Da li postoje vanzemaljci???

Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Sta sprecava prirodu da iste ovakve ili makar slicne uslove stvori u nekom drugom od nas udaljenom mestu u Vaseljeni?

Prirodu ne sprečava ništa ali ona to nije u mogučnosti da uradi, jer život je stvorio Bog, Tvorac ili kako vam se više sviđa. Da priroda može SAMA nešto da uradi bez Tvorca, stvorila bi opet npr. dinosauruse.

Međutim, vanzemaljci stvarno postoje i među nama su. Svi mi ih vrlo često viđamo a to su monasi, mirjani i sveštena lica koja ne žive ovozemaljskim životom već duhovnim u Crstvu Nebeskom.
Eto!
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
20
Ako stvari postavimo tako sta onda daje za pravo ljudima da Bozju ljubav i naklonost prisvajaju samo za sebe? Ovde govorimo o naucnim cinjenicama, a ne o mistifikacijama bozanskog stvaranja. Uostalom ko si ti da tumacis Bozje namere i stvaranje? To sto pricas je besmisleno, ne znam da li stvarno tako mislis ili samo piskaras po forumu... ali ovo sto pises je besmisleno. Ponekad je bolje cutati kad nema sta pametno da se kaze..
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Ma ljudi o čemu mi pričamo? Pa pogledajte na 3. strani dokaz koji je Ati izneo.
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Ma Ati je toliko ubedljiv, ja njegovom obrazloženju verujem 100 %.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
Prirodu ne sprečava ništa ali ona to nije u mogučnosti da uradi, jer život je stvorio Bog, Tvorac ili kako vam se više sviđa. Da priroda može SAMA nešto da uradi bez Tvorca, stvorila bi opet npr. dinosauruse.

Međutim, vanzemaljci stvarno postoje i među nama su. Svi mi ih vrlo često viđamo a to su monasi, mirjani i sveštena lica koja ne žive ovozemaljskim životom već duhovnim u Crstvu Nebeskom.
Eto!

Ne kontam te nikako .Mjesas vjeru i nauku.Kakve ima moj popo iz mog grada sa vanzemaljcima.Licno sam mu poznavo i djeda i oca (koji nisu bili svestenici).Zivi Popo sasvim obicnim zivotom,ko i ostali ljudi.Biblija kad je pisana nisu ni znali za svemir i ostalo.
Jedno malo pitanje,za tebe ako moze.

Ako su Adam i Eva prvi ljudi na zemlji ,njihova djeca ostali .Kako nas ima 6 milijardi.Zar po bibliji nije zabranjeno krvo mjesanje.Ko su bili njihove zene i odakle su oni stvoreni.Kako.Koje su boje bili adam i Eva.
Ako je Adam bio Crnac a Eva bjelac ,odkud onda Indijanci koji su crvene boje ili kinezi koji su zute.Kako je jedan Dinosaurs od 40 tona stao na Nojevu barku i jedan slon od 2 tone ,a da ne pricamo da samo kukaca ima na milione vrsta.
Dali se ikad zapitas da nas bog sam nije bio izvanzemaljac.Zamisli da mi sad odemo u 1 vjek nove ere sa helikopterom i svom tehnologijom ,npr.ja kao Kandrax.Mozda se nas bog nebi zvao BOG vec Veliki Bog KandraX.

Nisam Ateista ,vjernik sam ,krsten sam u Pravoslavnoj crkvi.Idem u crkvu ko normalan vjernik,molim se bogu,slavim Bozic,Uskrs ,Slavu i ostalo.Ali u nekim se stvarima ne slazem sa Biblijom i vjerom.Dobro sam razdvojio Nauku i Vjeru.

A da se malo vratimo na temu .Dali postoje Vanzemaljci?
Mozda ,ali ako sam ja u pitanju ,a posto sam veliki bakzuz i da su postojali vec su izumrli.Jer zbog mene ni komsija ne dobija na bingy,:???:
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
20
Naravno, slazem se sa Kandraxom, svako ko Bibliju tumaci bukvalno promasice poentu i sustinu iste. Biblija nije tu da verno opise postanak sveta, ona je mnogo znacajnija zbog nekih drugih stvari...
 
Natrag
Top