{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Imas da kupis u WinWin Shop-u


m1126476.jpg



Ovaj kompjuter ti kosta 195 evra

Link

http://www.winwin.rs/desktop-ra%C4%8Dunari-intra-basic-(mc2kho-3),-intel-e3200-dualcore-24ghz-2gb-320gb-dvd+--rw-450w.66.html?productId=5902
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Link za preuzimanje izgleda ovako:
Netload Serious Filehosting - Netload.
Ovakva cetiri linka sam preuzeo sa Serbian Warez.Bez problema sam ih prebacio u kompjuter medjutim nemogu da ih otvorim kao rapidshare linkove.
Prebacio sam linkove sa copy i paste ali problem mi se javlja posle kada treba da ih otvorim pomocu programa Win Rar, trazi mi da ubacim disk.

Dodato posle 2 Sati 26 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Nadam se da ti je ovo dovoljno,ali ako ti je potrebna jos neka slika,mogu da dostavim.
netloadproblrm.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.01.2010
Poruka
3
Da li je ikako moguće da mi neko stavi link gde bih mogao da pronađem drajvere za matičnu iz naslova? Ubih se tražeći, a u temi drajveri su mi ti paketi nekako ogromni i komplikovani za download i nisam ni siguran da li ih ima tamo, pa da ne bih gubio vreme... U principu treba mi zbog mrežnog adaptera kako bih mogao da povežem ADSL modem. Svaka pomoć je dobrodošla i unapred hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
5
messenger

Nije ni meni pomoglo nece jednostavno da ga prikaze ni u yourinstaleru..A kad probam da instaliram stariju verziju nece kaze da ima novija a nju nmgu da obrisem!!
ja sam imala problem sa nessengerom ,dok nisam videla da je brat dirao datum na komp ,a ja imam your uninstaler i vidi se msn slicica ,ali odaberi jezik na uninstaleru srpski mozda ces lakse da se snađes
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
5
ja sam prikljucila laptop sa lcd televizom lg televizor 32 inca a laptop acer ,imas kabal da kupis u metrou ili tempu ,ja nisam nasla tako dugacak ali ima za kabal takozvani produzivac i gledala sam filmove od laptopa na tv ,ne usporava sve je okej,samo pozovi nekog da ti namesti jel sam se ja patila jedino sto na laptopu imam vistu pa sam jedva pronasla onaj drugi monitor
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
ja sam prikljucila laptop sa lcd televizom lg televizor 32 inca a laptop acer ,imas kabal da kupis u metrou ili tempu ,ja nisam nasla tako dugacak ali ima za kabal takozvani produzivac i gledala sam filmove od laptopa na tv ,ne usporava sve je okej,samo pozovi nekog da ti namesti jel sam se ja patila jedino sto na laptopu imam vistu pa sam jedva pronasla onaj drugi monitor

Njoj netreba kabal da spoji laptop sa tv nego spaja laptop na monitor a i gledanje filmova jednostavniji nego arhitektura 3d crtanje itd.

Preporuka uzmi 19 incha jer je to negdje optimalno i mislim da ce radit bez usporavanja a i mislim da ces bit zadovoljna.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Da li je ikako moguće da mi neko stavi link gde bih mogao da pronađem drajvere za matičnu iz naslova? Ubih se tražeći, a u temi drajveri su mi ti paketi nekako ogromni i komplikovani za download i nisam ni siguran da li ih ima tamo, pa da ne bih gubio vreme... U principu treba mi zbog mrežnog adaptera kako bih mogao da povežem ADSL modem. Svaka pomoć je dobrodošla i unapred hvala!

Mogu ti postavit link ali mi treba puno ime maticne jer ovo sto si ti naveo ne pomaze nista. Ima ih nekoliko ako neznas koji ti je puni naziv maticne onda skini sa forumua Everest i tamo ti piše naziv i serija maticne prepisi to tu i dobit ces link do drivera
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top