Bruce Lee Vs. Jackie Chan

Ko je od njih dvojice kralj u borilackim vestinama?

  • Bruce Lee

    Votes: 42 79,2%
  • Jackie Chan

    Votes: 11 20,8%

  • Total voters
    53
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Bruce lee naravno yes3
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2009
Poruka
144
Majkl Dudikof, valjda bi trebalo da znate da je nindža ustvari američki nacionalni simbol, tako da ne može nikako najbolji fajter da bude tamo neki Kinez, Hongkonžanin, Japanac ili takva nekakva buranija. Gledajte FOX i RTL pa ćete videti kako Dudikof, Van Dam i Dolf Lundgren biju i žute između ostalih, kao od šale.smile3
Inače, kad njih trojica ne bi postojala, glasao bih za Brus Lija. Kad sam bio mali, hteo sam da budem kao on kad porastem. Plan se, silom prilika, izjalovio.:)
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
23
Realnije bi bilo da je anketa "Jackie Chan vs Jet Li" i ja bi onda glasao za Donnie Yen-a :blum3:
A u ovom slucaju Bruce Lee definitivno!
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
sve zavisi,do filma do filma, ma da Chen mi je bolji komicar a ni fighter nije los :p
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
.

Naravno Bruce Lee, ali pošto je među večnima.... Može I Jackie Chan....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
9
Brus Li
Džeki Čen je ono što Brus Li nije hteo da postane, smešni Kinez koji malti nogama i rukama.....
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Ja opet volim Đžeki Čena. Ljudi ne shvataju da on one fazone pravi zbog publike, a ne da bi dokazivao kako ima crni pojas u nekoj boirlačkoj vještini. I uvijek dobije batine, nešto kao Mister No u romanima.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
vidim da neki pominju cak norisa....pa ako se secate,u jednom filmu je Brus otreso Cak Norisa :D
 
Natrag
Top