Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Što, ne smem da kažem ko je i šta je?

Naravno da ti smiješ reći tko je tko i što. Ali samo moralne hulje dokazuju da netko nije u pravu navodeći da je taj katolik.

Takođe, misliš da ako imaju CV da im se ne sme naučnim aparatom prigovoriti?

"Naučnim aparatom" da, ali vidjesmo, da ti koristiš alat i moduse moralnih hulja.

Kao što rekoh trebaju imati činjenice da se spike protein brzo nestaje(kada se rada o mRNA vakcnama) a drugo koji su to mehanizmi koji to izazivaju ako uopšte taj s protein može dospeti u krv(što je još ne potvrđeno)

Ti se ovdje nisi pokazao kao "čoban" kad je riječ o tvojim moralnim "vrlinama", nego si jednako tako i "čoban" po medicinskim pitanjima.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Naravno da ti smiješ reći tko je tko i što. Ali samo moralne hulje dokazuju da netko nije u pravu navodeći da je taj katolik.



"Naučnim aparatom" da, ali vidjesmo, da ti koristiš alat i moduse moralnih hulja.



Ti se ovdje nisi pokazao kao "čoban" kad je riječ o tvojim moralnim "vrlinama", nego si jednako tako i "čoban" po medicinskim pitanjima.

A što su moralne hulje i čobani svi koji se ne slažu sa tobom? Samo tražim priložene studije koje pokazuju tačnost tvrdnje koje tvoji heroji iznose.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
A što su moralne hulje i čobani svi koji se ne slažu sa tobom?

"Moralne hulje" i "intelektualni čobani" jesu oni koji opovrgavaju nečije tvrdnje "argumentom" da je taj katolik.

Naravno, jednako se radi o maralnoj hulji i intelektualnom čobanu kada bi netko dokazivao da onaj drugi laže "argumentom" da je taj Židov ili da je visok 180 cm.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
"Moralne hulje" i "intelektualni čobani" jesu oni koji opovrgavaju nečije tvrdnje "argumentom" da je taj katolik.


Moje opovrgavanje ako si primetio jeste naučnim aparatom. Ja nisam izneo tvrdnju da je on katolik pa zbog toga je na pogrešnoj strani već sam rekao da mu ne stoje tvrdnje za spike protein na osnovu činjenica o njemu koje znamo i pod dva zbog nedostatka njegovih dokaza u formi istraživanja.

Tek na trećem mestu je moja primedba da je konrzervativac..imaš katolike progresičkog smera. Zato sam zaključio da je njegov pokretački motiv to a kasnije je stvar naučnih dokaza za i protiv. Zato si ti mene pogrešno interpretirao i izveo pogrešan zaključak.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Moje opovrgavanje ako si primetio jeste naučnim aparatom.

"Čobanskim naučnim aparatom".

Ja nisam izneo tvrdnju da je on katolik pa zbog toga je na pogrešnoj strani već sam rekao da mu ne stoje tvrdnje za spike protein na osnovu činjenica o njemu koje znamo i pod dva zbog nedostatka njegovih dokaza u formi istraživanja.

Upravo je on i proveo istraživanja, a ti po medicinskim pitanjima, i ovdje dokazao, "teški čoban". Ponovit ću još jednom - Samo moralne hulje dokazuju da netko nije u pravu navodeći da je taj katolik.

Tek na trećem mestu je moja primedba da je konrzervativac..imaš katolike progresičkog smera. Zato sam zaključio da je njegov pokretački motiv to a kasnije je stvar naučnih dokaza za i protiv. Zato si ti mene pogrešno interpretirao i izveo pogrešan zaključak.

Nema potrebe da ja, ili bilo tko nešto o tebi zaključuje, jer ti sve lijepo ovdje ostane "memorirano", pa svatko lako provjeri.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Znanjem o temi. Pa zato i pitam. To je kritički aparat a ne slepo verovanje autoritetu.

Ti si zorno pokazao kako funkcionira tvoj "kritički aparat", ovako - J. Patrick Whelan nije u pravu jer je on katolik. I to "katolik tradicionalist". Moralne hulje i nakaze imaju ovakav "kritički aparat".

P.S. Zašto se ti čovječe ne prestaneš samosramotiti? Zar si toliki mazohist da naprosto moraš?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
i si zorno pokazao kako funkcionira tvoj "kritički aparat", ovako - J. Patrick Whelan nije u pravu jer je on katolik. I to "katolik tradicionalist". Moralne hulje i nakaze imaju ovakav "kritički aparat".

Ne, nego zato što nije dao paravu analizu onoga što priča.

Zašto se ti čovječe ne prestaneš samosramotiti?


Eh da mi nije tebe ne bih znao. Drago mi je kada ima ko o meni da misli i mojoj reputaciji. Tako da sam ja sad mnogo sigurniji. Imam dušebrižnika.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Ne, nego zato što nije dao paravu analizu onoga što priča.

Ti pojma nemaš što on priča. Zato i jesi naveo kao "dokaz" da ne govori istinu činjenicu da je katolik. Zaista, samo hulje ovako ljude i njihov rad procjenjuju.

Eh da mi nije tebe ne bih znao. Drago mi je kada ima ko o meni da misli i mojoj reputaciji. Tako da sam ja sad mnogo sigurniji. Imam dušebrižnika.

Ništa ti to ne vrijedi kad odbijaš poslušati dušebrižnika. I također se hvališ kako rade povjeruješ fejk-čekerima nego autoritetima. Vidiš, kad je netko alergičan na autoritete, kao ti, onda se prepusti najvećem ološu da ga "izvodi na pašnjake".
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Odlicne vesti.Smanjuje se broz zarazenih od covida 19 u Srbiji.Vakcinacija i preventivne mere daju zeljene rezultate,ali i dalje treba biti oprezan jer se polovina ljudi protivi vakcinaciji,
covid 19 srbija 5.jun
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top