{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.06.2011
Poruka
4
Dakle pokusao sam da vratim stari chat kao i svi,idem ja sve po redu kao sto je pisalo i kad treba INSTAL meni izbaci neki text na engleskom pozamasan...i ja tu prekinem jer vidim da ne mogu...

A kad sam usao na fb nema chat mislim niko mi nije online i tako vec 2 dana,uz to dobio sam neku opciju gde hoces da se odjavis sa chata...

ta opcija se zove " Limit Availability " kod drugova sam gledao oni nemaju tu opciju....:???:

Pa ako neko zna da pomogne nek se javi.....

HVALA UNAPRED..
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Зависи од бровсера, и мени не ради кад улазим преко мозиле, али преко гугл хроме хоће...негде сам видео да ако хоћеш стари чет на мозили мораш да скинеш неки аддон, сад тачно сам заборавио који али ако се случајно сетим, едитоваћу ти...
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2011
Poruka
4


pa to kada pokusam da instaliram izbaci mi neki text kad kliknem INSTAL...

koristim mozilu...na chrome mi je stari chat al je isti problem nemam nikog online...

nzm u cemu je problem stvarno...tamo kada stisnes da se odjavis izbace vam verovatno tri opcije

odjavise sa chata,alarm za poruke i sakrij caskanje..e ja ima ta 3 i jos mi je dodata ta opcija limit avdibily...a u tome je problem....

hvala na trudu da mi pomognete.:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
potpuno se slazem sa user friendly-em ti programi naprave vise problema,nego sto pomognu,ukoliko neznas koja ti je maticna ploca skini sa neta aplikaciju CPU-z (potrazi je na googleu) i instaliraj je dobices sve potrebne podatke,pa ces tako lakse pronaci i drajvere
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
17
Kako da ocuvam bateriju na laptopu,da mi sto duze traje? Laptop je otprilike stalno na punjacu. Kada ga iskljucim pise 2,5 sata preostalo (100% puna)..a do skoro mi je bila i do 3 sata.. Pa ako iko moze da mi preporuci sta da radim neka mi odgovori :) Hvala <3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top