Da l' sam ruzan? ( ali iskreno )

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Čitao sam o ovome na nekom forumu, ovo nije srbin ili hrvat, on je samo preveo na srpski odnosno hrvatski, šta već:)

Misliš da je stranac neki (ako sam te dobro razumeo)???

Ma,sigurno je Balkanac - pogledaj na stolici iza vojni borbeni ranac! :D

Mislim da i nije ružan momak,ali za sigurno ima neku blokadu u glavi... Viđao sam daleko ružnije likove od njega sa devojkama! Ima tu kod mene u komšiluku jedan lik koji je ružan za medalju,ali što je taj magnet za devojke to je neverovatno... Ima čovek priču/pristup i to ti je... yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Misliš da je stranac neki (ako sam te dobro razumeo)???

Ma,sigurno je Balkanac - pogledaj na stolici iza vojni borbeni ranac! :D

Mislim da i nije ružan momak,ali za sigurno ima neku blokadu u glavi... Viđao sam daleko ružnije likove od njega sa devojkama! Ima tu kod mene u komšiluku jedan lik koji je ružan za medalju,ali što je taj magnet za devojke to je neverovatno... Ima čovek priču/pristup i to ti je... yes3

Pa onda taj i nije ruzan ako moze medalju da dobije. Kad bi bio ruzan da ni medalju ne bi mogli da mu daju zbog dvoumljenja e tada bi bio ruzan zaista


A ovaj lik je vise smesan nego sto je ruzan pa bio Balkanac ili ne tako je
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Pa onda taj i nije ruzan ako moze medalju da dobije. Kad bi bio ruzan da ni medalju ne bi mogli da mu daju zbog dvoumljenja e tada bi bio ruzan zaista


A ovaj lik je vise smesan nego sto je ruzan pa bio Balkanac ili ne tako je

hehhe... Taj komšija je zaista ružan...

U pravu si - jeste više smešan nego ružan!
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ma jok....ne slušaj ih.....lep si bre.....ko šiljak na ogradi......
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Najvažnija je lepota koja dolazi iz duše! Ne mora fizički izgled biti uvek presudan! Jedan drugar ima devojku koja je lepa,što bi se reklo "san snova",ali samo da ne progovori... Čim zine odvali neku glupost! Pre neki dan nas je udavila o psu njenog brata i kad sam je pitao koja je rasa tog psa - ona kaže "hotvajler"!... Ne mogu se sad ni setiti svih bisera,a ima ih... wacko2
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Najvažnija je lepota koja dolazi iz duše! Ne mora fizički izgled biti uvek presudan! Jedan drugar ima devojku koja je lepa,što bi se reklo "san snova",ali samo da ne progovori... Čim zine odvali neku glupost! Pre neki dan nas je udavila o psu njenog brata i kad sam je pitao koja je rasa tog psa - ona kaže "hotvajler"!... Ne mogu se sad ni setiti svih bisera,a ima ih... wacko2

nisi cuo za tu rasu psa?????
pa ti onda nisi cuo ni za kurjaka [citaj vucijak]
ni za dodz [citaj doga]
ni za kucku [citaj dzukac] ........

Nije tesko biti glup
 
Natrag
Top