Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Sta vi mislite o Covidu 19?
Da li je to istina ili prevara?
Da li Bog preko covida 19 deluje na zemlju?
Kako vernici treba da se ponasaju u vreme proglasene pandemije???
Da li bi Isus Hrist pristao da nosi masku ili bi pozivao na neposlusnost i proteste???
Vase misljenje?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Mogao bi i ti izneti svoje :).

Dobra tema. Ja lično mislim da je virus potpuno prirodan i da jeste ono to je Isus predskazao i apostoli da će dfoći teška vremena i da će ljudi "umirati od morskih valova(možda ovih valova..i pikova :) ) i straha onoga što ide na zemlju". Za sada imam ovo razumevanje ako se pojavi nešto novo vrlo rado...

Zlo je veliko u svetu...i Bog dopušta ovo sve. Da se ljudi opamete.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Mogao bi i ti izneti svoje :).

Dobra tema. Ja lično mislim da je virus potpuno prirodan i da jeste ono to je Isus predskazao i apostoli da će dfoći teška vremena i da će ljudi "umirati od morskih valova(možda ovih valova..i pikova :) ) i straha onoga što ide na zemlju". Za sada imam ovo razumevanje ako se pojavi nešto novo vrlo rado...

Zlo je veliko u svetu...i Bog dopušta ovo sve. Da se ljudi opamete.

Bog je u proslosti par puta licno izazvao bolest ogranicenih razmera.
Sotona ,Bog ovog sveta je naneo zlo Jovu od ubistva dece do bolesti.
Mi ljudi takodje pravimo probleme i izazivamo i ratove i bolesti pa onda krivimo ili Boga ili Sotonu.
Zagadili smo i zemljiste i vodu i vazduh.U nasem telu kao i telu biljaka i zivotinja ima svega i svacega sto prouzrokuje raznorazne promene.Tako su podivljale neke dobrocudne bakterije kao i virusi i napravili haos.
Isus Hrist je u svome prorocanstvu naveo poseban rat,kao i zemljotrese i bolesti po celome svetu,prva pandemija je bila spanske groznice.
Mislilo se da je Covid19 stvoren vestackim putem u Kini gde je umrlo svega nekih 5000 ljudi.
Ogromna vecina naucnika tvrdi da vi klon ili vestacki virus imao jasno prepoznatljiv genetski oziljak da se to radilo u laboratoriji i da im je pobegao...Ko zna kakve sve oni viruse nemaju,pogotovo vestacke..klonirane kad znaju za tu caku.Na osnovu tog oziljka bi znali tacno i podrucje gde je nastao ,to mu je kao otisak ljudskog prsta ,ili DNK.
Tako da vise od 90% naucnika smatra da je nastao prirodnim putem.
Nastao on prirodnim putem ili u laboratoriji ,on je medju nama.
Licno znam neke osobe koje su ga prelezale,srecom niko nije umro.

Cinjenica je da je danas u Kini zarazeno svega 40 ljudi od toga najvise iz uvoza ,i Ujgura.,a Kineza ima 1.3 milijarde.
Kod Kineza je celicna disciplina,oni se ne rukuju i ne ljube kao mi.
Nose zastitne maske u zatvorenom po potrebi i na otvorenom,i daju nam primer koji treba da sledimo.
Nazalost kod nas ima dosta onih koji tvrde kako je virus laz,kako je to politicka obmana,kako je zemlja ravna ploca,kako je 5G mreza opasna i mnoge druge gluposti...

Ako je drzava rekla na savet epidemiologa da se pridrzavamo mera zastite kao i karantina ,ta mera je cak i Mojsiju data od strane samoga Jehove Boga o higijeni i karantinu.,jos u 15 veku pre nase ere.
Dakle nosite maske preko lica kao osnovnu zastitu i za sebe i za druge i kao znak da nesto ne stima,i naravno treba postovati naredjenje drzavnih organa ,isto kao i placanje poreza. Isus je odobro da se cezarov novac da cezaru.,isto bi odobrio i nosenje maski,iako je on licno izlecio sve bolesne. Zato slusajte vlast i drzavne organe dokle god se njihove odluke ne suprostavljaju Bozjim naredbama.
Tacno je da je sada smrtnost nekih 5-7%,a da kod 80% bude bez simptoma ili nesto slabo,ko nista.Ipak za rad ostalih 20 % ,maske treba da se nose,isto kao i postovanje zabrane pusenja u zatvorenim prostorijama.
Time se pomaze zdravstvenom sektoru da ne padne,i stedi se .
Preventiva i preventivne mere su bitne za svaku normalnu drzavu i vlast.
U neozbiljnim drzavama anarhisti zare i pale i pokazuju svoju sebicnost.
U Kini toga nema,a imah ih cak 1.3 miljarde...
Treba li i nama tako gvozdena disciplina???
Pa covek se plasi da ne dobije upalu grla ,da se ne prehladi ,a ovde se radi o potpuno novom virusu o kome se jos toga mnogo ne zna. To nije virus kao grip,to je nesto posebno,kao lutrija,kod nekoga nista,a kod nekoga napravi haos.
Pitanje je hocemo li biti solidarni i paziti i na druge ili misliti samo na sebe???
Jesmo li sebicni .ili mislimo i na druge???
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Sta vi mislite o Covidu 19?
Da li je to istina ili prevara?
Da li Bog preko covida 19 deluje na zemlju?
Kako vernici treba da se ponasaju u vreme proglasene pandemije???
Da li bi Isus Hrist pristao da nosi masku ili bi pozivao na neposlusnost i proteste???
Vase misljenje?
Kavkva korona, cista prevara. Ko to nije shvatio on ocigledno zivi u 90-im.. A Boga u to mesati, to je tek van pameti..

Ogromna vecina naucnika tvrdi da vi klon ili vestacki virus imao jasno prepoznatljiv genetski oziljak da se to radilo u laboratoriji i da im je pobegao..
Nobelovac koji je radio na HIV virusu je pronasao sekvencu HIV virusa u COVID-19 i on tvrdi da je to dokaz da virus nije nastao prirodnim putem.. Jednostavno nije moguce da nastane prirodnim putem!

Ipak, mislim da prema svim dostupnim podacima virus uopste i ne postoji, ili je toliko neefikasan i slab, da je smrtnost manja nego kod obicne gripe, pa moraju da lazu o broju obolelih i umrlih.. A da lazu, i da manipulisu statistikom, dokaza je koliko hoces..

Licno znam neke osobe koje su ga prelezale,srecom niko nije umro.

Prelezale su obicnu koronu koja je obicna respiratorna bolest. Ne postoji test koji razlikuje obicnu koronu od tkz. mutirane..

Tacno je da je sada smrtnost nekih 5-7%

Smrtnost je 0,0002% sto je skoro ravno nuli!

Nisi dobro obavesten, a razlog tome je sto se informacije namerno sankcionisu.. Ne mozes postaviti nista na internetu da ne dobijes sankcije , bila to drustvena mreza poput facebook-a ili youtube-a.

Sve informacije koje dokazuju da je korona laz a iznose ih strucnjaci i doktori na tom polju su obelezne kao "nepozeljne" ili one koje "krse smernice".

Dakle, zabranjene su sve informacije koje im ne idu u prilog, i sam sam dobijao upozorenja da "ne sirim lazne informacije" (ono sto je po njima lazno).

Da korona uopste nije laz, ne bi sprecavali suprotno misljenje, pogotovo ne suprotno misljenje renomirnih strucnjaka na tom polju!

Ipak za rad ostalih 20 % ,maske treba da se nose,isto kao i postovanje zabrane pusenja u zatvorenim prostorijama.
Maske nemaju nikakvog efekta!

One su prvenstveno osmisljene da stite od bakterija, a bakterija je milionima puta veca nego virus, sto znaci da virus bez problema prolazi kroz rupicu na maski..

Na samom uputsvu na kutiji u kojoj se maske nalaze pise da ne stite od virusa!

Doktori koji rade sa tesko zarazenim osobama nose skafandere i zastitna odela, a pri tome rizikuju da se i sami zaraze ako se desi i najmanja pukotina na odelu, makar bila velicine i glave ciode. Trce u sobu za dezinfekciju kada se to desi!

Sta mislis koliko onda maske stite?

Bukvalno ne stite nista, eventualno mogu da sprece "kolicinu unetog virusa" ali ne mogu da sprece inficiranje! To je mit!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Kavkva korona, cista prevara. Ko to nije shvatio on ocigledno zivi u 90-im.. A Boga u to mesati, to je tek van pameti..
Dragi moj Mire,
koliko ti imas godina ,ako nije tajna?
To evo sada idi reci porodici Amfilohija i ostalih koji su umrli od kovida 19,da je to cista prevara...


Nobelovac koji je radio na HIV virusu je pronasao sekvencu HIV virusa u COVID-19 i on tvrdi da je to dokaz da virus nije nastao prirodnim putem.. Jednostavno nije moguce da nastane prirodnim putem!
Kad pises o necemu potrudi se da to detaljnije dokumentujes,naprimer ime i prezime doticnog nobelovca Mengelea.
Ti kao malo dete verujes svakome,ili pak nekoj odredjenoj grupi koji siri takve vesti?
Mnogi prevaranti danas uzmu tudje ime i prezime i pod laznim identitetom daju lazne informacije i dezinformacije.
Batali tu grupu sa kojom se druzis i ne veruj im ni jednu rec .
Razmisli malo i sam ,svojom glavom.
Dosadasnjim metodama stvaranja kloniranih ili vestackih virusa ,svi oni imaju "genetski oziljak" koji se sa modernim mikroskopom moze uociti.Dakle ko zna kolko sve svakojakih virusa ima po raznim laboratorijama,i to mnogo gorih od ovog kovida 19.
Dakle bio on prirodan ili vestacki sasvim je nebitno,bitno je da on postoji i da sa njime moze da se izbori.
Dokaz toga je Kina koja ga je merama prevencije gotovo iskorenila da nema uvoznih iz inostranstva.
Rad,RED i Disciplina su veoma bitni za iskorenjavanje ove pandemije.
Ako moze jedna Kina sa 1.3 milijardi stanovnika da iskoreni ili kontrolise virus ,ko smo mi Srbi,ili pak ostatak sveta da ne mozemo to isto???,a nas Srba ima svega 6-7 miliona u Srbiji.
Jel ti tesko da stavis masku na usta i nos u zatvorenom? u cemu je problem cak i da je prevara.,a nije prevara.



Ipak, mislim da prema svim dostupnim podacima virus uopste i ne postoji, ili je toliko neefikasan i slab, da je smrtnost manja nego kod obicne gripe, pa moraju da lazu o broju obolelih i umrlih.. A da lazu, i da manipulisu statistikom, dokaza je koliko hoces..
Lose ti je i razmisljanje i misljenje.,odnosno slusanje lazi sa lazljivih izvora ciji je cilj da se stave na mesto Boga i da naprave haos prvo medju svojim najblizima ,a potom i po celime svetu.

Prelezale su obicnu koronu koja je obicna respiratorna bolest. Ne postoji test koji razlikuje obicnu koronu od tkz. mutirane..
Ja licno poznajem vise osoba koje su prelezale koronu ,jedan mi je rodjak,a drugi mi je komsija. Taj komsija jak ko bik 40 godina uvek zdrav,jedva se izvukao od kovida sa upalom pluca,bio je na kiseoniku na Bezaniji,a rodjak je pio lekove kuci,
Tacno je da nekih 50% pozitivnih nemaju nikakve simptome covida19,ali kao takvi oni sire bolest drugima .Samo lecenje je kod nas besplatno,ali ti lekovi nisu badava,kao ni smestaj i rad zdravstvenog osoblja.
Stavi masku ,to je preventiva.
Kako medecinsko osoblje ,svo zdravo,stavlja maske i rukavice kad operise pacijenta. Jel to rade zbog sebe ili zbog pacijenta?


Smrtnost je 0,0002% sto je skoro ravno nuli!
Lose si obavesten.Pogledaj broj zarazenih i pogledaj broj umrlih kako se krece.
Pa na osnovu tih podataka i matematicke formule izracunaj smrtnost.
Ili su ti podaci losi,ili ne znas matematicku formulu,ili nemas digitron???


Nisi dobro obavesten, a razlog tome je sto se informacije namerno sankcionisu.. Ne mozes postaviti nista na internetu da ne dobijes sankcije , bila to drustvena mreza poput facebook-a ili youtube-a.

Sve informacije koje dokazuju da je korona laz a iznose ih strucnjaci i doktori na tom polju su obelezne kao "nepozeljne" ili one koje "krse smernice".

Dakle, zabranjene su sve informacije koje im ne idu u prilog, i sam sam dobijao upozorenja da "ne sirim lazne informacije" (ono sto je po njima lazno).

Da korona uopste nije laz, ne bi sprecavali suprotno misljenje, pogotovo ne suprotno misljenje renomirnih strucnjaka na tom polju!
Iskren da budem ,ja takve informacije blokiram kao spam.
Jesi li ti DOKTOR???
Cije informacije siris?
Da li znas da se mnogi anarhisti pretvaraju da su doktori i sire te dezinformacije o kovidu 19.
Da ne ides mozda na sajt "Academedia",sto bi moj drugar rekao pogledaj Akademci ,naucnici sta kazu iz Srpske akademije nauka.


Maske nemaju nikakvog efekta!
Maske imaju nemerljiv i ogroman efekat.
Hoces li da kazes da medecinsko osoblje kad ima neku operaciju ne treba da nosi maske i rukavice?
Naucno je dokazano da maske imaju ogroman pozitivan efekat u cuvanju zdravlja.


One su prvenstveno osmisljene da stite od bakterija, a bakterija je milionima puta veca nego virus, sto znaci da virus bez problema prolazi kroz rupicu na maski..

Na samom uputsvu na kutiji u kojoj se maske nalaze pise da ne stite od virusa!

Doktori koji rade sa tesko zarazenim osobama nose skafandere i zastitna odela, a pri tome rizikuju da se i sami zaraze ako se desi i najmanja pukotina na odelu, makar bila velicine i glave ciode. Trce u sobu za dezinfekciju kada se to desi!

Sta mislis koliko onda maske stite?

Bukvalno ne stite nista, eventualno mogu da sprece "kolicinu unetog virusa" ali ne mogu da sprece inficiranje! To je mit!
Opet si pogresno informisan,
Postoje razne vrste zastitnih maski,pa i one koje stite od virusa codvid19
Citaj informacije na pravom proverenom mestu,a ne sa anarhistickih kao sto je Academedia i slicno.
Sto se tice skafandera ni oni ne mogu da sprece zarazu 100%.
Zdravstvene sluzbe su nalozile kao preventivnu meru nosenje zastitnih maski i javno su rekli kako i koliko te maske stite od virusa.
Zarazna osoba kad nosi tu zastitnu masku ima mogucnost od 30% da zarazi drugu osobu ako joj je na razdaljini od 1.5 metara a ne nosi nikakvu masku,a ako je nosi ima sansu od 70% da se ne zarazi.
I naravno bitno je i smanjenje kolicine virusa koji bi prodrli kroz takvu masku i izazvali blazu reakciju.
Sve je to veoma bitno.

Da li bi se ljutio i na samoga Boga koji je jos 15 vekova pre nase ere,naredio Izraelcima higijenske i preventivne mere kao i karantine u slicnim situacijama kao sto smo mi danas.
Ali recimo da je tvoja i tvojih izvora informacija tacna,kazi nam svima sta je onda cilj doktora i politicara da lazu narod da je kovid19 prevara i da ljudi ne umiru od njega???
Zasto bi politicari i doktori celoga sveta tako lagali narod???
Hajde daj nam razloge.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Covid postoji, ali nije ni bitno da li je od coveka, ili ne, jer u svakom slucaju Bog koristi i ljudske resurse da izlije svoje sudove, a to smo videli i u ratovima i progonima koje je bog pustao na otpali Izrailj u starom zavetu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Covid postoji, ali nije ni bitno da li je od coveka, ili ne, jer u svakom slucaju Bog koristi i ljudske resurse da izlije svoje sudove, a to smo videli i u ratovima i progonima koje je bog pustao na otpali Izrailj u starom zavetu.
Virus Covid19 postoji,naucnici su dali i njegovu sliku i dokazali da on dovodi do smrti ako se bolesnici sa simptomima ne lece.
Covid 19 nije od Boga vec od sotone,jer sotona je taj koji nam zadaje probleme.On je kao psihopata i uziva u tome...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Bog ima vlast nad vetrovima opisanim u otkrivenju, koji predstavljaju ratove, bolesti, poplave, zemljotrese.. itd. Tu vlast nema sotona. Bog pusta sudove na planetu zemlju kada ljudi krse moralne principe. To je cinio i u starom zavetu - pustajuci nevolje na Izrailjski narod zbog duhovnog otpada. Covid19 je sud Bozji, i znak Hristovog drugog dolaska u ovom vremenu.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
To evo sada idi reci porodici Amfilohija i ostalih koji su umrli od kovida 19,da je to cista prevara...
Да не анализирам цео твој пост, који је шупаљ као сито, осврнућу се само на ову твоју тврдњу.
Окачи извештај аутопсије који званично тврди да је Митрополит Амфилохије умро од ковида! Такође, и за све остале смртне случајеве, за које ти тврдиш да су последица ковида, окачи извештај спроведене аутопсије, која једино може тачно указати на узрок смрти!
Посебна је прича што је још 2009 промењена дефиниција пандемије?! До тада, за проглашење пандемије стопа смртности морала је бити већа од 2%. Данас је пандемија ствар политичке одлуке а не реалног стања.
У Србији, пар људи без званичне одлуке владе ведри и облачи. У опше их не интересују тестови, докази, било шта што ову пандемијску лаж негира. У Србији, од последице НАТО бомбардовања умире дупло више људи али је то табу јер се не свиђа НАТО представницима и лобистима у Србији да се о томе прича. Зато се безпоговорно слуша WHO која је под директном контролом фармацеутског лобија (читај, приватног капитала и банкара).
Нико да каже где нестаде грипа. Сваке године је харала а ове је нема? Мора да је узела годишњи одмор?
Треба искључити ТВ а укључити мозак јер није тешко доћи до само пар информација које разобличавају ову патолошку лаж!
Наш велики вођа изјављује да Србија купује Америчко-Немачку вакцину, без обзира што није произведена?!
Такође, треба се вратити пар година уназад, у време манипулације са свињским грипом и, гле чуда, и тада је Кон био на челу агитатора обавезног вакцинисања и увежена је нека вакцина из Швајцарске за дебеле паре, али са роком употребе који је прошао и завршила је на депонији. Било је неких "хапшења" и бацања прашине у очи али, плаћени заступник фармацеутског лобија, Кон, опет жари и пали!
Руси су, у међувремену, направили вакцину и гле чуда, највећи заговорник вакцинисања и свођења становништва на планети на тзв "златну милијарду", Бил Гејтс, изјављује да руска вакцина помаже али код првог талас а он се завршио и кренуо је други талас на који она не делује! Руси регистовали још две вакцине и сада ће Гејтс да објави трећи и четврти талас пандемије и једино вакцине које ће запад пласирати могу бити делотворне?
Путин, пре десетак дана, на руској ТВ, износи податак да очекује зараду од 120 милијарди $ од продаје вакцина. То објашњава и учешће Русије у целој обмани. Хоће људи да зараде на наивном и поводљивом народу на западу (пошто ће иста вакцина за житеље Русије бити бесплатна, што мене доводи у сумњу да ће народ добијати плацебо вакцину, пошто пандемије нема)!
Посебна је прича што све то заједно контолише ММФ (читај велике светске банке), које су са WHO препоручиле да се уводе карантини који директно подривају економију. Шта то значи? Да би све државе, сем пар великих и моћних, изашле из овог лудила, мораће да се задужују код истог ММФ-а!!!
Да ли схваташ, уз профит од вакцина и уз кредите, о којој се суми ради?
Као шлаг на торту, долази обавеза ношења маски, које спречавају уношење кисеоника у организам! Уместо кисеоника, људи удишу угљен моноксид који код старијих (читај пензионери), доводи до стварања разних проблема који се завршавају смртним исходом! Наравно, за узрок смрти уписаће ковид!
Сад се враћам на почетак, и на смрт (убиство) Митрополита Амфилохија. Његова светост је умрла од последице прикључења на респиратор који му је сагорела плуће (што је пролетос у Италији био највећи узрок смрти старијих житеља Италије)!
Лекар-ка, која је руководила "лечењем" Митрополитом, награђена је министарским местом у новој влади која се прави под строгом контролом америчке амбасаде у ЦГ!
Има ту још гомила повезаних ствари али за исте треба здрав и независан ум а не индоктриниран као твој и теби сличним који слепо верују пропаганди!
Данас бар није тешко ископати праве информације, под условом да ти је до њих стало!
Слободно настави са гледањем ТВ-а и писањем бесмислица!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top