog trača - muškarci to rade "bezbolnije",dok žene ubiše sa "dodacima" u trač temi!

Primer delića muškog trača:
"Znaš onoga lika što je tad i tad bio tu i tu? E,čuo sam da ga je moja bivša šutnula zbog nekog majmuna... Ko ga šiša kad je dan-noć bio pijan umesto da ju je krkačio..." :lol:
Ženski primer trača:
"Jao,sećaš se onoga slatkog dečka...bla,bla... Čula sam da je šutnuo onu gusku,a ona se smuva sa nekim kreletom da ovoga zezne...bla,bla... Baš mi drago što ju je otkačio! Čula sam da je ona narkomanka..."dobila trišu"...prošli vikend se napila k'o zemlja...bla,bla..."

P.S: Svaka čast onima koji se klone tračeva!
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Jesu, muškarci su veće tračare. Ženama je to genetski, protiv toga one ne mogu. Mi na tome radimo svjesno, svojevoljno, pa zato. Nadam se da ništa neće izletiti iz monitora.
Šala mala.
Sva ova pitanja o muško-ženskim ............ su mi bez veze.
Govana ima i kod nas i kod njih.
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
I zene i muskarci mogu da budu podjednake tracare samo im se metodi i teme traca razlikuju.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
171
ne znam kako bih inace dosao do tako socnih informacija da nije toga.... mada, ne tracarim, samo slusam... i zapisujem

zasto se g.Rekontra ne izjasnjava
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mislim da muskarci nisu vece tracare ali jesu tracare.....yes3
Nama je to prirodan proces ...kako disemo tako tracamo......;)
Muskarcima je to super dodatak uz pivo...utakmicu..kladionicu..ne rade to cesto ali zato kad progovore...bude vatromet...:acute:
 
Natrag
Top