Da li postoje vanzemaljci???

Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
mozda ih vidis negdje po ulici , nemora da znaci da se fizicki razlikuju od nas ,a medju nama su.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Pa sasvim je iluzorno i besmisleno kada neko tvrdi da nema vanzemaljaca.

U ovolikom kosmosu, koji je beskrajnih dimenzija, skoro je sasvim izvesno da mora da bude jos civilizacija osim nase.
E, sad, da li su vanzemaljci bili prisutni ovde ili nisu, to je vec neko drugo pitanje.
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Zato što neki ne vjeruju i hoće dokaze da Bog postoji,a vjerovatno bi ti isti rekli da vjeruju da vanzemaljci postoje i ako ih niko,nikad nije vidio.Eto ti sad objašnjenje.


Postoje oni koji su ih videli. Odn. tvrde da jesu, jer nije bilo drugacijeg objasnjenja za to sto su videli. Samo, sto ih vecina zbog toga smatra ludim...
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
proguglajte Oblast 51....malo vise procitajte o tome i onda ce vam neke stvari biti MALKICE jasnije :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
78
Postoje oni koji su ih videli. Odn. tvrde da jesu, jer nije bilo drugacijeg objasnjenja za to sto su videli. Samo, sto ih vecina zbog toga smatra ludim...

proguglajte Oblast 51....malo vise procitajte o tome i onda ce vam neke stvari biti MALKICE jasnije :)
Ja se vama dvoma izvinjavam,al ovde u suštini nije riječ o vanzemaljcima zato sam ovu temu i bio postavio u sekciju Religija.Eto i vas dvoje npr,vjerovat ćete u nešto što vam prezentuju neki tamo Ameri,vi ih(a za sada nema ni jednog dokaza)niste također nikad vidjeli(a vidim vjerujete u njih)al kad se povede priča o Bogu tu svi listom tražite nekakav materijalni dokaz iako je u Bibliji rečeno da to ne tražimo i da ga niko neće dobiti(pojedini ljudi dobiju nekakav dar da vrše nekakve stvari al ni oni nisu vidjeli Tvorca).
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Ana_Ana , pretpostavljam da ti vjeruješ u ljubav! Kako ako je ne vidiš?! :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ana_Ana , pretpostavljam da ti vjeruješ u ljubav! Kako ako je ne vidiš?! :)
Naravno, kad bih verovao samo u ono što vidim ili sam video, bio bih jako siromašan čovek, duhom, znanjem... To je smešno, verovati samo u ono što sam video??? A za te "male zelene" i ako postoje me nešto i zabole, sedite u Vašem kutku svemira i uživajte... :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
Ja mislim da postoje vanzemaljci ,cak sam ih jednom i vidio. Ma bilo je to na tv ja mislim da se emisija zvala nekako Star Trek ili tako nestoyes3


Dali postoje neznam ali dok 1 ne vidim .tvrdim da ne postoje ..Iako po nekoj mojoj teoriji svi ljudi koji su otisli u svemir su van-zemaljci .
 
Natrag
Top