Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
27
Koji "oni", truli Zapad ? :acute:
Prelepu arhitekturu ne stvaraju prazne duše yes3
Конкретно, мислила сам на све лепе белосветске градове који нису рушени , бомбардовани и паљени безброј пута, а све из најбоље намере yes3.
А ту прелепу архитектуру нису створили ови данашњи зомбији, то им је остало из прошлости, кад су још били људи.
За мене лично, а то ми је струка, најлепша и најинтересантнија грађевина на свету је Sagrada Familia, шпанског архитекте Antonija Gaudija у Барселони, коју сам обишла,320px-Sagrada_Familia_01.jpg и дан-данас сам под утиском. Али то не значи да ценим Шпанце - да ли ти мислиш да они имају душу?
[h=3]http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j...sg=AFQjCNHND30MQH_b_vtoNNdMEMST8opyoQ&cad=rja[/h] [h=3]http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j...sg=AFQjCNHND30MQH_b_vtoNNdMEMST8opyoQ&cad=rja[/h]
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Onda smo se razumeli yes3
Španija je nešto drugo, druga istorija, druga kultura...ali opet ne razumem se u građevine niti mi je to preokupacija kad putujem.
A Španci, skoro sam gledao Torrente 4 i super je film a omiljeni zabavni sadržaj sa youtube-a je serija Tv Crackovia koja se zasniva na rivalitetu Reala i Barselone...tako da, cenim Špance yes3
 
Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
27
Onda smo se razumeli yes3
Španija je nešto drugo, druga istorija, druga kultura...ali opet ne razumem se u građevine niti mi je to preokupacija kad putujem.
A Španci, skoro sam gledao Torrente 4 i super je film a omiljeni zabavni sadržaj sa youtube-a je serija Tv Crackovia koja se zasniva na rivalitetu Reala i Barselone...tako da, cenim Špance yes3
Нешто ми се чини да "ја у клин -ти у плочу", то јест, свако са свог аспекта. Не верујем, али мрзи ме да се препуцавамо - сети се инквизиције, освајања Америке и тоталног уништења староседелаца... Али у праву си, слажем се. Ипак, почело је од лепог Беча...Нећемо да "уозбиљавамо" ћаскање yes3.
Ево ти мало да те разгали
.
Иначе, обожавам Штрауса, и оца и сина.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Нешто ми се чини да "ја у клин -ти у плочу", то јест, свако са свог аспекта. Не верујем, али мрзи ме да се препуцавамо - сети се инквизиције, освајања Америке и тоталног уништења староседелаца... Али у праву си, слажем се. Ипак, почело је од лепог Беча...Нећемо да "уозбиљавамо" ћаскање yes3.
Ево ти мало да те разгали
.
Иначе, обожавам Штрауса, и оца и сина.

Jesam ti lupio "hvala" ali neka hvala :lol:
Smaraju sa tom muzikom za svaku Novu godinu, ko hoće neka gleda youtube ili neka ide tamo gde se to svira...:lol:

A za Španija, kad već pomenu...da nisu pobili Indijance onda posle ne bi imao ko da rinta za belce pa u tom slučaju ne bi ni dovodili crnce iz Afrike pa sledstveno ne bi ni bilo Martin Luter Kinga, Crnih Pantera...i hop hopa, muzike moje mladosti...tako da je za mene otkriće Amerike odlična stvar :lol:
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
27
Jesam ti lupio "hvala" ali neka hvala :lol:
Smaraju sa tom muzikom za svaku Novu godinu, ko hoće neka gleda youtube ili neka ide tamo gde se to svira...:lol:

A za Španija, kad već pomenu...da nisu pobili Indijance onda posle ne bi imao ko da rinta za belce pa u tom slučaju ne bi ni dovodili crnce iz Afrike pa sledstveno ne bi ni bilo Martin Luter Kinga, Crnih Pantera...i hop hopa, muzike moje mladosti...tako da je za mene otkriće Amerike odlična stvar :lol:
Еј, иди једи мало торте, појешће Беља све:lol:'.
А је л' ти се допао мој музички избор у теми "Шта тренутно слушате"?
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Нову годину сам дочекала у Бечу - било је баш, баш!
Ево, донела сам Сахер торту, надам се да ће вам пријати.
Pogledajte prilog 21885
Torta? Može! A mogla si reći i da je bilo extra, ili vrh. More! S tim žargonom...
Beč je divan grad, bio sam samo jedan dan u njemu, na žalost. Eh...
A Španci, skoro sam gledao Torrente 4 i super je film a omiljeni zabavni sadržaj sa youtube-a je serija Tv Crackovia koja se zasniva na rivalitetu Reala i Barselone...tako da, cenim Špance yes3
Opet ti i fudbal. Dosta više s tom Barselonom, ne mogu očima da je vidim. Španija, Španci - imam razumevanja. Ali španski jezik? To je odvratno!
Smaraju sa tom muzikom za svaku Novu godinu, ko hoće neka gleda youtube ili neka ide tamo gde se to svira...:lol:

A za Španija, kad već pomenu...da nisu pobili Indijance onda posle ne bi imao ko da rinta za belce pa u tom slučaju ne bi ni dovodili crnce iz Afrike pa sledstveno ne bi ni bilo Martin Luter Kinga, Crnih Pantera...i hop hopa, muzike moje mladosti...tako da je za mene otkriće Amerike odlična stvar :lol:
Sve ima svojih prednosti, to je tačno. Ali najbitnije je što ne bi bilo Hendrixa (Jimi)! Džabe ti sve što si nabrojao, kad njega nisi pomenuo.
 
Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
27
Бељо, нико ти неће отети твоје парче торте, полако, угушићеш се ;). Појави се мало, бре!
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Не могу ни врх ни екстра, залепио ми се овај турцизам за срце, баш;)!
Ma jel' moguće?! U Srbiji, zemlji s minimumom turskog uticaja?

To je onaj mali s dva naloga otvorio. Šteta što nije ostavio opciju javnog glasanja, pa da znamo ko je za šta glasao. Ne, ja ne želim da imam išta s njima.
 
Natrag
Top