ČISTA i NEČISTA HRANA (3.Mojs.11) - Da li i dalje važi za Hrišćane?

Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
I dalje ni jedan dokaz da hriscanski bog stoji iza hemije, biologije i tako dalje...
A ti hoces reci da je Hemija,biolpgija,fizika sama sebi postavila zakone bez razuma!?vec se u startu brukas,a i evoluciju ako tako razmisljas onda si mi jasan 100%!Helsing da mu ukucavas dokaze noznim prstima polomices i prste i tastaturu,nece te hteti saslusati ja i momci smo mnogo pisali na nekim temama ovde ON to zna!ali se pravi lud prosto provocira jer mu je dosadno.
Naravno da evolucija nikad nije dokazana,podseti ga na svinjski zub koji je godinama bio senzacija kao zub lobanje praistorijskog coveka dok nisu otkrili da je to obican svinjski zub.
Nemogu na ovoj temi da ti postavim dokaze jer ovo nije tema evolucija,ali potrazicu tu temu tamo cu ti JA postaviti dokaze.


A za sada procitaj ove stihove iz poslanice rimljanima 1 glava:[SUP]17[/SUP] Jer se u Njemu javlja pravda Božija iz vere u veru, kao što je napisano: Pravednik će od vere živ biti.

[SUP]18[/SUP] Jer se otkriva gnev Božji s neba na svaku bezbožnost i nepravdu ljudi koji drže istinu u nepravdi.(Evolucija drzi nepravdu u istini zar ne?)


[SUP]19[/SUP] Jer šta se može doznati za Boga poznato je njima: jer im je Bog javio;(Sve je Bog vama javio samo se pravite da ne vidite skupo ce vas to kostati)


[SUP]20[/SUP] Jer šta se na Njemu ne može videti, od postanja sveta moglo se poznati i videti na stvorenjima, i Njegova večna sila i božanstvo, da nemaju izgovora.(Sve ste videli,anatomiju ste izucili i td.)



[SUP]21[/SUP] Jer kad poznaše Boga, ne proslaviše Ga kao Boga niti Mu zahvališe, nego zaludeše u svojim mislima, i potamne nerazumno srce njihovo.(Zato ti i ne razumes ljude koji slave Boga i priznaju njegovo tvorenje)


[SUP]22[/SUP] Kad se građahu mudri, poludeše,(Ti si jedan od ovih)



[SUP]23[/SUP] I pretvoriše slavu večnog Boga u obličje smrtnog čoveka i ptica i četvoronožnih životinja i gadova.(Evolucija porice oblicje Bozje u nama i hoce iz nas da napravi zivotinju,zato se Bog srdi,ljuti na bezboznike jer Bog sve vekove hoce iz nas da izbaci to zivotinjsko dok bezboznik zeli po nalogu satane da iz nas stvori zivotinju koja se pocinjava Eliti Novog sveckog poretka)


[SUP]24[/SUP] Zato ih predade Bog u željama njihovih srca u nečistotu, da se pogane telesa njihova među njima samima;(Pogledaj danas geya,lezbejki pun EUparlament a i kod nas,OON u americi svi oni pogane svoja tela medju sobom)


[SUP]25[/SUP] Koji pretvoriše istinu Božiju u laž, i većma poštovaše i poslužiše tvar nego Tvorca, koji je blagosloven va vek. Amin.(Evolucionisti su ti koji iz istine stvorise laz)


[SUP]26[/SUP] Zato ih predade Bog u sramne slasti; jer žene njihove pretvoriše putno upotrebljavanje u besputno.(Sex,lezbejanstvo itd)



[SUP]27[/SUP] Tako i ljudi ostavivši putno upotrebljavanje ženskog roda, raspališe se željom svojom jedan na drugog, i ljudi s ljudima činjahu sram, i platu koja trebaše za prevaru njihovu primahu na sebi.(To su sinovi evolucije!!!)



[SUP]28[/SUP] I kao što ne marahu da poznadu Boga, zato ih Bog predade u pokvaren um da čine šta ne valja,(A evolucija je smisljena da nebi covek odgovarao pred VBogom za svoja nedela na pr:koliko su pobili ljudi u drugom sveckopm ratu?Logor?samo bezboznik je sposoban na tako nesto!)


[SUP]29[/SUP] Da budu napunjeni svake nepravde, kurvarstva, zloće, lakomstva, pakosti; puni zavisti, ubistva, svađe lukavstva, zloćudnosti;
[SUP]30[/SUP] Šaptači, opadači, bogomrsci, siledžije, hvališe, ponositi, izmišljači zala, nepokorni roditeljima,
(E ovo su evolucionisti)



[SUP]31[/SUP] Nerazumni, nevere, neljubavni, neprimirljivi, nemilostivi.
[SUP]32[/SUP] A neki pravdu Božiju poznavši da koji to čine zaslužuju smrt, ne samo to čine, nego pristaju na to i onima koji čine.
(Pa se onda pitas zasto Bog kaznjava smrcu?zato sto pod pokricem evolucije unistavate SVET-Planetu zemlju,svojim besmislenim proizvodima!za koje ce covek skupo platiti kad dodje SUD Bozji.)

Dobro procitaj ove stihove gore i probaj da ih rezonujes pravilno jer se ticu upravo za takve kaoo sto si ti.

Joker pogledaj se u ogledalo pa se vrati na forum i kazi mi sta si video tamo:COVEKA?MAJMUNA,ZIVOTINJU.

Pazi dobro kako ces odgovoriti,dobro se pogledaj ruke,oci,nos,usi,kosa,zubi,ramena i ostalu KONSTRUKCIJU TELA!
pa mi onda tvrdi kako je sve to-Hemija,biologija,fizika nastala sama po sebi bez razuma tj zivi biorobot-ziva dusa.

Pozdrav od Gere.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Niko ne zna odakle su dosli zakoni biologije hemije i tako dalje, hriscanski bog nema veze sa tim. Na evoluciji se zasniva cela danasnja biologija, paleontologija, geologija i takoi dalje, cak i fizika ( na milijardama godina starom svemiru ). Volim kada se uhvatite za jednu prevaru staru 100 godina :D Genetika i fosili bez sumnje pokazuju evoluciju, i mozemo cak i da je posmatramo, debata oko toga ne postoji.

Volim kako citiras bibliju a onda u zagradi izmenis da bi tebi odgovaralo :D

Moje gledanje u ogledalo nije dokaz, a dokazi su jasni.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2010
Poruka
130
Religija ne može zameniti nauku. Nauka je u pravu u svom domenu. Isto tako, nauka ne može zameniti religiju. Religija je u pravu u svom domenu.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Religija ne može zameniti nauku. Nauka je u pravu u svom domenu. Isto tako, nauka ne može zameniti religiju. Religija je u pravu u svom domenu.
nauka je takođe jedna religija. da bi čovek toprihvatio mora verovati.to automatski podrazumeva veru u religiji. razlika je što "religija" nudi nagradu život,a religija nauka nudi smrt.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
haha mrsavkic odalji se od kompjutera, to ti je nauka dala, ne religija. Nauka se zasniva na dokazima, religija samo na verovanju, i jedini razlog sto ljudi danas zive vise od duplo duze nego ranije je nauka, ne religija, tako da nauka daje zivot, ne religija.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2010
Poruka
130
haha mrsavkic odalji se od kompjutera, to ti je nauka dala, ne religija. Nauka se zasniva na dokazima, religija samo na verovanju, i jedini razlog sto ljudi danas zive vise od duplo duze nego ranije je nauka, ne religija, tako da nauka daje zivot, ne religija.

ima istine u onome što piše mrsavkic. Domen nnauke jeste materija i smrt. Život je samo biohemija.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Religija je pokusaj da lazima mislimo da mozemo da izbegnemo smrt, nisu sve religije takve ali islam, hriscanstvo i jos par njih jesu.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Niko ne zna odakle su dosli zakoni biologije hemije i tako dalje, hriscanski bog nema veze sa tim. Na evoluciji se zasniva cela danasnja biologija, paleontologija, geologija i takoi dalje, cak i fizika ( na milijardama godina starom svemiru ). Volim kada se uhvatite za jednu prevaru staru 100 godina :D Genetika i fosili bez sumnje pokazuju evoluciju, i mozemo cak i da je posmatramo, debata oko toga ne postoji.

Volim kako citiras bibliju a onda u zagradi izmenis da bi tebi odgovaralo :D

Moje gledanje u ogledalo nije dokaz, a dokazi su jasni.
Koja zagrada?daj mi protiv argument!ako ti smetaju zagrade!OVO JE TVOJ ODGOVOR?Niko ne zna odakle su dosli zakoni biologije hemije i tako dalje, hriscanski bog nema veze sa tim. Na evoluciji se zasniva cela danasnja biologija, paleontologija, geologija i takoi dalje, cak i fizika ( na milijardama godina starom svemiru ). Volim kada se uhvatite za jednu prevaru staru 100 godina :D Genetika i fosili bez sumnje pokazuju evoluciju, i mozemo cak i da je posmatramo, debata oko toga ne postoji.

Volim kako citiras bibliju a onda u zagradi izmenis da bi tebi odgovaralo :D

Moje gledanje u ogledalo nije dokaz, a dokazi su jasni.
Gluplje argumente jos nisam video do sada.

Sta ti znas o genetici?nisi sposoban da sebe razumes u (OGLEDALU) a kamoli Boga!lepo sam te pitao sta si video u OGLEDALU?majmuna,zivotinju ili odraz Bozji?nisi mi odgovorio?pa ti nisi u stanju da priznas da si covek bre,a kamoli Boga!ako zelis da budes seme majmuna to je tvoja licna stvar,ja necu!ja cu biti covek!po obrazu Bozjem.

Pogledaj celiju-DNA,DNK i sve ce ti biti jasno,nauka sama priznaje da to nije moglo nikako slucajno da se stvori evolucijom,a samo razumom,jer celija DNA,DNK je prosto naprosto mali kosmos,s zakonima koji je Bog zasnovao naravno razumom koji ti nikad neces shvatiti jer si protivnik Boga,i nedajes mu slavu koju zasluzuje milijarde puta vise nego covek.
Kako vidim poslanicu rimljanima nisi razumeo,jer nisi hteo,a jasno je tamo napisano sta Bog radi s takvima kao sto si TI.

Da sam na tvom mestu ja ne bih samo ruku odseko a i glavu da nebih dospeo u ognjeno jezero na vecnost,tu se vec vidi das ti ne shvatas sta ce biti stobom potom!sad ti je lepo materijalni zivot,bas te briga za potom!?ali tamo neces tako govoriti a molices da te izbavi taj Bog kog ti danas ne priznajes,a dali ce on to uciniti zavisi od tyebe SADA.

Pozdrav od Gere.

P.S

Ovaj stih ti ponavljam bez zagrade a ti razmisljaj dalje:
[SUP]20[/SUP] Jer šta se na Njemu ne može videti, od postanja sveta moglo se poznati i videti na stvorenjima, i Njegova večna sila i božanstvo, da nemaju izgovora.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Tvoji dokazi protiv mene su sledeci-pogledaj se u ogledalo-. Kada se ja pogledam u ogledalo naravno da vidim coveka, tvoji postovi samo pokazuju koliko nemas pojma o evoluciji, mi smo homo sapiensi, vrsta sisara i to i vidis u ogledalu, niko nije rekao da ces da vidis majmuna.

Ti nisi dao argumente u zagradama, nego svoja misljenja, a sto se tice gejeva i lezbejki, tvoj bog ih je stvorio takve, nisam ja.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Tvoji dokazi protiv mene su sledeci-pogledaj se u ogledalo-. Kada se ja pogledam u ogledalo naravno da vidim coveka, tvoji postovi samo pokazuju koliko nemas pojma o evoluciji, mi smo homo sapiensi, vrsta sisara i to i vidis u ogledalu, niko nije rekao da ces da vidis majmuna.

Ti nisi dao argumente u zagradama, nego svoja misljenja, a sto se tice gejeva i lezbejki, tvoj bog ih je stvorio takve, nisam ja.

A mene majmunska doktrina stvarno ne interesuje a Bozja!Govoris da si COVEK!!! pa zasto se onda zastupas za to da su ti pretki bili majmuni?Lepo sam te upozorio da razmislis pre nego das odgovor jer tvoj odgovor ce kazati ko si i sta si.

Dali ja imam pojma o evoluciji forum neka kaze potrazi teme o evoluciji i videces da me niste pobedili sa svojim argumentima,Istoriju znam kao svojih deset prstiju,argumente crpam samo po arheoloskim otkricima,ako mi ne verujes pitaj jurku cak i on ne zeli da ulazi samnom na temu evolucije jer je shvatio neke stvari.

Pozdrav od Gere.
 
Natrag
Top