Da li je u sex-u sve?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
23
Citam temu i razmisljam jel se doticni sprda ili misli ozbiljno :D
Elem, nije sve u seksu ima nesto i u mirisu :)
Mada, razumem te, ove danasnje devojke pohotnice ima odmah da skontaju da si nevin. A ti povucen, stidljv, jos i poceo da biras...cccc
Mislim da je krajnje vreme da prestanes bespotrebno da mozgas, i bacis se u promet.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Nego da se vratimo temi...
Zaboravih (nenamerno) kljuceve od stana kod frizerke... Vratih i zateknem nju samu bez musterija, uzeh kljuceve i nista!

Ja savetujem da celu godinu dana uopšte ne dodiruješ svoj polni organ (čak ni kada se kupaš, mokriš, itd) i da što manje izlaziš iz kuće (baš kad moraš - onda idi)... E, po isteku te godine dana, pa prvog dolazećeg vikenda (neka bude subota, npr), obučeš se onako kako sam ti predložio ranije u ovoj temi i izađeš u grad! Pročetaj se....snimaj "ribe"...kada snimiš neku koja ti se baš dopada - prati je! Ali, nikako ne dozvoli da te primeti... Čim ti se ukaže prilika zaskoči je u mraku! Možda će se otimati, ali ne brini - sve one to tako kada osete da su u šakama pravog muškarca....
Dalje valjda znaš šta sleduje - hapšenje zbog silovanja, osuda, robija... E, tu ćeš imati seksa koliko ti srce 'oće (i koliko neće) jer su takvi u zatvorima vrlo cenjena (i tražena) roba! :lol:
A, dok si ti tamo - mi ima da smislimo nešto konstruktivno za tvoj problem, pa će se to izneti ovde na glasanje i izabraćemo tri najj predloga, te će oni biti predati tebi na uvid da izabereš šta ti se najviše sviđa! :lol:


Vidiš - idejna rešenja ovde nikad ne manjkaju, a efikasni smo kao i naša vlast! :D:D:D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Sto da ne biram??? Pa toliko prelepih devojaka ima, a ja da uzmem neku tamo koja ne zna da se smesi...
Mozda sam povrsan, izgled se najpre uocava pa onda pamet. I nemojte da pricate da u izgledu nije sve, kada je upravo bas sve u izgledu, sta vredi ako je devojka vrlo inteligentna kada je niko nece primetiti jer izgleda poput strebera?
Muskarcu ljubav ulazi na oci a zenama na usi.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Sto da ne biram??? Pa toliko prelepih devojaka ima, a ja da uzmem neku tamo koja ne zna da se smesi...
Mozda sam povrsan, izgled se najpre uocava pa onda pamet. I nemojte da pricate da u izgledu nije sve, kada je upravo bas sve u izgledu, sta vredi ako je devojka vrlo inteligentna kada je niko nece primetiti jer izgleda poput strebera?
Muskarcu ljubav ulazi na oci a zenama na usi.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Sto da ne biram??? Pa toliko prelepih devojaka ima, a ja da uzmem neku tamo koja ne zna da se smesi...
Mozda sam povrsan, izgled se najpre uocava pa onda pamet. I nemojte da pricate da u izgledu nije sve, kada je upravo bas sve u izgledu, sta vredi ako je devojka vrlo inteligentna kada je niko nece primetiti jer izgleda poput strebera?
Muskarcu ljubav ulazi na oci a zenama na usi.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Presao sam 25. i jos sam nevin, ... I jos nesto mastrubirao sam i bio tuzan zbog toga, od 19 god. pa nadalje (5 god.) skoro svaki treci dan za redom ...ali zato osecam se kao da cu puci ukoliko nedozivim sex!

Slusaj, sinak, ovo je deo citata iz tvog prvog posta. Dakle, sustina je seks, tj. "da skines dzanu". E, za to nema preteranog biranja (naravno, ne bukvalno, ali standarde moras dosta da snizis). Kad to realizujes i ponovis nekoliko puta, e onda dozvoli sebi luksuz da biras zenu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Razumem sta hoces da kazes, ali jednostavno nemam iskustva sa zenama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top