Da li kupujete original igrice???

Da li kupujete original igrice???


  • Total voters
    127
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1
Momci, treba mi pomoc. Interesuje me gde mogu da kupim u Beogradu original igrice, da li ima mozda u Uscu i Delta city-u Mortal Kombat, i ako neko zna kad izlazi poslednji deo Hitman-a?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
936
naravno da imas u Uscu i Delta city-u Laptop Notebook Racunari prodaja - Kompjuteri akcija -Gigatronshop, a sad dal ima Mortal Kombat nisam siguran, svrati pa pogledaj,
Hitman :
20th Century Fox snima novi film o poznatom plaćenom ubici a izveštaji govore da bi izlazak filma trebao da se poklopi sa novom Hitman igrom u serijalu.
Za budući film biće zadužen Kyle Ward koji je već napisao scenario za adaptaciju igre u film Kane & Lynch. Sva tri producenta koja su radila prethodni Hitman film, biće prisutni i u novom filmu sa Agentom 47 u glavnoj ulozi. Sajt IESB saznaje da je nova igra u serijalu, Hitman 5, planirana za kraj 2010. godine i da će Agenta 47 “odneti u potpuno novom pravcu”.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Momci, treba mi pomoc. Interesuje me gde mogu da kupim u Beogradu original igrice, da li ima mozda u Uscu i Delta city-u Mortal Kombat, i ako neko zna kad izlazi poslednji deo Hitman-a?

Poslijednji Mortal Kombat koji je izašao za PC je bio 3, a to je bilo davne 97. tako da je malo vjerovatno da ćeš ga igdje naći, a novi Hića bi trebao izaći krajem 2011.
 

rka

Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
11
Nema sanse za original treba se novaca, a beda velika.
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruka
124
Ma preskupo je za kupovanje orginalnih,ja ovako skinem neku koja mi se sviđa,spor mi je internet dosta pa ove igrice koje puno zauzimaju narežem kod nekog pirata u komšiluku i tako :)
 
Natrag
Top