Covid 19 i Bog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Nisam ja paranoičan, nego si ti, ili pokvaren ili mutav. Ako znaš tko je i kakav je Bill Gates, a sve ovo pišeš, onda si "prokleti pokvarenjak". Ako pak ne znaš tko je i kakav je Bill Gates, a sve ovo pišeš, onda si "mutav", onda si zapravo "korisna budala" koja se utapa u masu većine koju "vladari psihopati" koriste kako bi vladali svijetom.


Hahha..boji se jedog čoveka koga u životu video nije, niti će ga videti...pa ti si fenomen. Samo paranoiši....
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Hahha..boji se jedog čoveka koga u životu video nije, niti će ga videti...pa ti si fenomen. Samo paranoiši....

Izjava Billa Gates-a općem stanju svijeta: "Vidite, stare ideje o dobroti i plemenitosti jednostavno su smetnje koje svijet mora odbaciti . A ovi hladni, bezosjećajni strojevi pokazuju nam pravi put."
----------------------------------
Isus kaže da će sebi zdesna staviti "dobre i plemenite", a Bill Gates propovjeda i nagovara ljude da odbace dobrotu i plemenitost

Bog nas poziva da "svojom toplinom grijemo druge", a Bill Gates propovjeda i nagovara ljude da se ugledaju u hladne i bezosjećajne strojeve. :ludd/:

Izvor: https://hollowverse.com/bill-gates/
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Na tebi je da izneseš i tvrdnje drugih izvora o ovoj izjavi...jer ti si naveo jedan izvor ali potrudi se da nađeš izvore koji ovo negirju...i da proverimo onda. Ja sam ti pokazao kako se proveravaju tvrdnje a sada da vidimo šta si naučio. Dakle, ovaj tvoj izvor treba da se proveri i da vidiš druge koji to opovrgavaju da vidimo jesu li oni upravu ili tvoj.

I ako je to rekao u kom kontestu. Takođe vakcine sa time nemaju veze..to je takođe važno da uočiš.

I ne plaši se toliko čoveka koga ne poznaješ.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Na tebi je da izneseš i tvrdnje drugih izvora o ovoj izjavi...jer ti si naveo jedan izvor ali potrudi se da nađeš izvore koji ovo negirju...i da proverimo onda. Ja sam ti pokazao kako se proveravaju tvrdnje a sada da vidimo šta si naučio. Dakle, ovaj tvoj izvor treba da se proveri i da vidiš druge koji to opovrgavaju da vidimo jesu li oni upravu ili tvoj.

I ako je to rekao u kom kontestu. Takođe vakcine sa time nemaju veze..to je takođe važno da uočiš.

I ne plaši se toliko čoveka koga ne poznaješ.
kada znamo necija dela ne treba nista drugo
Znamo njegova dela necovecnosti
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Isus kaže da će sebi zdesna staviti "dobre i plemenite", a Bill Gates propovjeda i nagovara ljude da odbace dobrotu i plemenitost

Bog nas poziva da "svojom toplinom grijemo druge", a Bill Gates propovjeda i nagovara ljude da se ugledaju u hladne i bezosjećajne strojeve.


Nije tačno..Bil Gejts ne govori o tome..e zato trebaš ceo kontekst da priočitaš..ja ti neću reći moraš sam. On govori to u konteskut nečeg drugog..ima ceo tekst :)

kada znamo necija dela ne treba nista drugo
Znamo njegova dela necovecnosti


Zaista, nešto te je oštetio Bil Gejts..u čemu?
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Izjava Billa Gates-a općem stanju svijeta: "Vidite, stare ideje o dobroti i plemenitosti jednostavno su smetnje koje svijet mora odbaciti . A ovi hladni, bezosjećajni strojevi pokazuju nam pravi put."
----------------------------------
Isus kaže da će sebi zdesna staviti "dobre i plemenite", a Bill Gates propovjeda i nagovara ljude da odbace dobrotu i plemenitost

Bog nas poziva da "svojom toplinom grijemo druge", a Bill Gates propovjeda i nagovara ljude da se ugledaju u hladne i bezosjećajne strojeve. :ludd/:

Izvor: https://hollowverse.com/bill-gates/

Ako je ovo doista rekao, onda je otkrio koji ga duh vodi.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ako je ovo doista rekao, onda je otkrio koji ga duh vodi.


Nije tako rekao, Isabelita. Tekst je istrgnut iz konteksta :). Kao mnogo puta što sam pokazao tako je i sada..nije me mrzelo da potražim..ali sada očekujem da vam on da pun tekst a ne ovako istrgnut iz konteksta.

Nadam se da hoće.

Bil Gejts ove reči koristi nakon podužeg teksta u kome govori nešto i onda dodaje ovo što se nadovezuje na ono što on kaže. Tako da, pronađite tekst, pun tekst i biće jasno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top