Biblija negira božansku prirodu Isusa

Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
47
Iskarikirao si Isusove reci,pokazi mi gde pise da je rekao da je dosao SAMO ovcama Izrailja?;)Ko je razgovaro sa Samarjankom na bunaru?Kome je izlecio slugu?Je li"ovcama Izrailja"?Gde si ti procitao u Bibliji da su odbacili Pavla ucenici,i sta je to ostalo sto si pitao?
hajde polako cemo,reci mi gdje su jevendjelja od bilo kojeg Isusovog ucenika?mozda zato sto ih nema il?to je ono sto me najvise pecka,jer ne znam kako da vjerujem necemu sto je napisano 60 god. pa nadalje nakon krista.idem samo logikom jer ako uzmes za primjer da nekom kazes nesto i pitaj ga za par dana pa ces vidjeti koliko ce to sliciti jedno drugom.vodim se tom logikom,pa sad,mada ces ti sigurno reci oni su imali nesto bozansko u sebi.za pocetak da to rijesimo pa cemo na dalje pozz
 
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
39
pa ti onda ne bi smeo da verujes ni tom clanku koji si prekopirao pa postavio ovde,a ne bi smeo ni sebi da verujes po tvojoj logici stvari.Ali posto ne zelis da se vodis osnovnim pravilom u diskusiji a to je da odgovris na postavljeno pitanje,pa zatim postavis pitanje,ne mozemo dalje.
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
25
hajde polako cemo,reci mi gdje su jevendjelja od bilo kojeg Isusovog ucenika?mozda zato sto ih nema il?to je ono sto me najvise pecka,jer ne znam kako da vjerujem necemu sto je napisano 60 god. pa nadalje nakon krista.idem samo logikom jer ako uzmes za primjer da nekom kazes nesto i pitaj ga za par dana pa ces vidjeti koliko ce to sliciti jedno drugom.vodim se tom logikom,pa sad,mada ces ti sigurno reci oni su imali nesto bozansko u sebi.za pocetak da to rijesimo pa cemo na dalje pozz
Peckace tebe neshta drugo kad dodje vrijeme, mozda ce "bog otac, i bog sin" imati blagosti, jer ja ne bih...
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
47
pa ti onda ne bi smeo da verujes ni tom clanku koji si prekopirao pa postavio ovde,a ne bi smeo ni sebi da verujes po tvojoj logici stvari.Ali posto ne zelis da se vodis osnovnim pravilom u diskusiji a to je da odgovris na postavljeno pitanje,pa zatim postavis pitanje,ne mozemo dalje.
knjiga je ne clanak,mogu ti rado je rado preporuciti,sta mislis da sa tim da nebi sebi smjeo da vjerujem?a ti prvi nisi postavao kad sam ti postavio pitanja,tako da cekam odgovore.procitaj post od 11.12.
 
Natrag
Top