Bruce Lee Vs. Jackie Chan

Ko je od njih dvojice kralj u borilackim vestinama?

  • Bruce Lee

    Votes: 42 79,2%
  • Jackie Chan

    Votes: 11 20,8%

  • Total voters
    53
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
2it0yex.jpg
123l206.jpg
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Njih dvojica se totalno nemogu porediti,....Džeki čen mi je više neki akcioni komičar za razliku od Brus Li-ja koji je ono što bi se reklo fighter :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
ма какав џеки чен...њега би стивен сигал појео за доручак...брус ли,наравно...:)

едит:

да не отварам нову тему па да питам овде успут..зашто кад напишем нешто избацује да пишем све малим словима ? на пример сваку реченицу кад почињем ја пишем великим словом и кад ударим пост....оно избаци као да сам написао малим...-.-
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
Brus Li je legenda,a ni Dzeki nije za podcenjivanje,covek je majstor svoje vestine,a sada sto snima filmove kakve snima,to nije merilo.
Za razliku od Segala,Dzeki radi sve svoje kaskaderske scene,tako da sumnjam da ovaj moze da mu pridje ;).
Iskreno glasao sam za Brus Lija...
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ja sam za Dzeki Chana!!! Bruce Lee-a sam slabo gledao pa tako Chan ima prednost
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
ма какав џеки чен...њега би стивен сигал појео за доручак...брус ли,наравно...:)

едит:

да не отварам нову тему па да питам овде успут..зашто кад напишем нешто избацује да пишем све малим словима ? на пример сваку реченицу кад почињем ја пишем великим словом и кад ударим пост....оно избаци као да сам написао малим...-.-

Ma brate Cak noris biga pojeo...
Ali Bruce lee... je Bruce lee....:blum3::blum3::blum3:
 
Natrag
Top