LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Joj Sendi kako je meni teško kada nemam konkretnu temu...Ja se izgubim, ne znam o čemu bih pisala...:???:

Evo razmišljam, šta bih pametno ovde mogla reći...Ti znaš mene...trudim se da na preteram...da ne dođem i suviše do izražaja..nema smisla...:lol:
Znači ćaskam...Meni to očigledno ne predstavlja problem...:lol:


Ne, tebi jasno nedefinisane teme stvarno nisu problem, ocekivala sam da pomenes i emocije al' dobro, "znam tebe...trudis se da na preteras" :lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ovo prvo teshko al ovo drugo sigurno u skorije vreme....

Стигох - нигде никога нема!
Треба ми неки подстрек да се размашем; Беља, Лонг Ј, Сенди...идемо, каква је ово учмала атмосфера. Као да није три дана пред
Death, vidiš li ti ovo? Otprilike u isto vreme smo dobili dva člana! I to ne bilo kakva dva, već takve da su spremni da lupaju, da pišu koje šta! Moraš priznati da smo bili deficitarni na tom polju: Rus se penzionisao, Delija odsustvuje nedeljama i mesecima...

Da se i ja upišem...yes3

Joj Sendi kako je meni teško kada nemam konkretnu temu...Ja se izgubim, ne znam o čemu bih pisala...:???:Evo razmišljam, šta bih pametno ovde mogla reći...Ti znaš mene...trudim se da na preteram...da ne dođem i suviše do izražaja..nema smisla...:lol:
I sad kad pogledah, ipak sam napisala par rečenica...Znači ćaskam...Meni to očigledno ne predstavlja problem...:lol:
Bravo za tebe, Dum. Nije uopšte bitno šta ćeš pisati. Bitno je da pišeš i da te mi primećujemo, da nam stalno budeš pred očima.

Cek,opet nesto zaboravih..:lol:
Evo je Belja,izmenjena boja...:blum3:
To si prepisao od mene, džabe ti sad. smile3

Služi se ali ne zloupotrebljavaj!
Ček malo, stani! Boja tvog novog potpisa aludira ne ambicije (crveno - admin), ili mi je utisak varljiv (i naravno, opet si promašio nijansu)?

Нову годину (ко се још томе радује!)
ver7me.gif
Nova godina? Joj! Čini mi se da se nameće obaveza slavljenja toga, tj. odlaska na doček. Evo meni su ukućani zabranili da ostanem kod kuće. Ja moram, hteo - ne hteo, da odem negde. Nije da nema ponuda, ali...
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Belja,dali te ova boja Foruma asocira na crvene ruze...?:lol:
Zeleno? Ili ovo tamno sivo? Ne, to me asocira na tvoju kancelariju.
Nego, da javno skrenem pažnju ovim dvema, bilji (bilja, belja - jedno slovo razlike. Muke sendine, i onako je zbunjive prirode, sad kad krene da permutuje...) i golden: dodeljujte pohvale (dole levo, ispod posta - Zahvalio se ) i lajkove (desno, ispod informacija o korisniku i avatara -Like). Longu to treba k'o hleba nasušni: kad zems (bivši bata raka) bude gledao kako ko radi, zanimaće ga da li se to sviđa narodu. Long je, procentualno, vrlo slab po tom pitanju. Znaš...
 
Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
27
Death, vidiš li ti ovo? Otprilike u isto vreme smo dobili dva člana! I to ne bilo kakva dva, već takve da su spremni da lupaju, da pišu koje šta! Moraš priznati da smo bili deficitarni na tom polju: Rus se penzionisao, Delija odsustvuje nedeljama i mesecima...
Хе, хе, знала сам да ми овде неће бити досадно! Чек' само мало, да се опустим
fcc5c.gif
.
 
Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
27
Nego, da javno skrenem pažnju ovim dvema, bilji (bilja, belja - jedno slovo razlike. Muke sendine, i onako je zbunjive prirode, sad kad krene da permutuje...) i golden: dodeljujte pohvale (dole levo, ispod posta - Zahvalio se ) i lajkove (desno, ispod informacija o korisniku i avatara -Like). Longu to treba k'o hleba nasušni: kad zems (bivši bata raka) bude gledao kako ko radi, zanimaće ga da li se to sviđa narodu. Long je, procentualno, vrlo slab po tom pitanju. Znaš...
Ја Longu морам баш баш да дајем лајкове - на почетку сам забрљала. А не би било лоше да теби и мени пермутују имена па да и мени падају лајкови само тако :rofl2:.
 
Natrag
Top