Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
6
Cao svima drugari! Treba mi pomoc,hitno. Kad upalim kompjuter i udje u windows posle par sec pojavi se plavi ekran i resetuje komp sam od sebe. Ja tada odlucim da formatiram i instaliram nov windows. Ucinim tako. Zatim udjem u windows new instalirani svi drajveri, i posle 2-3 dana opet pocne da se dogadja blues screen i sve isto,resetuje. Znate li u cemu je problem, hitno odgovorite pomozite. Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
crkao ti je jedan od cipova rama, najbolje da odneses u servis pa nek vide koji je crkao
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ako imaš više RAM pločica izvadi jednu pa probaj da ga pokreneš, onda drugi i tako dalje a ako imaš samo jednu probaj da uzmeš RAM od nekog druga, tako ćeš najbolje provjeriti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
6
Ako imaš više RAM pločica izvadi jednu pa probaj da ga pokreneš, onda drugi i tako dalje a ako imaš samo jednu probaj da uzmeš RAM od nekog druga, tako ćeš najbolje provjeriti.

Imam jednu ram memoriju od 1gb a 3 slota. Sad neznam, u pitanju je ram memorija jel tako? ona zeza? a dobro to nije skupo 20 eur memorija.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
226
da li mogu j koji imam 2 plocice od 2 gb DDR2 da dodam jos jednu ali DDR3????
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
naravno da ne mozes, prvo sto nisu iste memorije niti im je ista frekvencija, tako mozes spaliti maticnu iako zvuci nemoguce, provjeri da li ti maticna podrzava ddr3, i kad budes dodavao neku memoriju gledaj da budu iste frekvencije, bitno je zbog rada jer jedna ce raditi vise druga manje i tu dolazi do opterecenja i crkavanja za neko odredjeno vrijeme
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
naravno da ne mozes, prvo sto nisu iste memorije niti im je ista frekvencija, tako mozes spaliti maticnu iako zvuci nemoguce, provjeri da li ti maticna podrzava ddr3, i kad budes dodavao neku memoriju gledaj da budu iste frekvencije, bitno je zbog rada jer jedna ce raditi vise druga manje i tu dolazi do opterecenja i crkavanja za neko odredjeno vrijeme

Sigurno ne može, sa obzirom da ima DDR2 memoriju a ne prave matične sa multi slotovima.
 
Natrag
Top