Da li slaviti subotu ili nedelju

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Mislim da namerno sada već iznosiš neistinu jer sam nekoliko puta pojasnio šta je taj čovek tačno rekao. Ne bih da se vraćam, dobro znaš ali problem je što ne haješ za zapovesti Božije, konkretno zapovest ne svedoči lažno. Dakle, kršiš zakon. Da li si toga svestan?
Kako ćemo znati tko laže ako se ne vratimo točno na ono što je Bill Covid rekao. Uvjeri me (dokazima) da je on govorio o smanjenju broja slova u abecedi, a ne o smanjenju broja ljudi na zemlji.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Kako ćemo znati tko laže ako se ne vratimo točno na ono što je Bill Covid rekao. Uvjeri me (dokazima) da je on govorio o smanjenju broja slova u abecedi, a ne o smanjenju broja ljudi na zemlji.

Već smo utvrdili da Gejts govori o smanjenju sadašnje stope rasta stanavništva za 10-15%. Umesto sa tadašnjih 6,8 milijardi da naraste na 9,3 milijarde treablo bi da porst stanvništva dostigne 8,1 milijardi do 2050. Dakle to nije depopulacija jer depopulacija znači smanjiti sadašnji broj stanovnika tj da bude ispod 6,8 milijardi. Gejts govori o 8,1 milijarde do 2050 što dakle nije depopulacija. On govori sve to u kontekstu smanjenja CO2 u atmosferi kada je ljudi više što je normalno. No, on pre svega insistira na novim tehnologijama koje trebaju da onemoguće dalje enormno emitovanje CO2 u atmosferu koje potiče iz fabrika.

Cilj je dakle smanjiti emisije CO2 koja je problem i koja preti daljem očuvanju civilizacije. Ne govori ni o kakvoj depopulaciji.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Već smo utvrdili da Gejts govori o smanjenju sadašnje stope rasta stanavništva za 10-15%. Umesto sa tadašnjih 6,8 milijardi da naraste na 9,3 milijarde treablo bi da porst stanvništva dostigne 8,1 milijardi do 2050. Dakle to nije depopulacija jer depopulacija znači smanjiti sadašnji broj stanovnika tj da bude ispod 6,8 milijardi. Gejts govori o 8,1 milijarde do 2050 što dakle nije depopulacija.

Dakle, depopulacija. A tvoja tvrdnja da ovo nije depopulacija, isto je kao da netko kaže da nije za ubijanje ljudi, nego je zato da im se odrežu glave. Jovane, zar je teško malo mućnuti glavom?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Dakle, depopulacija. A tvoja tvrdnja da ovo nije depopulacija, isto je kao da netko kaže da nije za ubijanje ljudi

Bože sačuvaj kako se iskrivljuje ono što je jasno namerno ubacujući neistinu.

Kakva je to depopulacija kada se ne radi o smanjenju broja stanovnika već se radi o povećanju? Neki novi termin depolulacije?

"Депопулација је убрзано опадање броја људи у једном друштву, у оквиру једне или више генерација, које понекад може водити његовом одумирању. Феномен је изазван катаклизмама, ратовима, геноцидом, економском нестабилношћу, миграцијама, инфективним болестима и недовољним рађањем."

Dakle, depopulacija je smanjenje broja ljudi a ne povećanje.

Jovane, zar je teško malo mućnuti glavom?

Ja se pitam da li uopšte ovde neko mućka glavom kada piše da je depopulacija povećanje broja ljudi?

Gejts nije rekao treba da se smanji broj ljudi(kao što ga optužuju upravo svetovnizlonamernici) već da se poveća broj ljudi na 8,1 miljardi ljudi. Znači rast populacije. Samo umereniji zbog smanjenja prirodnih rresursa i zagađenja vazduha koji će voditi u propast.

Upravo oni koji Bila Gejtsa optužuju i pripisuju mu "depopulaciju"(svetovni populizam) zapravo kada bi se slušali doveli bi do prave dopupulacije jer svojim nepreduzumanjem mera i nerazmipšljanjem o sutrašnjici već samo misleći na danas i ono što im je srcu milo bez ikakve odgovorosti, jer bi sve to dovelo do uništenja planete mnogo brže. E moj dragi brate, poveo si se za svetovnim populizmom i ne razmišljate glavom samo primate narativ ovoga sveta.

I naravno, optuživši Gejtsa za depopulaciju opet kršiš zapovest jer on o tome ne govori.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Bože sačuvaj kako se iskrivljuje ono što je jasno namerno ubacujući neistinu.

Kakva je to depopulacija kada se ne radi o smanjenju broja stanovnika već se radi o povećanju? Neki novi termin depolulacije?

Znači, ako muž i žena rode desetero djece, a onda dođe netko i ubije ih sedmero, kako je ipak broj ljudi porastao za troje, ovo je sasvim prihvatljivo i ovdje nema govora o depopulaciji!?!?!? :ludd/:

E moj dragi brate, poveo si se za svetovnim populizmom i ne razmišljate glavom samo primate narativ ovoga sveta.

A ti umislio da si Mesija, k'o Hitler, koji će 'obratiti muhamedance', pa vrlo brzo postao muhamedanac koji se izruguje vjeri kršćana da je Isus Bog. Ti si se navukao na narativ sotone.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Znači, ako muž i žena rode desetero djece, a onda dođe netko i ubije ih sedmero,

A joj..o čemu ti pišeš? Pa da li je moguće da ovako moraš braniti argument? Pa ko priča o ubjanju dece?

Depopulacija je kada se smanji broj stanovnika...a ne kada se poveća. Bil Gejts govori o povećanju ali manjem od onog očekivanog ovim tempom. Ne ubijanjem dece..pobogu. Hrišćanin ne sme govoriti ovakve stvari na čoveka. Da li to znaš?

Ali pošto već pominješ ubijanje dece(ljudi), gde si našao da Bil Gejts to na taj način pominje? Hajde budi pošten pa navedi citate gde on kaže da će se na takav način smanjiti rast?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Depopulacija je kada se smanji broj stanovnika...a ne kada se poveća. Bil Gejts govori o povećanju ali manjem od onog očekivanog ovim tempom. Ne ubijanjem dece..pobogu.

Ne ubijanjem djece? Kako onda? Cjepivima koja će prouzročiti neplodnost ljudi. Treće nema. Dakle, očiti da je Bill Covid = Bill genocid.

Hrišćanin ne sme govoriti ovakve stvari na čoveka. Da li to znaš?

Znam ja što je kršćaninu dopušteno. Nego, kako se kod vas muhamedanaca gleda na Billa Covida?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ne ubijanjem djece? Kako onda? Cjepivima koja će prouzročiti neplodnost ljudi. Treće nema. Dakle, očiti da je Bill Covid = Bill genocid.
Evo ti ga citiraj. Kaži gde je on govorio o ubijanju dece kao cilju da se iskontroliše porast stanovništva.

Ne, takvih tvrdnji negde nema. Jednostavno nema.

Hrišćanin ne sme iznositi olako svetovne populistčke tvrdnje. Onda je kao i svet...

Nigde ne govori ni o vakcinama koje prouzrokuju neplodnost. Ni to dakle nije tačno.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Evo ti ga citiraj. Kaži gde je on govorio o ubijanju dece kao cilju da se iskontroliše porast stanovništva.

Ja sam svoju tvrdnju o Billu Covidu dokazao, i citatom. Podsjetit ću te što je točno tvrdio - tvrdio je da će cjepivima smanjiti broj novorođenja (smanjiti priraštaj stanovništva). Kako to napraviti cjepivima, ako ne na način da cjepivima izazivaju neplodnost?

Ne, takvih tvrdnji negde nema. Jednostavno nema.

Upravo sam ti gore pokazao kako je Bill Covid baš to tvrdio.

Hrišćanin ne sme iznositi olako svetovne populistčke tvrdnje. Onda je kao i svet...

Ja sam citirao Billa Covida, a ne nekakvu rulju, na kakve se zapravo ti pozivaš.

Nigde ne govori ni o vakcinama koje prouzrokuju neplodnost. Ni to dakle nije tačno.

OK. Sada ćeš ti svima nama ovdje pojasniti kako se to cjepivima smanjuje broj novorođene djece, ako ta cjepiva ne izazivaju neplodnost!?!? Bill Covid je tvoj bog, pa da vidimo što možeš reći u obranu tog monstruma, koji se drznuo intervenirati u ono što jedino Bog može i smije.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ja sam svoju tvrdnju o Billu Covidu dokazao, i citatom.

Nisi. Ti si interpretirao onako kao to ovosvetski populisti pričaju. Nisi citirao već interpretirao. A onda netežeš sa pričom o ubijanju dece. Molim te, pokaži gde je govorio o ubijanju dece ili o stvaranju steriliteta za rađanje? Nemoj stalno izbegavati konkretan odgovor.

Nigde nema citata gde on govori o ubijanju dece ili sterilizaciji. To si mogao čuti od svetovnih populaista. Nesmemo to činiti kao hrišćani.
 
Natrag
Top