{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
koji ti je os xp ili sedmica. za xp skini windows instaler i instaliraj ,mozda je do toga, ako ti je sedmica desni klik na setup od programa i run to administrator. trebalo bi da upali.
sacekaj jos malo mozda neko ima bolje rjesenje.
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Hvala na pomoci.....:)
a sad da Vam kazem da sam dobila opet nazad svoja D particija
To sam uradila preko
My compjuter / Menage / Storage / Disk Menagment
Tu sam vidjela particiju D...stavila sam je da se formatira....i eto sada je imam....:)
Hvala na informacije......:)


Drago mi je da si se izvukla.Zlu ne trebalo,nađi negde programčić koji navedoh i ubuduće se mani "obaranja sistema" nego sve poslove vezane za kreiranje,stapanje,razdvajanje,brisanje,formatiranje,defragmentiranje...particija obavljaj preko njega (ruku na srce ni neki boot menadžer,čak i stari Paragonov sa verzije 3.5 ti neće škoditi-bolji su od Win-ovog).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Ukoliko zapakovani fajl trazi sifru, a nema je onde gde si skinuo,dali postoji neki program kojim bi mogao da raspakujem rar.
HVALA....
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
koji ti je os xp ili sedmica. za xp skini windows instaler i instaliraj ,mozda je do toga, ako ti je sedmica desni klik na setup od programa i run to administrator. trebalo bi da upali.
sacekaj jos malo mozda neko ima bolje rjesenje.[/QUOT
hvala,nasao sam problem i resio ga
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
RAR Password Cracker,RAR Password Remover,Rar Password Unlocker...su ti neki od postojećih (uglavnom neuspešni).Postoje i jači brute-force alati ("nezavisna produkcija"),ali ih nikada nisam koristio,pa ne mogu da tvrdim da su uspešniji.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Ovako skinut ce ti onoliko koliko ce ti tvrtka antivirusa u tih mjesec dana uspjet pronac nacine da zaustavi viruse.

npr. tvrtka ti nađe nacine za 50 virusa i neka je svaki pola megabyta update ce te izac oko 25 Mb.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Ovako skinut ce ti onoliko koliko ce ti tvrtka antivirusa u tih mjesec dana uspjet pronac nacine da zaustavi viruse.

npr. tvrtka ti nađe nacine za 50 virusa i neka je svaki pola megabyta update ce te izac oko 25 Mb.

.....nakon tog prvog (najvećeg)update-a,uobičajeno je da AV radi svakodnevni update koji može biti veličine od nekoliko kb do nekoliko mb .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top