Big TV strimovi

Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
hahaha...ne bi bilo lose,u pravu si...nzm,ja sam zadovoljan...ne koci,dobar izbor kanala,skoro uvek rade svi kanali,jeftinije od ostalih...za mene su najbolji sto se toga tice,mozda ima bolji...ali do sada jos video ni jedan bolji od njega...

inace,nije mi problem da placam,samo da radi lepo..i da ne zezaju sa svacim...a ovi sa big tv-a su vise nego korektni...

PS: Ce ispadne da reklamiramo ja i kalemar big tv...ali stvarno smo samo obicni korisnici bigtv-a...:)
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
za 7 euri mjesecno mozes imat kod privatnika 5000 hiljada kanala sirom svjeta koji su raskodirani putem dreambox-a
naravno ko ima satelit itd .. sa tim hocu da kazem kao jedan od malih primjera daje bigtv daleko slab za mnogo provaidera ili bilo sta slicno putem Tv kanala.
Stoji to što si rekao ali je problem u tome što je za to potrebna određena oprema a za bigtv sem računara nije potrebno ništa.
Imam kod njih aktivan nalog. Dobar im je izbor kanala, fale samo filmski kanali tipa Cinemax, HBO i Cineastar Premiere kanala. Trenutno imaju problem sa Sk 2 HD kanalom koji im ne radi već desetak dana. Ostalo im radi stabilno.
Što se tehničke podrđke tiče ona dobro funksiconiše s tim što često daju nadmene odgovore. Uputiš im, recimo, neku kritiku ili predlog i dobiješ odgovor "Ako vam nešto ne odgovara ne morate više uplaćivati". DAlje, na sajtu nemaju čak ni spisak kanala koje imaju u ponudi niti ćete ih dobiti ako ih od jih zatražite. O probnoj listi da i ne govorim
Kanali se mogu gledati i preko neta i preko XBMC plejera što je po meni bolji izbor pošto možete gledati kanale na bilo kom uređaju koji ima podršku za XBMC.
 
Natrag
Top