Da li je danas iko uopšte veran?

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Ja vodim ljubav sa osobama u koje sam zaljubljena ili koje volim. Tako je do sada bilo. Sa suparnicima se borim ili takmičim. Da ipak nisi mislio na nešto drugo?
Ti si unikat:
zaljubljena=mnogi
volim=mnoge
Objasni nam na koji način to uspevaš???
Čovek uči dok je živ,nauči me nešta.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

pa ne bih bas rekla ... moja mama i ona se druze hehe zalila joj se kako mu se ne dize,i kaze da on govori kako joj je previse vlazna hihihihihi .... izvinte na ovakvom recniku :vorred:
Mogu li te zamoliti da me upoznaš sa tom previše vlažnom.
Dok neporesuši.

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Pogrešno Joco, karakteristika Wizardove teze je imati. Reovo promišljanje bih karakterisala sa biti.

"Imati ili Biti" E.... ...mm (1900-1980)
Nisi dobro protumačila upotreblkjenu reč-imati,Šta imasti?
pročitaj ponovo.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Trziste ljubavi je nepresusno. imate na njemu sve sto je potrebno. crnke plave svakojake. pitanje je cime ih mozemo kupiti. jedna osoba od vas zahteva materijalno zadovoljenje. druga seksualno. treca emotivno. itd. pitanje je samo kako mozemo da uskladimo ako trazi sve tri. e tu se javlja pojam vernosti.

mi imamo jako malo sebe da damo svakom drugom sem osobi sa kojom smo. ukoliko osoba sa kojom ste zahteva od vas jako malo, onda ste prevareni. ona od vas ne ocekuje mnogo. to je prevara po meni. dakle vi sa tom osobom niste. vec lazete sebe .

ukoliko pak ne nailazite na zadovoljenje potreba kod partnera. menjajte partnera.

prevara je u sustini besmislena jer se vracate istom tom partneru i istoj toj prici koja nece se promeniti.

ukoliko sam sa nekom devojkom. tu sam citavim srcem i telom. ako ne stima. i ako to postrazim na drugom mestu. onda nema smisla biti sa tom osobom


jeste zaista tesko ostati veran danas.

ali vidi sta mozes da izgubis time.
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
Mogu li te zamoliti da me upoznaš sa tom previše vlažnom.
Dok neporesuši.

pope, čekaj na red, meni je pisala :blum3: ...šalim se.


Zahvalio/la se: zjovan29

cheesy.gif
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Ti si unikat:
zaljubljena=mnogi
volim=mnoge
Objasni nam na koji način to uspevaš???
Čovek uči dok je živ,nauči me nešta.

Ajd Joco da ti objasnim. U životu sam tri puta volela i bila malo više puta zaljubljena. Sa osobama koje sam volela i bila u njih zaljubljena sam vodila ljubav. Sa ove vremenske distance ne mogu da upotrebim jedninu jer su to sve različite osobe.

Rečenica koju navodiš možda i nije semantički najsrećnije napisana ali i pored toga ne verujem da većini neće biti jasna. Zadovoljan?

Što se tiče "Imati ili Biti" sve sam ponovo pročitala i mislim da sam dobro napisala, dakle i posle ponovnog čitanja bih napisala isto. Ostavljam mogućnost da ne razumem značenje pojedinih reči u srpskom jeziku. Neka sude ostali.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Ajd Joco da ti objasnim. U životu sam tri puta volela i bila malo više puta zaljubljena. Sa osobama koje sam volela i bila u njih zaljubljena sam vodila ljubav. Sa ove vremenske distance ne mogu da upotrebim jedninu jer su to sve različite osobe.

Rečenica koju navodiš možda i nije semantički najsrećnije napisana ali i pored toga ne verujem da većini neće biti jasna. Zadovoljan?

Što se tiče "Imati ili Biti" sve sam ponovo pročitala i mislim da sam dobro napisala, dakle i posle ponovnog čitanja bih napisala isto. Ostavljam mogućnost da ne razumem značenje pojedinih reči u srpskom jeziku. Neka sude ostali.
Sory na maloj zezanciji,nisam bukkvalista i dobro sam shvatio o čemu je pesnikinja pisala.
Poštujem tvoju volju i tvoju želju.
Šta se tiče drugoga pitanje je imati na ovu tezu:Nikada u životu nisam prevario devojku sa kojom sam.
Toliko o tome i moram ti reći da mi se tvoji omentari dopadaju jer imasju mozga u sebi.
I taj Joco mi paše iako nisam ni blizu tog imena.
 
Natrag
Top