Besmrtnost ili smrtnost duse

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Već sam rekao da nije isto kada mi damo Bibliju i vi, vi je dajete kao kušač.

A vi je citirate kao lopovi, najbesramniji lopovi. Majci Crkvi ukrali ste njeno čedo, Sveto pismo, Majku ste nazvali i prokazali kao Kurvu, valjda da biste opravdali otimanje čeda, a nad čedom joj iživljavate se sve do dana današnjeg.

Plodovi i rodovi su vam upravo onakvi kakve besramni lopovi mogu i imati. 85% vas više uopće i ne vjeruje u Isusa Krista. A kako biste i vjerovali u onoga čiju ste zaručnicu nazvali Kurvom babilonskom?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A vi je citirate kao lopovi, najbesramniji lopovi. Majci Crkvi ukrali ste njeno čedo, Sveto pismo, Majku ste nazvali i prokazali kao Kurvu, valjda da biste opravdali otimanje čeda, a nad čedom joj iživljavate se sve do dana današnjeg.

Plodovi i rodovi su vam upravo onakvi kakve besramni lopovi mogu i imati. 85% vas više uopće i ne vjeruje u Isusa Krista. A kako biste i vjerovali u onoga čiju ste zaručnicu nazvali Kurvom babilonskom?

Slape. Nisu oni samo lopovi, nego plodovi samozadovljavanja kušača, sledbenici ludila Mileritskog, a Miler je bio arijanac. Njihov Isus, nije Isus biblije. Uostalom, njihovom Isusu je Sotona brat. Da li ti je sada jasno sa kime imamo posla?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Slape. Nisu oni samo lopovi, nego plodovi samozadovljavanja kušača, sledbenici ludila Mileritskog, a Miler je bio arijanac.

Tvoje izražavanje dokazuje stanje tvoga duha. Ko u sebi ima to ima potrebu da zagadi raspravu jer nema arg.

Njihov Isus, nije Isus biblije. Uostalom, njihovom Isusu je Sotona brat. Da li ti je sada jasno sa kime imamo posla?

Čim koristiš naše arg. znači da nemaš svojih. I ako nešto kažete prvi onda je to projekcija sebe kroz druge.

Vidiš da ne smiješ ništa reći o temi jer nema stiha koji kaže da je duša besmrtna.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Evo kako obaram nauku Nelsima.
Bas me briga sto ti obaras nauku Nelsima moju oborio nisi, dakle:

"DUSE VICU POD OLTAROM" u otkrivenju I Bog razgovara sa njima! Po vama je razgovarao sa "samim sobom"!

A rekao si "DUSA JE TELO", evo ti ovde dokaz da nije samo telo nego je DUSA UMRLA OSOBA!!!

Znaci u bibliji se termin "DUSA" ne odnosi samo na zive vec i na "UMRLE"! A umrli nemaju telo! A po tebi da bi se neko zvao "DUSOM" - mora imati telo! Dakle oboren si 100%!

Ali tebi kao neverniku i ciniku nista nije dovoljno!!!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Tvoje izražavanje dokazuje stanje tvoga duha. Ko u sebi ima to ima potrebu da zagadi raspravu jer nema arg.



Čim koristiš naše arg. znači da nemaš svojih. I ako nešto kažete prvi onda je to projekcija sebe kroz druge.

Vidiš da ne smiješ ništa reći o temi jer nema stiha koji kaže da je duša besmrtna.

Koji argumenti su vam ispravni? Lažete iskrivljujete, falsifikujete, otpad ste otpada.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Bas me briga sto ti obaras nauku Nelsima moju oborio nisi, dakle:

"DUSE VICU POD OLTAROM" u otkrivenju I Bog razgovara sa njima! Po vama je razgovarao sa "samim sobom"!

A rekao si "DUSA JE TELO", evo ti ovde dokaz da nije samo telo nego je DUSA UMRLA OSOBA!!!

Znaci u bibliji se termin "DUSA" ne odnosi samo na zive vec i na "UMRLE"! A umrli nemaju telo! A po tebi da bi se neko zvao "DUSOM" - mora imati telo! Dakle oboren si 100%!

Ali tebi kao neverniku i ciniku nista nije dovoljno!!!

Ma oni nemamu pojma. Mire, nemoj se nervirati, oni koji toliko kokodaču o Starom Zavetu, izgleda previđaju ovo:

7 I vrati se prah u zemlju, kako je bio, a duh se vrati Bogu, koji ga je dao. Knjiga propovednika.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
DUSE VICU POD OLTAROM" u otkrivenju I Bog razgovara sa njima! Po vama je razgovarao sa "samim sobom"!

Krv viče, kamenje i drveće u Bibljii.

Ovo je strašno, da ponavljaš svoje izvrtanje stihova koje je osporeno više puta.

A rekao si "DUSA JE TELO", evo ti ovde dokaz da nije samo telo nego je DUSA UMRLA OSOBA!!!

Onda na pokvaren način izvrećeš moje riječi, nisam rekao da je samo tijelo.

Znaci u bibliji se termin "DUSA" ne odnosi samo na zive vec i na "UMRLE"!

A umrli ne znaju ništa, znači da ne viču.

A po tebi da bi se neko zvao "DUSOM" - mora imati telo!

Nije po meni nego po dosta stihova iz Biblije.

Ovo obavezno kopiram da dajem dalje. Danas najvjerovatnije. Ovo ide preko reda.

Dakle oboren si 100%!

A ovo kao šlag na tortu.
 
Natrag
Top