ČISTA i NEČISTA HRANA (3.Mojs.11) - Da li i dalje važi za Hrišćane?

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
U starom zavetu bar nema mucenja ljudi nakon sto umru. Ja ne menjam uloge :D
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Kakve veze to ima, pa isusove reci su da onaj koji ga ne bude pratio ce biti bacen u vecni oganj, i da ako te tvoja ruka sablaznjava bolje da je odseces jer bolje da budes bez ruke u ovom zivotu nego da provedes vecnost u ognju . Da ne pricam ono kad kaze da ako volis svoju majku vise od njega nisi vredan njega i ostalo.

E pa ti sad razmisli dragi moj il ces ruku da odseces ili da goris u ognju ha,ha,ha!bolje ti je bez ruke u raju negoli u vecni oganj sa rukom ha,ha,ha e bas si me nasmejao!a sta ja da kazem odseko sam obe noge evo drzim ih u rukama samo da ne gorim vecno ha,ha,ha (Salim se).Isus je ljubav i u ljubavi i mi treba da zivimo jer smo pod blagodat-milost.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Ja samo citiram njegove reci ( ili bar tako pise u bibliji )

Pise nego kako!ali sve zavisi kako to rezonujes-shvatas.Pise za bezboznike sve to jao njima!ali pise takodje da smo pod blagodati-milosti kao i Avraam,u veri cemo biti spaseni a ti ako neverujes Isusu cuvaj se dobro.

Isus je raspet i za tebe kao i zamene i ostale ljude,to sto ti ne shvatas tu smo mi da ti pomognemo da shvatis brate.

Samo pitaj sta te interesuje.

Po krajnjej meri mi nismo dosadni ko Jehici,adventisti,ne dolazimo ti na vrata da narusavamo tvoj pokoj.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Ja nisam trazio nikome da se razapinje za mene, ako verujes u boga onda moras da verujes i u to da ti je on podario razum, meni moj razum ne dozvoljava da verujem u bajke iz biblije, ako hoce da me kazni zbog toga , slobodno moze, ali to samo dokazuje da je on daleko od boga ljubavi, on je bog ucene, ili ga pratis ili "jao tebi".
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Ja nisam trazio nikome da se razapinje za mene, ako verujes u boga onda moras da verujes i u to da ti je on podario razum, meni moj razum ne dozvoljava da verujem u bajke iz biblije, ako hoce da me kazni zbog toga , slobodno moze, ali to samo dokazuje da je on daleko od boga ljubavi, on je bog ucene, ili ga pratis ili "jao tebi".

A ovaj Bog ovog sveta(sotona) sta je dao covecanstvu?mnogovekovne ratove i slicno jel tako?ono sto ti danas ne vidis da ti se bajka Otkrivenja,Danila pokazuje na oci,gledaj medije,katastrofe po svetu,sta jedes iz prodavnice,ciji je znak na produkciji,piramide,oko horusa po svuda,znaci egipackog boga ra po svudu,oduzimaju decu od roditelja,privatnu imovinu,samo zato da budu potpuni vladari nad tobom.Zasto?Pa bolje njima da placas danak nego Bogu jer Bog nije materijalista a DUH a na kraju krajeva sve je Bozje sva zemlja i nista mu ne treba samo postovanje kao tvorcu tvome,zbog toga sto su mu materijalisti oduzeli slavu stvaranja sveta zato ih i kaznjava tako strogo.
Sve ama bas sve kopiraju od Boga:Genetiku,Hemiju,biologiju,nanotehnologiju,matematiku,fiziku, i sta ti ja znam sve su to ukrali od Boga stvoritelja!

Ajde probaj da stavis kopiju ovde na forumu bez reference!dobices sprva opomenu za narusenje (Autorskih prava)pa ako i dalje tako radis izbrisace ti se post i na kraju bices banovan,naravno i ako vredjas forumase! a Bogu ukradose autorska prava stvaranja i on po tvom treba da cuti?Sve sto je stvoreno na zemlji,kosmosu ima samo Bog pravo na autorska prava jer on je uredio zakone koje mi danas poznajemo u prirodi,kosmosu.

Otkuda covekoliki robot?zar nisu rasekli na hiljade ljudi da bi izucili anatomiju?da bi danas pravili robote!hoces da kazes da su danasnji roboti takodje rodjeni putem evolucije kao i covek ili su sozdani covekom?Isus kaza i vi ste bogovi onaj koji stvara je u neku ruku bog na zemlji ali Bog tvorac svega pa i materijala koji covek koristi je jedan jedinstven u vaseljeni.Dali covek moze da stvori materijal iz mnicega?naravno da ne!a bez materijala,znanja koji mu daje razum nista nebi mogao da stvori bas kao i majmun,ostale zivotinje jer nisu stvorene po oblicju Bozjem itd,itd,itd.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Jos kada bi imao jedan jedini dokaz za to sto iskuca sada mozda bi i zvucao kao delimicno racionalna osoba.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Jos kada bi imao jedan jedini dokaz za to sto iskuca sada mozda bi i zvucao kao delimicno racionalna osoba.
Pa vidim da ti engleska aristokratija vise odgovara?Jura je razumeo sta sam hteo reci.Kada ce te shvatitti da ceo svet placa poreze engleskoj kraljici a ne svojoj drzavi?pitaj jurku on zna odlicno.Dali si znao da amerika nikad nije bila nezavisna drzava?amerika je i dan danas kolonija,razmisli malo ko komanduje nato?seti se bobica na jugu (ko ih nam je posölao?toni bler zar ne?seti se cercelja!treba da ti bude sve jasno.
vas varaju i to je sve za sada.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
I dalje ni jedan dokaz da hriscanski bog stoji iza hemije, biologije i tako dalje...
 
Natrag
Top