Da li da dajete prosijacima pare?

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Znači, mrzim sve te prosjake,...evo jedan video da vidite kome dajete pare:
uŽas !!!

[YOUTUBE]zQSe7aMeqn0[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
1.093
Prije sam davao sad više ne nakon što me žena izvređala kad sam joj umjesto para kupio sendvič jer je žicala navodno za hranu
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Da li dajete prosijacima pare?

Ako da,zašto,a ako ne,opet zašto??
25s5z49.gif


*************************************************************************************************


Ne dajem im pare,čak ni dečici cigančićima koja prose iako mi ih je mnogo žao ! A ne dajem samo iz jednog razloga,a to je što te pare posle idu njihovim lenjim roditeljima
ehn32r.gif
koji su decu podmetnuli tu da bi se ljudi sažalili i dali im pare !!! Što su oni drugačiji od ostalih,nek rade pa neće morati da prose !!! I njihovi roditelji su nekada prosili pa su sada u lenčugarskoj penziji!
2dl63k4.gif
Tako će i ovi današnji cigančići da lenčare,samo kad odrastu!
ehn32r.gif

Ne dajem Prosjacima , i cigancicima.. samo dajem Ljudima koji su invalidi...
Kao sto su ljudi koji nemaju Nogu ili Ruku...:):):)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
U principu ne! Dajem samo izrazito starim ljudima i to iz dva razloga - ako prose jer ih je muka naterala, to mi je strašno i tužno, a ako prose za nekoga, neću da ih nosim na duši ako ne odnesu dovoljno para (kažu da ih ti "prosjak-makroi" tuku i maltretiraju...)
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Ja ne dajem. Kad vidim kako za tobom pljuju, dao ne dao, sto bih.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
47
ne samo da pljuju za tobom, nego je mene jedan pljunuo. popi*deo sam nachisto xD
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Najzesci su oni cigani koji u udju u gradski prevoz i izvedu svoju "muzicku numeru" u trajanju od minut-dva i zatim idu kroz bus i pruzaju ruku (veroatno misle da lepo pevaju ili sviraju-ma lepo pevaju i sviraju, ali ih je lose slusati :D )

Dakle, piss off!
 
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
8
Ja sam nekad davao samo invalidima a ovi koji su zdravi i pravi kad ih vidim shutiram ih na ulici i uzimam im i posle sa tim parama idem u kladionicu ili kupujem pljuge.Ma to su goveda bre!Daj dinar za dete daj dinar za dete a ko zna koliko ih imaju i da li stvarno nemaju pare...
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
102
jel razmisaljao neko koliko oni "zarade" dnevno???? neka prodje 20 i daju im 20 dinara .... to je 400... neki im daju i vise!!! al neka 400 din. , za 10 dana vam je to 4000 din. jos plus drugi clanovi porodice sto zarade na ulici i opet nemaju!!!!
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
jel razmisaljao neko koliko oni "zarade" dnevno???? neka prodje 20 i daju im 20 dinara .... to je 400... neki im daju i vise!!! al neka 400 din. , za 10 dana vam je to 4000 din. jos plus drugi clanovi porodice sto zarade na ulici i opet nemaju!!!!

Pre nekih 7-8 godina sam u firmi u kojoj sam tada radila cula od tadasnje koleginice da je radila u nekom marketu u Žarkovu, u kom je često radila noćnu smenu, a sitninom su je snabdevali prosjaci. Kaže da su se pojavljivali i sa po 10 do 15.000 dnevno!!! Moja plata tada je bila upravo tolika, a za nju sam tvrdo radila mesec dana. wacko2
Prema tome, ta cifra od 400 din. možda važi za onu klinčuriju, oni koji to rade profesionalno, "zarađuju" više nego mnogi od nas.
Ne dam nikome ništa! :acute:
 
Natrag
Top