{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
69
hvala

Svima hvala za odgovore i savete.

ja sam danas (deinstalirao)BitDefender. i istalirao Symantec Endpoint Prptection v:11.5002.333.
Vidjecu sta ce biti, ovaj noviAV, mi je pronasao jos nekih bas virusaTrojan..
Bit Defender sam imao 75 dana. i kompjuter mi nakon par dan poceo blokirat.
kad hocu da otvorim moj kompjuter moram cekat skoro minutu i drugi (folders) a da ne kazem Firefox ili Internet explorer 7,0. njih sam vise cekao da se otvore.
Sad od jutros nema tih problema jos kad njih otvaram imam upaljen dc++ , uTorrent. MSN. Skypee.
ali radi ,
videjcemo

Hvala za odgovore.

Lp dedica
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
69
hvala ua pdf ,

Jesam i kopirao u komp. .

Hvala !
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
25
Sta da uradim kako bi se ponovo vidila particija D?
Danas sam nekoliko puta instalirala svoj kompjuter....:(
Prvo se nije dao....jedva su srusili OS....no kada ga je instalirao decko i otisao vidjela sam da je ostao celi C:/Program Files
Kako nisam mogla nikako da instaliram Windows na C...instalirala sam ga na D sa namjeru da instaliram na D.....a zatim C da formatiram i obrisem sve sa C....no komjuter nije mi dao.....:(...tako da zatim sam imala 2 Winodowsa.....:(
Zato sto i tako nisam uspjela....particiju D sam obrisala....a C sam formatirala i konacno instalirala Windows.....no imam jedan problem
Nevidim ga D....a znam da postoi.....:)
Kako da povratim particiju D....no bez ponovnih instaliranja na svoj komjuter.....jer ipak mislim da je bilo dosta instalacija.....:)
Hvala puno......:)

P.S. Svakako molim za tutorijal ako moze.....:)
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Uf,ti se baš naradi i zakomplikova sebi život!!! Neko ti neko skine Paragonov Rescue CD (tj.DVD),butuj sistem sa njega,pa kreni da formatiraš/brišeš/nuluješ/popravljaš/konvertuješ.Tek on će biti u stanju da zaista "vidi" šta ti se to sada nalazi na sistemu i šta ti je čekirano kao aktivno + "otkriveno" ,a šta je neaktivno/sakriveno.Njime ćeš i oformiti nove particije i dati im željeni karakter/veličinu/redosled i popraviti Master Boot Record...Alat deluje komplikovano,ali nije,a služiće ti godinama.
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
88
Sta da uradim kako bi se ponovo vidila particija D?
Danas sam nekoliko puta instalirala svoj kompjuter....:(
Prvo se nije dao....jedva su srusili OS....no kada ga je instalirao decko i otisao vidjela sam da je ostao celi C:/Program Files
Kako nisam mogla nikako da instaliram Windows na C...instalirala sam ga na D sa namjeru da instaliram na D.....a zatim C da formatiram i obrisem sve sa C....no komjuter nije mi dao.....:(...tako da zatim sam imala 2 Winodowsa.....:(
Zato sto i tako nisam uspjela....particiju D sam obrisala....a C sam formatirala i konacno instalirala Windows.....no imam jedan problem
Nevidim ga D....a znam da postoi.....:)
Kako da povratim particiju D....no bez ponovnih instaliranja na svoj komjuter.....jer ipak mislim da je bilo dosta instalacija.....:)
Hvala puno......:)

P.S. Svakako molim za tutorijal ako moze.....:)

Ja samo imam jedu stvar da kazem, koja je jaca od mene!
Da se razumemo, taj koji ti je petljao oko kompijutera se realno ne razume i samo ti je jos vise zakomplikovao stvari, da ne kazem da je suster!!!
A sto se tice problema, prijatelj ''ja odsvuda'' je vec u gornjem postu objasnio i netreba ti nista vise...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
25
Hvala na pomoci.....:)
a sad da Vam kazem da sam dobila opet nazad svoja D particija
To sam uradila preko
My compjuter / Menage / Storage / Disk Menagment
Tu sam vidjela particiju D...stavila sam je da se formatira....i eto sada je imam....:)
Hvala na informacije......:)
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
zasto ne mogu da instaliram nijedan program
pise mi THE FILE NAME OR VOLUMELABEL SYNTAX IS INCORRECT kada hocu da pokrenem instalaciju
molim vas budite brzi
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
npr. kada skinem neki program od lupam 50mb da li kada hocu da ga update-ujem isto toliko mb skida ili manje posto koristim net koji ima ogranicenje sa MB
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
onoliko kolika ti je brzina uploada npr.1024 / 240 ,ovaj dugi broj ti je brzina uploada.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top