AutoMapa Navigacija

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Tu verziju auto mapa imam i ja i kad sam ubacio mapu evrope ovu Here ne radi traži mi licencu a sa starom mapom radi bez problema zato sam tražio sa kojom radi verzijom ova mapa da i ja instaliram.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Interesantno, meni nije trazio nikakvu licencu, samo sam kopirao nove mape u folder Europe i to je to.
Da li si u folder Europe ubacio i fajl - Europe.md5?
Kakvu ti poruku daje pri pokretanju - trazenju licence?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Kada sam pokusao da izbrisem jednu ili vise drzava iz foldera Europe dobijao sam ovakvu "poruku".
Dakle, ako nedostaje samo jedan fajl iz ovog sadrzaja - poruka je ovakva - Sve ili nista!


SC20140325-163608.png
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Znam to nisam ništa brisao cjelu mapa evropa ubacio u mobitel i ovaj Europe.md5 i neće da radi.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
AutoMapa\Maps\Europe - kopiraj otpakovano i u isti folder obavezno i fajl - Europe.md5.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Europe.md5 nisam ubacio. radi iz bez njega. znači ovo su HERE mape?
Vidim da si uspeo, uvek je ista putanja Automapa/Maps/Europe . Ovaj .md5 prvi put stavljaju, da se proveri da je mapa original. Glupost kad je lin sa njihovog servera, ali... Mapa je najnovija, neke stvari koje su ubacene u MapCreator (HERE.com) su stare samo 2 meseca. Znaci tazije neces naci. Navigon izbacuje ove iste ali Navigon mi je bljak.
Pa sad pogledaj da su ovi Poljaci pametni imali bi vrhunsku aplikaciju kad bi dodali opcije da se ubacuje custom POI, Speedcam datoteke i audio upozorenja. Ali nemaju mozga.
 
Natrag
Top