{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
7
pa neznam imam instaliran posljednji klite codec pack neznam jeli problem u njemu pokusat cu da deinstaliram pa nabacim neke druge??javit cu sta sam dobio.pozz problem je sto se racunar restartuje sam od sebe samo na you tube pustim film nesmetano ide
e uspjesno rijesio instaliro neke stare drivere i gle cuda radi nesmetano,ponovo da se uvjerim instaliram nove opet isto,vratim stare i to je to radi. close
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Prebacim vhs film na pc ali ima ajme šumova sa čim to ukloniti i kako?Hvala!!!

Pokušaj šumove ukloniti sa Cool Edit ili po novom Adobe Audition ili Audacity koji je free iako sumnjam da ćeš dobiti čisti audio.Najbolje da to sve odradiš ponovo.....btw,nisi naveo kako si radio video i audio capturing.
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2009
Poruka
6
Radio sam sa PowerDirector dok gledam video nema šumova ali kad se snimi stalno krči a slika dobra.
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
E to je vec strava, sa sedmice na xp, svuda podji kuci dodji. U pravu ste, xp ce nas nadziveti, svaka cast ostalim operativnim sistemima ali xp je ubedljivo najbolji medju njima, ljudi se brzo nauce da rade na njemu, prostog sucelja, ma extra su ga odradili i evo traje vec godinama, sa svim svojim vrlinama i manama
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Više mana nego vrlina, al' šta da se radi... Xp postade jači i od Slobe bog'te... :p
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Probaj da zamenis kablove drugim kablovima, mozda ti konektori prave negde sum, a pored toga da ti kazem sada je bas jeftino da odneses kasete i da ti to bace na dvd disk, odrade ti to na profi masini i ako na kaseti nema suma nece ga biti ni na disku
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
59
Izuzetno raznovrstan, izuzetno personalizovan ??????????????? koliko je ovo efikasno u realnosti je pod velikim znakom pitanja :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top