Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mogli bi smo o ovom virusu do kraja vremena iznositi svoja mišljenja, no nitko od nas se ne bi ni približio suštini.

A suština je u tome da mi bogovi nismo, te da mi nemamo moć

Znas ko su "bogovi", zapisano je. To su upravo ovi bogati, koji sprovode agendu i namecu vakcinu!

Umjesto da se nas ova pandemija povuče ka obraćenju, mi se razdvajamo, dopuštamo sinovima pogibli, sinovima sotone da se iživljavaju nad nama koristeći primarni strah, strah od smrti

Nazalost, vecina onih koji ovde ovde pisu i podrzavaju vakcinu, se boje smrti!

Nema pružanja mira, nema zagrljaja prijatelja, osobe čiji bi smo osmijeh htjeli vidjeti (a znamo da je tu) sakrivaju svoje lice brnjicama kada nas koji te brnjice ne nosimo na otvorenom vide, u crkvi sedimo s brnjicama, i što je možda najgore ludilu koje nam židovi i židovi koji to nisu nameću, ne vidi se kraja.

Jednu relativno bezazlenu bolest su naduvali i nacinili smrtonosnom. Od kuge je umirao svaki drugi, ovde smrtnost nije ni blizu tome, pa ipak imamo masovnu histeriju na svetskom nivou! Sto odgovara tvorcima agende!

Netačno. Sme da se daje krv. Opet dezinformacije

U srbiji da, u nekim drugim zemljama NE SME!

To je već neozbiljno. :). Nere pružiti ruku..haha...dobro. Misli kako hoćeš, ali takav stav je totalno sulud koji oni iznose. A prihvatiti takav stav kao normalan takođe nije u redu. Ali dobro.

Sta hoces? Pa to su vase mere, vasa zabrana kontakata!

Ja zbog te mere i necu da vam pruzim ruku! I smatram da nijedan nevakcinisan ne bi trebalo da vam pruzi! Mi vas treba da diskriminisemo, a ne vi nas!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Evo 12 najvecih mentora antivaskera cije lazi cine 65% svih objavljenih lazi.
Samo nastavite da slusate njihove lagarije
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Evo 12 najvecih mentora antivaskera cije lazi cine 75% svih objavljenih lazi.
Samo nastavite da slusate njihove lagarije

RTS, medijski servis:beee:

Rekoh ja da vi podrzavate sve sta oni rade i sve prisile koje sprovode. To radite iz straha!

Niko ne sprovdi meru zabrane rukovanja. Ona potiče od vas.

Molim!? :oops:

Pa ko leba ti uvodi ove mere i ko zabranjuje blizak kontakt, rukovanje, ljubljenje, grljenje, ko zapoveda distancu?

Izgleda su to antivakseri uveli!

Uzas jedan!

Zbog ovakvih izjava ja pomisljam da vam je vakcina sprzila mozak! Juce me drugarica zove i kaze "videla sam te sa tom i tom osobom, prosao si a nisi se javio.." Ja u cudu, niti sam ja prosao, niti sam bio s nekim napolju, znaci prividja joj se, a druga vakcinisana osoba se izgubila na putu do kuce, nije mogla da nadje svoju kucu.. Pocinjem da brinem..
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Rukovanje..nigde čuo. Izmišljaš kada nemaš šta napisati protiv.

Molim? :oops:

Pa zbog cega ste dramili da ne sme da se prilazi na udaljenost od 3 metra? Zasto nosite maske, zasto nosite rukavice, zasto se rukujete laktom, pesnicom i sl..?

Jesmo li to mi izmislili?

Naravno da ste vi uveli te mere i naveli ljude da to rade, a to je i bio cilj, da se svaki kontakt bilo fizicki bilo drustveni ogranici!

Zasto izmisljas? Sad jos tvrdis da smo mi te mere izmislili a ne vi!

Pa ovo je bolesno!

Tacno vidimo koliki ste manipulatori, bas ovakve izjave to dokazuju!
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Samo mi pokaži gde je neko zabranio rukovanje? Nigde nije zabranjeno. Naravno ko je zaražen treba da bude u izolaciji. Hajde reci mi za bilo koju prenosivu bolest je li sasvim uredu da ljude sede zajedno u istoj prostoriji? I običan sezonski grip kada je i kada je neko zaražen, hoćeš providiti vreme u njegovoj blizini?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Samo mi pokaži gde je neko zabranio rukovanje?

Jesi li ti pri svesti?

Sta predstavlja obavezno drzanje distance? Sta znaci kada ti naloze da 50 puta dnevno peres ruke, jer se virus prenosi rukama? Pa jel to znaci da smes da se rukujes?


Hoces da ti pokazem gde ste to napisali?

Izvini, pa jesi li ti sav svoj, kad moram tako da ti kazem?

Ne mora da postoji direktna "zabrana" da bi potvrdili da ste vi ljude ucili da se ne rukuju!
_______________________________________

Evo gde ste to pisali (tako je u svim medijima):

Kako da izbegnete rukovanje i ljubljenje, a da ne budete nepristojni?


Psiholozi i ljudi koji daju savete u vezi sa ponašanjem ljudi u društvu ovih dana imaju mnogo više posla, a novo pitanje na koje pokušavaju da daju odgovor inicirano je širenjem koronavirusa – “kako da ne dodirujem ljude, a da ne budem nepristojan/a?”

•••

Korona virus i društveni život u Srbiji: „Nema rukovanja i ljubakanja po ulici“

...
Inženjer Stefan Stanić se trudi da izbegava kontakt s ljudima.
„Dakle, nema rukovanja i ljubakanja po ulici. Na posao idem normalno, ali smo primili mejl da oni koji koriste javni prevoz ostanu kod kuće", kaže Stanić za BBC.

•••


Mnogo toga može da se prenese rukovanjem, poljupcem ili zagrljajem. Kroz istoriju ovaj tip pozdravljanja signalizirao je prijateljstvo, finalizovanje poslovnih dogovora ili je indicirao religioznu posvećenost. Međutim, kao što već znamo, dodirivanje stranaca može da prenese i one manje povoljne stvari, kao što je na primer virus.
...
Francuska je upozorila svoje građane da pauziraju svoj poznati pozdrav poljupcima u obraz. Širom poslovnog sveta dogovori se, umesto rukovanjem, zaključuju dodirivanjem laktova.



Poštovani studenti,

Imajući u vidu aktuelnu epidemiološku situaciju u vezi sa pojavom i širenjem koronavirusa (COVID-19) u svetu, u našem neposrednom okruženju i na području Republike Srbije, rukovodstvo Fakulteta za pravne i poslovne studije dr Lazar Vrkatić želi da dâ odgovarajuće sugestije i instrukcije u vezi sa aktivnostima u narednom periodu.
...
  • Poboljšati preventivne aktivnosti na planu higijenske i zdravstvene samozaštite (lične i kolektivne) i, u tom smislu, izgrađivati odgovarajući nivo bezbednosne kulture, kako lične, tako i u svom okruženju;
  • Izbegavati mesta masovnih okupljanja građana (sportske manifestacije, diskoteke, restorani i druga javna mesta). Izbegavati neposredne fizičke kontakte (rukovanje, grljenje…), posebno voditi računa u javnom gradskom prevozu, sanitarnim prostorijama u restoranima i drugim javnim objektima, liftovima, ulazima u zgrade i drugo;
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top