Big TV strimovi

Učlanjen(a)
30.01.2014
Poruka
3
Kod:
[url]http://bigtv.rs/index.php[/url]
ako netko zna kako doć do ovih streamova može na PP
 
Učlanjen(a)
31.01.2014
Poruka
129
Kod:
[url]http://bigtv.rs/index.php[/url]
ako netko zna kako doć do ovih streamova može na PP
Ja sam poslao mail poruku i pitao kako doci do tih kanala i kolko se to placa.Medjutim nisam dobio nikakav odgovor.Probajte opet sta znam mozda mora i vise puta da im se pise poruka da oni vide da ste zaista zainteresovani.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
Ja sam poslao mail poruku i pitao kako doci do tih kanala i kolko se to placa.Medjutim nisam dobio nikakav odgovor.Probajte opet sta znam mozda mora i vise puta da im se pise poruka da oni vide da ste zaista zainteresovani.

ja sam imao kod njih account nekih 2 meseca besplatno dok nok nisu krenuli da naplacuju ima dobrih kanala sportklub arene sve stream mozes da izvuces al nece da radim drugom samo tebi ja sam probao to slika je dobra seckanja nikad nisam osetio

1392130022-1432-x-740px-big tv warez.png
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Ja sam poslao mail poruku i pitao kako doci do tih kanala i kolko se to placa.Medjutim nisam dobio nikakav odgovor.Probajte opet sta znam mozda mora i vise puta da im se pise poruka da oni vide da ste zaista zainteresovani.

Ja sam ih upravo kontaktirao i cijena je 5€ mjesecno, placa se paypal-om.
 
Učlanjen(a)
31.01.2014
Poruka
129
Moguce da sada bigtv odogovara na poruke odmah,ja sam ih kontaktirao bio jos davno,mozda su tada bili u fazi pripreme.
Cek kazes paypal.Pa zato mi nisu odgovorili.Paypal jos nema u Srbiji ili je jako tesko doci do njega.Stim sto sam poslao poruku maila sa Srpskog operatera.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Moguće da tad nije bilo paypala ovde kod nas, sad radi sasvim dobro. I ja sam ih kontaktirao malopre. Odlična lista programa nema šta! Imam iptv ali bi mi foxovi kanali dobrodošli kao i onih par hd kanala koje nude
 
Učlanjen(a)
31.01.2014
Poruka
129
Znaci paypal je sada regularna stvar u Srbiji,dostupna.Ipak ne verujem da je dostupna u svim gradovima.
 
Natrag
Top