Da li kupujete original igrice???

Da li kupujete original igrice???


  • Total voters
    127
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
936
da mi je znati koji mentol je u anketi rekao da.....

netreba da budes "mentol" da bi kupio igru, samo treba da imas malo "vise" para. jer neki ljudi nece da se zezaju da skidaju,krekuju... i jos to gluposti da bi instalirali igru, nego covek ode kupi original instalira i igra
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
A sto bih to radio , necu da finansiram onu drugu stranu,......
 
Član
Učlanjen(a)
09.12.2010
Poruka
7
Ne mnogo lakse mi je da download sa neta (Nista ne placam a isto vredi xD )
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
ljudi kupuju originale zbog toga sto su sigurni da nema virusa.
ja sam jedan put kupio original igricu igricu bad boys2 i vjerujte mi zazalio sam.
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
18
ne znam.... ipak kad nesto mozes besplatno onda kolko god para imao trudio bi se da ne dam pare
Mi koji nemamo para tako razmisljamo. Tak i kad bi dosli do nekih vecih para opet bi cuvali novac. Oni koji nisu naucili da nemaju i da stede njima je svejedno. Potrosio 3 ili 30 eura na nesto njemu je svejedno. Znam ja takvih dosta. Ja licno nikad ne bi kupio nista original jedino ako nema kopija.
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Zasto bi davao bespotrebno lovu.Sve ima na net.
Samo jednom sam kupio orginal igricu (ekstenziju za warcraft),citavih 10 evrica jbt.
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
37
Igre nikad nebi kupovao orginale jer to bi je bas bezveze, odigras, dosadi, ostavis/izbrises/bacis u kraj i zaboravis.

a sto se tice softvera e tu bi se ec moglo kupit pokoji orginal, ali to kad ne budem morao brinut za stvari "kako cu platit struju" itd..
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Igre nikad nebi kupovao orginale jer to bi je bas bezveze, odigras, dosadi, ostavis/izbrises/bacis u kraj i zaboravis.

a sto se tice softvera e tu bi se ec moglo kupit pokoji orginal, ali to kad ne budem morao brinut za stvari "kako cu platit struju" itd..

Sa softwerom je problem sto brzo zastari.
 
Natrag
Top