Big TV strimovi

Član
Učlanjen(a)
19.08.2011
Poruka
135
Evo ja cu da ti kazem. Bio sam njihov korisnik 7 meseci i ovo su moja iskustva:
Paket kanala je veoma dobar, to moram da pohvalim. Medjutim nisu uvek dostupni, gube se povremeno, uglavnom po par kanala istovremeno, ali desava se da se izgube i svi na desetak minuta. Kvalitet slike je na nekim kanalima veoma dobar a na nekim je los. Na nekima se menja kvalitet, recimo sport klub je danas HD a sutra neki tuzan sd. Desava se i da je na sport klubu 2, viasat history danima. Dalje, ako se pozalis, znaju da budu veoma drski, i dzabe se zalis, uvek ce odgovor biti da je problem kod tebe, ne valja ti internet! Nije ti vazna brzina i ako imas 10 mega bita, protok ti nije stabilan, te ruta ti ne odogovara itd... Ako nastavis da se raspravljas, jbg kazu ti da je njima dovoljno da 8 od 10 korisnika bude zadovoljno. Ali za 5e nesto moras i da progutas. Kad su poskupeli na 7e prestao sam da budem njihov korisnik.
Ti probaj pa napisi tvoja iskustva. Pozdrav
 
Učlanjen(a)
11.02.2014
Poruka
13
Njihov sam korisnik duze vreme ( nekoliko meseci ) i moji roditelji.Mislim da oni rade od pocetka 2013.Veoma sam zadovoljan .Sto se tice cene 5e ili 7e je totalno nebitno.Kako sam rekao 'zadovoljan sam' da nisam ne bi platio ni 2e ,a kamoli da progutam nesto( kako je napisao veljazlee).Bio sam i kod drugih provajdera tako da sam vam ovime sve rekao.Videcemo za dalje.Zaboravi da kazem ako uplatite vise meseci cena je jeftinija... nikada nisam placao mesec za mesec.
 
Natrag
Top