Da l' sam ruzan? ( ali iskreno )

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne znam zašto se smejete... 80% ljudi na forumima (pa i na ovom), nije zadovoljno svojim izgledom! Zašto mislite da ste fizički privlačniji od ovog čoveka???
 
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
146
Ne znam zašto se smejete... 80% ljudi na forumima (pa i na ovom), nije zadovoljno svojim izgledom! Zašto mislite da ste fizički privlačniji od ovog čoveka???

A ja ne znam na koga se ovo odnosi??? ? Ako si ti shvatio da je meni ON smešan onda ti ustvari nisi ništa shvatio.
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
Brateeee,koliki treba da ti je IQ da kacis slike na forum i da pitas jesi li lep?komplex,glupost,noliferstvo...3 u 1 otprilike,kao kafa :)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
" Al su ti dobre naocari ".......nemoj da ih skidaš kada ataneš ispred ogledala.......
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
2.938
"Imam lepe crte lica samo nepravilno raspoređene" - Ljuba Moljac
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
ima pravu dilajla facu i nisko čelo zločinca..sve predispozicije za manijaka koji prati djevojke po parkovima i skriva se po podrumima...ima i nizak prag tolerancije i samopoštovanja takvi uvjek doguraju daleko naravno u njihovoj kategoriji džek trbosjek ,,o.j simpson,,naočale su samo radi nevinosti to je ustvari maska jer kad ga vidiš takvog misliš da mrava nebi zgazio..sažalit se na ovakvu prikazu je SMRTNA KAZNA ode glava ili Himen..
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Hahahah kakav pobednik ovaj Rastaman...

Iskreno dečko je ružan...ja zato ne pitam nikog kad sam znam odgovor... :D
 
Natrag
Top