Da li postoje vanzemaljci???

Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
20
Kosmos je ogroman prostor, u kome ima mesta za sve nas pa i mnoge druge. Ako nam teorija Antropskog nacela govori da mi vidimo kosmos ovakav kakav je, jer da je drugaciji ne bi bilo nas da ga vidimo, sto govori o uslovima nastanka i postojanja zivota od pocetka kosmosa, sa cetiri osnovne velike dimenzije, tri dimenzije prostora i jedna vremena, no da ne duzim sa naukom... Sta sprecava prirodu da iste ovakve ili makar slicne uslove stvori u nekom drugom od nas udaljenom mestu u Vaseljeni? Dakle, ja mislim da je u kosmosu moguce pronaci zivot, e sad da li u obliku 'malih zelenih' ili nekom drugom, to jos uvek ne znamo..
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
nemoguce je da je zemlja jedino mesto pogodno za zivot u citavom svemiru tako da je moje misljenje da ih ima ...
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ne verujem u takve stvari,ja sam mnogo realan tip,i da postoje nebitno je,ne mozemo ih sresti,zato se ne bavim takvim stvarima...
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
1
Vanzemaljci, svakako da postoje... Nemoguće a je cio svemir samo nas... A dali su zeleni, to cemo saznati kada budemo posjećeni od strane istih...pozz
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Ma postoje. Ja sam i znao jednog, radio je sa mnom u firmi. Zvao se Zoran.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
4
Ne postoji ni jedan razuman razlog da ne postoje, a postiji mnogo razloga da postoje.Zakljucak je ....
 
Natrag
Top