{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Malo što se ima više za gledati na taj način.A moraš biti i mnogo konkretniji....koji model recivera posjeduješ !?
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124


Skinjare, ne gubite vrijeme već hitro do stranica Dr. Martensa gdje u poznatom obličju mini romper-stomper čizmice za 25 dolara dobivate USB memoriju


Evo jedne čizme koja nije namijenjena ni hodanju ni šutanju već pohrani podataka, po mogućnosti glazbe iz filma Romper Stomper. Radi se o USB memoriji kapaciteta 2 GB koja stoji 25 dolara a u ograničenom izdanju prodaje je dr. Martens u sklopu obilježavanja 50-te godišnjice.

Dakle, ako možete, prebolite svoje Hello Kitty memorijice i nabavite nešto što vam ide uz obuću...
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
50
Ako je Yumatu (Opticum) mrka kapa.A i cs nije skup -mislim na mjesečnom nivou yes3
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
50
Linkovi su ispravni,igru nisam skidao niti probao!
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
[ATTENTION]zabranjeno je u pricaonici stavljati linkove za download. linkove postavi tamo gdje im je mjesto u video igre, a onoga ko je trazio igricu linkom povezi sa postom. [/ATTENTION]
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2009
Poruka
52
Imam problem instalirao sam windows xp remix shvatio sam da mi mnogo sporije ide kompjuter.Nikako ne mogu da ga reinstalirate ako znate kako se reinstalira molio bih vas za odgovor...hvala:dntknw:
 
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruka
440
Skini sve sto vredi na DVD...pa ga posle preformatiraj....ili idi na visi Win.
Na primer sa Win XP Home sp2 na XP Prof. sp3 ili Vistu.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
Ne treba reinstalirati, jer stari ne možeš vratiti, samo instaliraj gore novi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top