Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Sekretar Ministarstva Đerlek je samo odgovorio ono što je činjenično a to je da u Srbiji nije izolovan virus ili rađena studija PCR testa. Naravno, ima smisla jer ono što je provereno od relevantnih institucija tj. krovne organizacije je sasvim dovoljno. Zašto bi se pravila studija onoga što je već prezentovano od strane SZO?

Suština je da je tekst ministarstva zapravo ono što se odnosi na Srbiju a ne na svet. Znači virus u svetu jeste izolovan i pcr tekst u svetu potvrđeno validan a u Srbiji pošto takvi tekstovi nisu rađeni svakako je odgovor ministarstva jasan. No, šta je Mario Bojić, bivši demokrata zaključio u Nultoj Tački? Da je ovo dokaz da virus ne postoji jer nije u Srbiji izolovan. Zašto, ali zašto se služe ovakvim manipulacijama naroda? Mire, sutra će tebe da zavrne ako bi došao na vlast Mario Bojić ili slični, dok trepneš.

Jednostavno, oni su skloni manipulaciji..ona im je u krv ušla. Vidiš koliko samo izmišljenih vesti i lažno predstavljenih od ovih manipulatora? Mire, možemo mi da se sporimo oko naučnih činjeica ili bilo ko drugi. Ali problem su manipulatori koji iako znaju činjenice a opet će zavlačiti narod. Dokažeš im 155 netačnih tvrdnji, oni će 156 da iznesu. Neće kao ja, da priznaju da su pogrešili kada pogreše ili kao bilo ko ko drži do sebe da uradi isto. Kažem, da pogrešio sam. Ali opet hvala Bogu vodi me dalje u otkrivanju pravih činjica a meni nauk da ne budem brzoplet jer iako mnogo znam sad o ovome, opet nesmem da se pogordim..to mi je nauk i hvala Bogu da mi je dao priliku da shvatim da pored velikog znanja o ovom stvarima(hvala Mu za to) ipak ne smem biti gord i pomisliti da je samo ono dovljno i da prosuđujem ad hok. Hvala Bogu da me je "ponizio" ali tako ne misle drugi na forumu. Njima kada su poniženi i dalje raste sujeta i kada im se otkriju manipulacije, neće da kažu da su pogrešili. Hvala Bogu, da ja to mogu. I hvala Bogu što me je naučio i uči i dalje. Kada bi tako razmišljali ovi manipulartori koji su 100-tinama puta prokazani za laž, kada bi imali delić samokritike ne bi više tako radili. Ali nisu takvi. Mire, čuvaj se manipulatora koji nikada neće da priznaju da su pogrešili.

Covece tebi kao vrana da je popila mozak. Ko manipulise osim vas? Ko manipulise?

Jedine manipulacije su sa vase strane! Evo i sada izvodite i manipulisete izmisljate nekakve sukobe na protestima kojih nije ni bilo!
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ta televizija je manipulativnog karaktera, placenicka TV, koja radi i izvestava protiv Srbije! Neka idu u ameriku pa neka odande izvestvaju protiv nas a ne u mojoj zemlji, da me vredjaju intelektualno i na svaki moguci nacin i to u mojoj zemlji!

Da se ja pitam, bili bi proterani momentalno!

To je itakako desničarski manir. Ne smemo tako razmišljamo. Posebno ne kao hrišćani.

Antonije ima prava da gadja jajima kao i svaki drugi gradjanin! Gadjanje jajima nije da bi nekog ugrozio, vec da bi mu naneo uvredu! I on ne cini to u ime crkve, ionako je rascinjen! A ja bi ih licno gadjao i vikao na njih, jesam li zato manje Hriscanin?

Da nije apostol Pavle možda tako gađao jajima ili kamenicama vlasti?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Covece tebi kao vrana da je popila mozak. Ko manipulise osim vas? Ko manipulise?

Jedine manipulacije su sa vase strane!

Zar je malo raskrinkanih manipulacija antivakserkskog pokreta do sada? Koliko je manipulacija o Bilu Gejtsu..te rekao ovo te rekao ono a sve se potvrdilo ili da je laž ili da je manipulativno preneto. Malo li je Mire?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
To se zove verbalno nasilje.

Verbalno nasilje je dozvoljeno nasilje!
I ne moze se predstavljati sukobom odnosno okrsajem! I mi se ovde verbalno sukobljavamo, pa niko nece preneti da se dogodilo nasilje izmedju adventista pravoslavaca i katolika!

Dakle to sto tvoji mediji to predstavljaju nekakvim "sukobom", je manipulativna radnja!

Na cast njima!
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Jovan Prezviter je napisao(la):
Pogledajte prilog 145131I gde su "priznali" ovde da PCR nije validan? Gde to u tekstu piše? Zar ne piše zapravo obrnuto? Koliko ste vi zavedeni, pa to je neverovatno? Došli ste dotle da nudite tekst ministarstva zdravlja da bi "dokazali" svoje tvrdnje a sam tekst sve suprotno govori. Eh..kada ste dotle došli, jasno je koliko je stvar ozbiljna i koliko su omane i "opsenarstvo" uzelo maha u antivaks krugovima.

E moja Ari...
Kliknite za proširenje...
Kliknite za proširenje...
1631902491806.png



Ovaj je zaista gadno hendikepirana osoba. Grupa ljudi, točnije "Roditelji nestalih beba Srbije" traže od državnog ministarstva zdravlja slijedeće:

1. Dajte nam znanstveni dokaz da je PCR test za detektiranje SARS-COV2 pouzdan.

2. Dajte nam znanstveni dokaz o izoliranju virusa SARS-COV2.

3. Dajte nam znanstveni dokaz da zaštitne maske spriječavaju prijenos virusa SARS-COV2.

A Ministarstvo zdravlja im odgovara:

Ni za jednu od ove tri stvari koje vi tražite, Ministarsto nema dokaze (informacije)?

P.S. Zaista je čovjek hendikepiran.

P.S. Jesi li ti "Tunguz"? Kojim jezikom se ti sporazumijevaš?

Jovan Prezviter je napisao(la):
Naravno, moja ispravka. Malo sam požurio, sa čitanjem teksta.Na kraju teksta stoji doista da ministarstvo zdravlja "nema potvrdu" za validnost pcr testa, izolaciju sars-cov2 itd...moja je greška jer svaki dan se ovim bavim i toliko lažnih vesti antivaksera da sam se po automatizmu vodio ne čitajući do kraja tekst.

Pogledajte koja je to sorta ljudi. Nasrne na druge na forumu vrijeđajući ih iako su u pravu, a kada bude "provaljen," brani se kako nije uopće pročitao ono što je drugi napisao. Proročica Jelena je tvrdila da su ovako hendikepirani ljudi nastali miješenjem čovjeka i životinje.

P.S. I dobro mire primjeti. Mudžahedin Martinov ovo ne čini povremeno, on ovako funkcionira neprestano, drugačije niti zna niti može.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Verbalno nasilje je dozvoljeno nasilje!
I ne moze se predstavljati sukobom odnosno okrsajem! I mi se ovde verbalno sukobljavamo, pa niko nece preneti da se dogodilo nasilje izmedju adventista pravoslavaca i katolika!

Dakle to sto tvoji mediji to predstavljaju nekakvim "sukobom", je manipulativna radnja!

Na cast njima!
Nije. Posao novinara je da radi, to je kao da tebi neko uđe u firmu i ometa ti rad. Jel bi ti tada rekao da je to normalno. Posebno ako se oni koji se smatraju ugroženima ugrožavaju. Oni samo pokazuju da je priča o njihovoj "ugroženosti" farsa.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
To je itakako desničarski manir. Ne smemo tako razmišljamo. Posebno ne kao hrišćani.

Kakva leva desna strana? O cemu ti pricas? To je izdajnicka, manipulativna televizija, i tu nema govora! Ta televizija vredja inteligenciju svakog normalnog gradjanina ove zemlje, jer mu pljuje i drzavu i crkvu i naciju! I to cini na nasoj teritoriji!

Znaci dopustili smo da nas jedna strana televizija pravi budalama u sopstvenoj drzavi! Svaka cast tim novinarima koji su se prodali da rade za njih! To nisu novinari, i ovaj sto vice na ovu nazovi novinarku i treba!

Zar je malo raskrinkanih manipulacija antivakserkskog pokreta do sada? Koliko je manipulacija o Bilu Gejtsu..te rekao ovo te rekao ono a sve se potvrdilo ili da je laž ili da je manipulativno preneto. Malo li je Mire?

Nista ti raskrinkao nisi. To samo mislis.. I dalje stoji sve sto smo rekli! A ako je nesto netacno to je 10%, kod vas je 90% lazi!

Da nije apostol Pavle možda tako gađao jajima ili kamenicama vlasti?

Nije ih gadjao, ali nije ni mogao, jer su bili manjina! Potpuno su drugacije okolnosti tada i sada, zato im Hristos kaze da trpe, jer su i jevreji trpeli kaznu zbog svoje neposlnosti, zato su i bili u topstvu pod rimljanima.. Nije trebalo protiv toga da se bune! To se ne odnosi na nas!

Ako ti neko siluje zenu ili dete, ti ces da stojis mirno i da pustis da se ovaj izivljava nad njom? Jel to pacifizam koji ti zagovaras?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Nije. Posao novinara je da radi, to je kao da tebi neko uđe u firmu i ometa ti rad. Jel bi ti tada rekao da je to normalno. Posebno ako se oni koji se smatraju ugroženima ugrožavaju. Oni samo pokazuju da je priča o njihovoj "ugroženosti" farsa.

Ko kaze da meni na poslu ne ulaze i ne ometaju me u radu? Upravo suprotno, ovo pricam iz iskustva! Ovaj covek ima puno pravo da je ometa, a ulica nije njeno radno mesto, to je mesto svih gradjana! I bez obzira na to ovaj ima pravo da je ometa! Verbalni sukob nije kaznjiv zakonski i ne predstavlja nasilje, osim ako ti kinjis osobu i uhodis je sto uzrokuje mentalni problem, to je vec mentalno nasilje i resava se na sudu.. Svadaja i slicno, nije nasilje!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Posebno ako se oni koji se smatraju ugroženima ugrožavaju. Oni samo pokazuju da je priča o njihovoj "ugroženosti" farsa

Farsa? Ovo je zaista podmuklo izjaviti, da mi kao nismo ugrozeni nego mi nekog ugrozavamo!

Nikog dirali nismo, ne sirimo nikakav virus to izmisljate! Zelite na silu da nas bodete, sa eksperimentalnim vakcinama, a mi nismo stoka da vam to dozvolimo! Branicemo se, i to svako na svoj nacin, ako treba i silom! Jer zivot je dragocen!

Ajde sto nas ugrozavate, zabranjujete kretanje, boravak u restoranima kaficima itd.. , nego jos i decu nasu hocete prisilno da bodete! E pa nece moci! Za decu i ginemo!

Vi cete da sprovodite teror nad nama, da nas ucenjujete otkazom, ne dozvoljavate nam da se krecemo! Mi imamo puno pravo u takvim uslovima da upotrebimo sva demokratska sredstva, i ako nam i to uskratite, suocicete se sa silom!

Vi vidite sta cete, ali to vam nece proci bez otpora!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top