Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ne radi se o naselju nego o covid bolnici..tu dolaze iz svih delova grada pa i Srbijie. To je jedna od najopremljenijih bolnica za ovakve slučajeve.

Upravo to sam i rekao da "DOLAZE IZ SUSEDNIH DELOVA SRBIJE U TU BOLNICU"! Trpaju ih sve tamo! Zato su takva generalizovanja i statistike netacne!

Pogotovo dovodi u sumnju sto je rec o Zemunu - Batajnici koje je rodno mesto Vucica, a njega jedino potenicraju u medijima! On ima veliki uticaj tamo, cak i "vitamine" je delio koji su proizvedeni u Zemunu!

Sta je sa ostalim bolnicama po beogradu!

Ako hoce da dokazu da je na nivou grada Beograda vise obolelih nevakcinkisanih, ne mogu to da urade, jer u toj bolnici nisu samo Beogradjani!

Znaci, pravite laznu sliku, bavite se medijskim manipulacijama!

Treba da vas je sramota zbog toga!
A najvise tebe, jer se ovamo pravis i pozivas na 9. zapovest "NE LAZI!"

Hahaha...smešan si.

Smesan si ti, zapravo je sramota sta pises!

Što izokrećeš podatke? Ko priča o opštini..ne leče se tu samo sa opštine Batajnica.

A sta sam ja rekao?

Kako ti mozes da bacas ljude iz drugih delova srbije u jednu Beogradsku bolnicu, i onda tekst formulises tako da tvrdis kako "u Beogradu ne oboljevaju vakcinisani"? Pa to je smisao teksta koji si ti postavio da dokaze kako "u Beogradu ne obolevaju vakcinisani"!

Ta statistika je samim tim lazna!

Doveo si obolele iz svih drugih delova Srbije, koji imaju mali broj vakcinisanih u svojim opstinama, selima, pa si samim tim napunio bolnicu sa nevakcinisanima!

I sad tvrdis kako su "svi u bolnici nevakcinisani"! Pa normalno da jesu!

Ako hoces da dobijes tacne podatke za Beograd, onda uzmes prosek vakcinisanih u Beogradu (a on je najveci) preko 50%, pa onda pogledas koliko je obolelih Beogradjana samo, u svim bolnicama po gradu, i oduzmes one koji su dosli sa strane na lecenje iz drugih gradova!

Tada imas tacan rezultat i znas koliki je procenat oboljevnja koje grupe!

A oni to ne rade, zato jer MANIPULISU!


Vala ja još više.

Tebi je vakcina sprzila mozak pa ne razmisljas, ili je nesto drugo u pitanju!

Kazem, to sto ti pises i sto tvoji mediji navode kao dokaz je BOLEST! To samo malouman moze da poveruje!

______________________________________
I STA SE SMEJES TAMO GORE NA ONAJ VIDEO?

OBJASNI MI, KAKO FACT ČEKERI MOGU BITI NEZAVISNI? ZAR NE SARADJUJU S DOKTORIMA???

TI SI TVRDIO DA SARADJUJU! DA IZA NJIH STOJE STRUCNJACI!


Znaci i baba moja moze biti FACT ČEKER! Kad ona kaze da video ne valja, Facebook to odmah uklanja!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Palma trazi da se ulaz u kafice klubove i vece skupove, dozvoli samo vakcinisanima:

(ZAPAZITI, PALMA NE NOSI MASKU!)

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255

VUČIĆ: ,,JA SAM ZA OBAVEZNU VAKCINACIJU, KRIZNI ŠTAB ĆE ODLUČIVATI O MERAMA”​


„Od nas zavisi kako će se odvijati epidemiološka situacija u zemlji. Sami smo krivi i sami smo odgovorni“, rekao je on i dodao da je vakcinacija protiv korone „ključna“ za suzbijanje epidemije.

Prema njegovim rečima, „lakše je prodavati maglu“ i govoriti ljudima kako je korona izmišljena bolest.

Vučić je rekao da je on, lično, za uvođenje obavezne vakcinacije, ali da se mora videti šta je po Ustavu Srbije.

„Nije lako uvesti obaveznu vakcinaciju zbog ustava zemlje, ali bih je lično podržao, ali ne mogu da razumem toliku neodgovornost da ljudi odbijaju da se vakcinišu“, rekao je on.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Kako ti mozes da bacas ljude iz drugih delova srbije u jednu Beogradsku bolnicu,


Isto je i u drugim bolnuicama. Ne slušaša šta pričaju lekari.

Isto je i u svetu. CDC navodi da su u SAD-u isto tako oko 90% nevakcinisani a 10% vakcinisani.

Mire, mislim da je potpuno propala kampanja antivakcinaša. To se sada vidi.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255

Srbija će uvesti kovid propusnice zbog sve lošije epidemiološke situacije i udara korone koji nam preti u naredne dve nedelje, najavio je državni sekretar u Ministarstvu zdravlja dr Mirsad Đerlek.​

Kovid propusnica sadrži podatke da li je osoba vakcinisana, da li je preležala koronu ili ima negativan test. Samo sa takvom potvrdom može da se ide na velika okupljanja, proslave, u restorane i kafiće, na sportske stadione…

Razmatra se, kaže Đerlek, da se ponovo smanji broj ljudi na većim manifestacijama sa 500, koliko je sada dozvoljeno. Kako saznajemo, obe mere biće donete na sledećoj sednici Kriznog štaba.

Prema rečima dr Đerleka, ova mera nije diskriminacija već povlastica za one koji su pokazali odgovornost i primili vakcinu. Jer, dodaje on, ti građani imaju pravo na slobodan život.




 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255

ŠVAJCARSKI COVID PASOŠI POČINJU SA PRIMENOM U PONEDELJAK – UGOSTITELJSKA INDUSTRIJA NEGODUJE!​

Švajcarska će od ponedeljka uvesti zahteve za Covid pasoš za ulazak na javna mesta, poput barova i restorana, ostavljajući preduzeća i ugostiteljske objekte veoma besnim.

______________________________________

RUSKI AEROFLOT SUSPENDUJE PILOTE: DA BI LETELI MORATE BITI VAKCINISANI PROTIV COVID-a​

Pola pilota koji rade za glavnu rusku međunarodnu aviokompaniju suspendovani su i rešeni dužnosti prema pravilima koja kompanijama omogućuje da otpuste osoblje koje odbija da se prijavi za vakcinu protiv koronavirusa.

________________________________________

AMERIKA SE SPREMA ZA BIOLOŠKI RAT! BAJDENOV NAUČNI SAVETNIK UPOZORAVA DA BI ,,SAD” TREBALO DA SE SUOČE SA PRETNJAMA “GORIM OD COVID-a”​


“Potrebne su nam bolje sposobnosti… jer postoji razumna verovatnoća da će se uskoro dogoditi još jedna ozbiljna pandemija, koja bi mogla biti gora od Covid-19”, rekao je genetičar.

_________________________________________
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Dana 17. 03. 2020. godine predsjednik Hrvatske Vlade Andrej Plenković s još nekoliko ministara održao je sastanak (brifing) s urednicima glavnih 17 mainstream medija u Hrvatskoj. Tom prilikom svima njima uručio je donji dokument. Najprije u miru pročitajte što su to dobili ljudi iz medija, a dalje prosudite sami:

1626103986192.png


Vidi, fejk-čekeru Jovane, Vlade zabranjuju novinarima pisati i iznositi ono što je znanstvena istina, i postavljati pitanja u kojima su sadržane znanstvene istine. Znanstvene istine ne smiju doći do širokog puka, misli Hrvatska Vlada. Naravno, nije to "umotvorina" "okupatorske i sotonske Hrvatske Vlade", to im je naredio sam otac laži, otac vas fejk-čekera. Ne možete i ne ćete pobijediti, jer služite sotoni, a Bog je jači od vašega oca laži.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398

Evo i iz drugih bolnica i domova zdravlja u Beogradu i Srbiji:

Najveći broj zaraženih nevakcinisan​


I direktor Doma zdravlja Savski venac Zoran Bekić apostrofira da je najveći broj zaraženih nevakcinisano.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top