Da li je u sex-u sve?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Da li je u seksu sve?
Ne nije samo 90% ali ne sve.
Kad neko dođe u te godine i pita da li je? onda mu mogu reći da je iz razloga što ni je već ishlapio !!!
Seks je najbolji lek za zdravlje tela a ako nisi već bolestan onda ti sledi kronikus !!!
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Razumem sta hoces da kazes, ali jednostavno nemam iskustva sa zenama.

nauciti%20uciti.jpg

uciti-uciti-i-samo-uc.jpg


A šta si očekivao, da ćeš se roditi sa svim potrebnim znanjem i iskustvom? Kreni od nule i ne ponašaj se kao hipohondar, tj. kao ovaj na gornjoj polovini slike.

majstori.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Naravno da se sve moze nauciti pa i to. Zavesti u jednom minutu u pogledu dvadeset devojaka (metafora).
Fali mi samo jedna mala iskra da smuvam neku, samo kada bi ona prva pocela, pola bi posla bilo gotovo, jer nikad nisam znao da prilazim devojkama.
Sro se tice slika, Staljin je bio zavodnik... prve klase, a Soic i Nikolic treba da pozovu Vucica.
Sto se tice kronikusa moja su pluca dobra.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
544
Naravno da se sve moze nauciti pa i to. Zavesti u jednom minutu u pogledu dvadeset devojaka (metafora).
Fali mi samo jedna mala iskra da smuvam neku, samo kada bi ona prva pocela, pola bi posla bilo gotovo, jer nikad nisam znao da prilazim devojkama.
Sro se tice slika, Staljin je bio zavodnik... prve klase, a Soic i Nikolic treba da pozovu Vucica.
Sto se tice kronikusa moja su pluca dobra.

Zaista ne znam čemu više pišeš u ovoj temi. Sve što se ljudski može reći i savetovati mi smo ti rekli a ti i dalje čekaš neke "iskre i jabuke samopouzdanja" koje bi, valjda, trebalo da ti padnu sa neba i da onda postaneš drugi čovek i uradiš to što silno želiš.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2011
Poruka
108
Ne znam ni ja sto sam pravio temu al` rekoh ajd` da napravim. Sta ces brate, takav zivot, ono sto se mora mora se, a mora se umreti, da bi dosli do umiranja mora se jebati. :) ne verujem da cu do nove godinne nesto zbariti, ali tako bi zeleo da bar jednu jebenu novu godinu odnosno docek budem sa devojkom, polse toga me mozes ubiti, ali neces me uhvatiti jer ce da mi izrastu krila, tako da ces morati cekati nekih sest meseci (toliko traje zaljubljenost po nekim analiziranjima). Ne zelim da se zaljubim, zelim da smo derem i derem :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ako ti Wizard toliko nedostaje, možda bih mogao da mu kažem da se vrati opet (ako obećate da nećete da ga banujete i treći put). Ali, nemoj mene sa njim da mešaš. Nas dvojica smo možda iste krvi ali iste glave nikako.
Ma zovi ga, naravno, vidiš da forumu nedostaje klovn?! Ti (vi) ste podvojena ličnost, kao Dr. Dzekil i Ms. Hajd, ludilo...
Slusaj, sinak, ovo je deo citata iz tvog prvog posta. Dakle, sustina je seks, tj. "da skines dzanu".
"Bre gidi DžanuM..." Jesi li siguran da si ti skin'o Džak? Mislim, mrak?
Šta glumite ludilo? Čim ti koristiš ovo vizardovo "sinak"-najebali ste se vi obojica...
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Ma zovi ga, naravno, vidiš da forumu nedostaje klovn?! Ti (vi) ste podvojena ličnost, kao Dr. Dzekil i Ms. Hajd, ludilo...

Prijatelju, "sjaši" s' mene. Zadnji put ti se pristojno obraćam.

Evo... tipično za današnju mladež... sve bi nešto odmah i na brzinu. Postavi stvar dugoročno, kakva Nova godina, planiraj da zbariš nešto do penzije. Strpljen-spašen.
He-he ... Mada, u njegovom slučaju, Nova Godina je relativno blizak period. yes3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top