Čuda koja se dešavaju su od Boga ili demona?

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Nismo li imenom tvojim izgonili đavole...

Potresna snimka iz Međugorja: Žena vrišti!

Kako doznajemo od hodočasnika i očevidaca ovih scena, žena je najprije počela vikati talijanskim jezikom. Prišli su joj svećenici koji su isprva bili nervozni, a onda su počeli moliti, priča nam mladić koji je sve vidio.


Povremeno pojave i snimke ljudi koji padaju u teška psihička stanja, ispuštaju zastrašujuće krike i nad kojima svećenici za to vrijeme obavljaju molitvene obrede. Sada se pojavio upravo jedan takav uznemirujući video snimak, nastao nekih tristotinjak metara od župne crkve sv. Jakova, predvečer 5. kolovoza, na kojem se vidi kako petero svećenika moli iznad mlade žene koja leži, vrišti i trese se.

Kako doznajemo od hodočasnika i očevidaca ovih scena, žena na snimci je najprije počela vikati talijanskim jezikom, a mladić koji nam se javio i opisivao scene kaže da je prvo primijetio nervozu i nesigurnost kod svećenika koji su prišli ženi kad je počela ispuštati nekontrolirane krike, a potom su se smirili, koncentrirali i stali moliti nad nesretnom ženom:


– Prvi put sam išao u Međugorje, nisam vjernik, agnostik sam, iako su svi moji vrlo religiozni – govori nam mladić i nastavlja:

Bio sam strašno šokiran, prvi put vidim tako nešto u životu. Kad su ljudi vidjeli što se događa ženi i kako vrišti, mnogi su počeli moliti, ne znam što je to zapravo bilo prenosi 24Sata.

 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Isus dakle kaze da ce mnogi na dan suda njemu govoriti: "Nismo li imenom tvojim izgonili đavole" ali da ce im on reci: "Idite od mene koji cinite bezakonje,nikada vas nisam znao"

Ovde Isus potvrdjuje da ce neki ljudi moci da isteraju demone iz opsednutih ljudi, ali u kontekstu njegovih reci koje izgovara tim ljudima "Idite od mene koji cinite bezakonje,nikada vas nisam znao" logicno je zakljuciti da oni to nisu cinili Bozjom silom, vec da je sotona ucinio da oni navodno isteraju demona, kako bi druge ljude prevario kako su ti ljudi sa Bogom.

Dakle, metod sotone je taj "da on opsedne coveka i da mu nekakve manifestacije opsednutosti, a potom kroz navodne Bozje ljude ucini isterivanje, u kome on napusta telo opsednutog, i naivni ljudi su tada fascinirani tim cudom iza koga stoji najveci holivudski glumac sam djavo sotona"

Zato ne treba verovati ni jednom coveku makar ucinio i najvece cudo, jer nisu sva cuda od Boga, niti su ona merilo istine i posvecenja, vec je to rec Bozja, i rodovi vere koji se pokazuju u onome koji tu rec ima i drzi je.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Isus dakle kaze da ce mnogi na dan suda njemu govoriti: "Nismo li imenom tvojim izgonili đavole" ali da ce im on reci: "Idite od mene koji cinite bezakonje,nikada vas nisam znao"

Vidiš da su u rasulu skoro svaka katolič. država je puna kriminala, ubistava, haosa. Posebno u Lat. Amer.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Joil Bulatović: Sveti Vasilije Ostroški ustao iz ćivota i napravio čudo!


Džabe piše u Bibliji i u SZ i u NZ da mrtvi nemaju svijesti i ne znaju ništa.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
ČUDO U CRNOJ GORI Znak velikog stradanja se ukazao na svetinji

Vernici se krste u čudu i padaju ničice pred svetinjom.

Dok se na ulicama crnogorskih gradova odvija velika drama, jer crnogorska policija primenjuje silu nad golorukim narodom, u barskom hramu se dogodilo pravo čudo.

Naime, Srpska crkva i narod u Crnoj Gori prolaze kroz neslućenu Golgotu, a istovremeno se ponovilo čudo u hramu Svetog Jovana Vladimira u Baru.

ALO
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
MATEJ 24,24
Ustat će, doista, LAŽNI KRISTI I LAŽNI PROROCI
i iznijeti ZNAMENJA velika i ČUDESA da,
bude li moguće, zavedu i izabrane.

MARKO 13,22
Ustat će doista LAŽNI KRISTI I LAŽNI PROROCI
i tvorit će ZNAMENJA i ČUDESA da,
bude li moguće, zavedu izabrane.

2. SOLUNJANIMA 2,9
njega koji djelovanjem SOTONINIM dolazi sa svom silom,
LAŽNIM ZNAMENJIMA I ČUDESIMA
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Поштована Србијо 15.01.2020.године у манастиру Рукумији приликом сече дрвећа(десило се чудо), појавио се лик светог Саве.
Ово је година братског помирења уједињења и година почетка обнове Србије и Српског рода.
Можете отићи на лицe места и лично се уверити, а ево и фотографије од данас.
(Текст и слике преузете од Петра Радосављевића)
 
Natrag
Top