Da li ste kršteni?

__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.354
Znači kršten si ne svesno :lol:


Ja nisam krštena,pošto su moji bili komunisti....a kasnije kada du hteli da me krste sa 15 god. ja nisam htela :acute:

I moj deda je bio komunista pa sam se ja krstio sa 2 godine a zajedno samnom se krstio i tata moj sa 34 godine :???::???:
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Da, jos kao beba :)
Na taj nacin se `stupa` u pravoslavnu veru i dobija Blagodat Bozija. Ujedno, dete stiti od zlih sila.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.630
Kakve veze ovo pitanje ima sa temom?

Da to se i ja pitam,nema nikakave veze i zato Vas molim da se držite teme jel stvarno nema smisla prepirati se pošto i sami videte da to ne vodi ničemu.
Dakle ,nismo deca ako je tema i naziv taj i taj diskutovaćemo o tome a ne ići iz krajnosti u krajnost.

Hvala unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Znači kršten si ne svesno :lol:


Ja nisam krštena,pošto su moji bili komunisti....a kasnije kada du hteli da me krste sa 15 god. ja nisam htela :acute:



Kazes, posvetila si se duhovnosti i u tome trazis smisao. Mislis da je moguce biti duhovno prosvecen ako nisi krsten? Izvini. Ne moras se sloziti. Ali to po meni ne ide zajedno. :dntknw: Krstenje je prvi korak, koji nam otvara vrata ka duhovnosti...
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
1.416
da....kao beba... ,a otac mi radio u UDBI!?
banovan.gif
...
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.630
Kazes, posvetila si se duhovnosti i u tome trazis smisao. Mislis da je moguce biti duhovno prosvecen ako nisi krsten? Izvini. Ne moras se sloziti. Ali to po meni ne ide zajedno. :dntknw: Krstenje je prvi korak, koji nam otvara vrata ka duhovnosti...

Sad me lepo nasmeja Julka za dobro jutro.Ne nemaš potrebe se izvinjavati,ja poštujem svako mišljenje,e sad da li ću se složiti ili ne na meni je i naravno da se ne slažem.
Prvo na osnovu čega se ja ne mogu posvetiti duhovnosti ako nisam krštena?Razmisli malo,zar to nije da kažem malo glupo pitanje.
I drugo šta po tebi uopšte znači biti duhovan?
 
Natrag
Top