AutoMapa Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.997
Koja ti je verzija? 1.7.0(0442) je kod mene i opcija Remove radi.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
9
Da to je ta verzija ali jednostavno i kad obrišem i izađem i ponovo uđem opet pamti posljednu zadatu rutu? Jedino sam uspio da ga zeznem da upišem nešto blizu i da dođem na tu tačku i tad prihvati da je stigao na odredište i više je neponavlja naredni put kad uđem. ne nervira me što pamti već što ostane pokrenuta u procesima pa bez veze vuče bateriju a i memoriju!
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.997
U podesavanjima udi u Menader aplikacija i tamo mozes zaustaviti bilo koju aplikaciju koja se trenutno izvrsava.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
9
Hvala na savjetu koristim android asistent što se tiče ubijanja procesa ali ovo za brisanje zadate rute mislim da možda u pitanju i bug a možda su baš tako naštimali! Nema veze!
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
U podesavanjima udi u Menader aplikacija i tamo mozes zaustaviti bilo koju aplikaciju koja se trenutno izvrsava.
Tako je ali to te ne pita.

Hvala na savjetu koristim android asistent što se tiče ubijanja procesa ali ovo za brisanje zadate rute mislim da možda u pitanju i bug a možda su baš tako naštimali! Nema veze!

Udjes u opciju, odnosno pritisnes dugme Ruta. Tamo imas pocetnu tacku, dodavanje medjuodredista i odrediste. Zadrzis prst na odrediste i izadje Remove. Tako brises SVE. I naravno da pamti rutu. Da ne pamti onda baci AutoMapu. Svaka aplikacija pamti rutu jer ne zna da li ti treba ili se igras....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
9
Pozdrav! ne želim da ispadne da trošim Vaše vrijeme uzalud. Uđem ja na Ruta i znam kako obrisati početnu, krajnju ali je caka u tome da kada obrišem i jednu i drugu komanda Done koja je do tada zelenkasta pređe u sivu i postane nedostupna kao potvrda brisanja, vratim se na kartu tamo opet stoji zadana ruta, vratim se u rutu i tamo opet stoji zadata ruta. jedino što sam uspio je da bukvalno dođem na tu krajnu zadatu tačku u ruti i da on skonta kako sam završio putovanje. Naravno da stavim prvu slijedeću ulicu i tako rješim problem. Inače u mobitelu imam i Igo, Don t panic, Garmina, Be-on-road, Navitel, i naravno Automapa i volim navigacije i skoro sam sve isprobao što je dostupno za android. Inače sa instalacijom Automapa nisam imao nikakvih poteškoća.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
9
pakize71
Imas li
licencu za Don t panic ili je trial.

Znas li za Genius Maps: GPS Navigation?


Pozdrav!

Dont panic je jedino što sam regularno nabavio i to BiH i CRO ali iskreno nije čemu čak sam se zakačio s njima na Google play pa su me kontaktirali i molili da izbrišem komentar a radilo se o tome da za BiH nema nijednog upozorenja za kamere a ja im nudio besplatno jer zadnjih 5,6 godina skupljam to budući mi je opis posla takav da se krećem po cijeloj BiH. jedino što kod ove navigacije vrijedi jeste humoristični dio Pervana kada te navodi.

Što se tiče ove druge za koju me pitaš evo ti link http://mobilephonetalk.com/forumdis...plications&s=be6a518405716f628ec7c85f34471e06 gdje sam je vidjeo prije neki mjesec ali pošto više nemam memorije u svom ARC S jednostavno je nisam mogao probati.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Genius Maps: GPS Navigation nema je na MPT forumu. Mireo ima Don t panic sa Lokalnim i TT kartama a ovu drugu su napravili za Navteq karte. I ne valja nista...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.997
braonpas - Mireo Don't Panic - mape su Trial? 7dana? Ili ?
 
Natrag
Top