Da li je danas iko uopšte veran?

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
U opšte se ne slažem sa ovim mišljenjem...ako je čovek bliže "čoveku2a ne životinji ,neka mi oproste životinje..jer mnoge su vrlo verne,onda nema telesne prevare gde ne učestvuje duša,što je čovek animalniji to se tako i daje...ljubav se zna šta je...a žene su drugačije od muškararaca one više učestvuju sa emocijama..naravno ovo ne važi za sve žene niti za sve muškarce....ja lično mislim da je telesna prevara prevara a duševna izdaja..tako da imate ljude koji vas varaju i izdaju..jedna poštena žena koja voli iskreno ne može prevariti ni izdati svog voljenog....isto mislim da muškarac koji voli svoju dragu nema potrebu za drugom ženom...no naprotiv...možda nisam u pravu? možda je sve manje ljubavi na svetu pa i ljubavi među parovima??
Mislim da previše emotivno ulazite u temu.Nisam negirao potrebu ljubavi u čovekovom životu samo sam postavio problem kada taj dro "ljubavi"ode u neke vode koje mi zovemo prevarom.
Životinje jesu emotivne i odane ali u vreme parenja to nije odlika i zato upotrebljavam tu izreku o životinjsom nagonu u nama -"parenje".
Emocije su za ljubav ali seks je terapija a u svakoj terapiji nije potrebna emocija.
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
knjaz milos-verna vama i prirodi!

:yea: jedino sam tebe razumeo.
icon10.gif


Dodato posle 51 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Mogu li te zamoliti da me upoznaš sa tom previše vlažnom.
Dok neporesuši.

evo ja ću da te upoznam, ali da budeš kulturan, to je ipak dama. :acute:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top