Bruce Lee Vs. Jackie Chan

Ko je od njih dvojice kralj u borilackim vestinama?

  • Bruce Lee

    Votes: 42 79,2%
  • Jackie Chan

    Votes: 11 20,8%

  • Total voters
    53
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
648
--------------------------------------------------------------------------

Brus Li za sva vremena.Zahvaljujuci njemu i ovi drugi su uspeli
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
2
ma bre nista id toga ja bi ih sve pojeo bio bi sit mesec i dva dana !! hahhahah
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
A zaboravismo premijera Kalifornije...Pa on je sredio mnogo vise ljudi od ove dvojice,kada se sve sabere malo manje do Bate Zivotinje.......Uvek biram original znaci Bruce Lee
 
Član
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
43
Nisam siguran ko bi pobedio. Ali ajde glasaću za Bruce Lee-ja.
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Tu nema pogovora, Bruce Lee, majstor wing chun kung fu-a...Chuck Norris koji je danas predmet ismejavanja je inace majstor u karateu,dok je Van Damme kick box shampion, tako da njihovi filmovi ne predstavljaju pravo merilo borilackog znanja...
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
162
Ne bi ga Brus mogao pobediti... Mrtav je vec 37 godina. Ispao je iz forme provereno. :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Kao sto je Shuvak89 napisao, Bruce Lee je majstor Wing Chun Kung Fu-a, inace ucenik legendarnog Yip Man-a. Dzeki Cen formalno ne zna Kung Fu, ali je odlicno treniran u Chinese Northern Pai stage art, sto je neka vrsta akrobatskog plesa. Kasnije je pokazao interesovanje za Judo, Pak Mei, Tae Kwon Do, Boxing.
Inace, ovoj listi bi definitivno trebalo dodati Jet Lee-ja i Donnie Yen-a, neverovatne borce koji su u Pekingu ucili moderni Wushu (naziva za Kung Fu na mandarinskom kineskom) kod istog ucitelja.
Ali, s obzirom da su na listi za glasanje ponudjene samo dve moguce opcije, onda Bruce Lee, definitivno.
 

lob

Član
Učlanjen(a)
03.05.2010
Poruka
20
bruce lee je bruce lee ,a jackie chan je njegova losa kopija...
 
Natrag
Top